Göz Makyajı sürme kullananlar yardıım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

aysil51

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2010
39
1
arkadaşlar toz surmesi(hacı surmesı)kulanıyorım.çekerken tozlar çok dağılıyor.dağılmaması için ne yapmalıyım.?

ben olsam ilk önce göz kapaklarıma azıcık nemlendirici sürerdim 1 dakıka bekleyıp cıldımm bır kısmını emdikten sonraa hacı surmesini sürerdimm..belkie hacı surmesının ucunu azıcık nemlendırdıkten sonra tekrar batırıp oylede surebılırsın..suanda aklıma bundan baska fıkır gelmıyor şeker!

ben olsam ilk önce göz kapaklarıma azıcık nemlendirici sürerdim 1 dakıka bekleyıp cıldımm bır kısmını emdikten sonraa hacı surmesini sürerdimm..belkie hacı surmesının ucunu azıcık nemlendırdıkten sonra tekrar batırıp oylede surebılırsın..suanda aklıma bundan baska fıkır gelmıyor şeker!

teşekurler cnm.surmeyı yağ veya suyle karıştırılıyormuş.surmeye ne kadar su veya yağ katıldını bılmıyorum:KK43: bılgınız varsa paylaşırsanız sevınırım

ben hashmi toz sürme kullanıyorum yıllardır,siyah olanı.içine zeytinyagı,badem yagı katıp kullanan da varmıs ama ben pek yanasmadım buna.çünkü yapısını bozdugunu ve daha cabuk akıp dagılmasına yol actıgını düşünüyorum.ben sürme sürecegim zaman ucundaki fazla tozu kutunun içine sıyırıyorum.yoksa ucundaki fazla toz sürerken yanaklarınıza gözlerinizin altına bulasıyo.3 yıldan fazladır kullanıyorum ama ben bile bazen bulaştırıyorum hala :KK1::KK1:

ben kalem gıbı olanlardan aldım en sonunda daha kolay suruluyo

X