sürtünme ile hamile kalınır mı

laatweek

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
317
57
arkadaşlar merhaba sevgilimle sürtünme ile ilişki yaşadık bakireyim zevk suyundan şüpheleniyorum biliyorum sayısız başlık ve yorum okudum ama hala çok endişeliyim bu ne belaydı basıma geldi valla normalde pcos hastalıgım var adetim hep düzensizdir ilaç kullanarak adet oluyorum süpheli iliskiden 15 gün sonra tam olmam gereken zamanda adet oldum her zamanki gibiydi ama psikolojik mi bilmiyorum kasıklarım agrıyor ama kist agrısı gibi de emin olamıyorum bazen belim agrıyor neremi dinlesem orası ağrıyor yani anlayacagınız lütfen destek olunuz🤧🤧🤧

Adet olduysan kendine stress yapma bence ama bidahakine bence korunun böyle şeyler sevgili zamanında olmaması gerek bence evet hayatın parçası ama hiçbişeyin garantisi yok ..bu bence sana bir tecrübe olsun ve kendini böyle birdaha böyle stresse sokcak birşey yapma .. Bende eşimle sevgiliydim Flört zamanımız oldu ama öpüşmeye bile yanaşmıyoduk nişanlandıktan sonra öpüşme vs yakınlaşma oldu biraz oda evlilik yolunda ve sağlam bir ilişkimiz olduğu için .. gerçekten ilk dokunuşlar ilk hissler çok önemli.. bu çok değerli birşey ..

@
Adet olduysan kendine stress yapma bence ama bidahakine bence korunun böyle şeyler sevgili zamanında olmaması gerek bence evet hayatın parçası ama hiçbişeyin garantisi yok ..bu bence sana bir tecrübe olsun ve kendini böyle birdaha böyle stresse sokcak birşey yapma .. Bende eşimle sevgiliydim Flört zamanımız oldu ama öpüşmeye bile yanaşmıyoduk nişanlandıktan sonra öpüşme vs yakınlaşma oldu biraz oda evlilik yolunda ve sağlam bir ilişkimiz olduğu için .. gerçekten ilk dokunuşlar ilk hissler çok önemli.. bu çok değerli birşey ..
tamamen cahillik abla biliyorum allah bir daha yaşatmasın çok pişmanım o bir yana ama ne biliyim valla okumadıgım baslık kalmamıstır ama cok endiseliyim test yapmaya dahi korkuyorum😔

bide suan adetimin 5. günü kasıklarım hala cok agrıyor agrımaz normalde stresten olabilir mi adetim de 5-6 gün sürüyor zaten normalde ay 20 yas yaslandım 1 ayda imdat

evet olabilir zaten nereyi düsünsem orası ağrıyor simdi de bacaklarım☹️ ama cok zor bir ihtimal yani dimi hamile falan degilimdir kesin hem tam günümde de adet oldum
Sevgilinize söyleyin psikolojik olarak kötü hissettiğinizi ve birlikte yaşadığınız için bu olayı size destek versin bir daha da yapmasın.
Hamile değilsiniz.

Sevgilinize söyleyin psikolojik olarak kötü hissettiğinizi ve birlikte yaşadığınız için bu olayı size destek versin bir daha da yapmasın.
Hamile değilsiniz.
söyleyemiyorum cok utanıyorum herkesten herseyden kendimden bile ama cok tesekkür ederim hic tanımasam bile bana cok iyi geliyor yazdıklarınız🤧

yine bir sürtünme konusu yine yangınlar yine ben birgün bende deneyeceğim bu sürtünme de ne var bu kadar zevk veren merak ediyorum doğrusu

Aayy yorumları çok gülerek okudum 😂😂😂 hayatım biz aylarca eşlerimizle ilişki yaşadık yumurtlama oydu buydu o otu bu otu deneye deneye hamile kaldık sen sürtünmeyle nasıl kalcan zevk suyu hikaye sana olan bişey yoksa 😂😂😂😂

arkadaşlar merhaba sevgilimle sürtünme ile ilişki yaşadık bakireyim zevk suyundan şüpheleniyorum biliyorum sayısız başlık ve yorum okudum ama hala çok endişeliyim bu ne belaydı basıma geldi valla normalde pcos hastalıgım var adetim hep düzensizdir ilaç kullanarak adet oluyorum süpheli iliskiden 15 gün sonra tam olmam gereken zamanda adet oldum her zamanki gibiydi ama psikolojik mi bilmiyorum kasıklarım agrıyor ama kist agrısı gibi de emin olamıyorum bazen belim agrıyor neremi dinlesem orası ağrıyor yani anlayacagınız lütfen destek olunuz🤧🤧🤧
sürtünmeyle hamile kalınmaz, ama zevk suyu olayında düşük de olsa ihtimal varmış öyle duymuştum bn de.

yine bir sürtünme konusu yine yangınlar yine ben birgün bende deneyeceğim bu sürtünme de ne var bu kadar zevk veren merak ediyorum doğruyine bir sürtünme konusu yine yangınlar yine ben birgün bende deneyeceğim bu sürtünme de ne var bu kadar zevk veren merak ediyorum doğrusu

hiç bişey yokmus abla merak etme

Nasıl utanmak bu böyle? Adamla sürtünürken utanmıyorsun bunları söylemeye mi utanıyorsun
Nasıl utanmak bu böyle? Adamla sürtünürken utanmıyorsun bunları söylemeye mi utanıyorsun
ah bu olaydan önce benim yaklaşımım da aynı senin gibiydi bu tür şeylerde insan ne oldum degil ne olacağım demeliymis belki haklısın belki değilsin onu bilmem ama umarım kınadıgın bir seyi yapıp benimle aynı seyleri hissetmezsin bir gün

X