Evinizde tozla nasıl baş ediyorsunuz?

çok sinir bozucu ya dysonu alıcam galiba. Ben hurra kullanıp kırıcam kesin ama olsun denemedim demem
Kurutma makinesi ve dyson benim toz sorunumu çözdü. Ve bir odamı kurutma makinesi, kiyafet dolabi, sifonyer, derindondurucu koydum. Dolap odasi diyorum. Saçımı bile orda tararim baska yere kıl tüy gitmez. Kiyafet orda değiştirm . Kurutma makinesi orda hemen dolaba yerlestiririm.
Dysonla bebegim kucagimda doğduğundan beri süpürurum . Cok memnunum

Baş edemiyorum… kafayı kırmak üzereyim bebekten sonra iyice hassaslaştım her gün toz almaktan süpürmekten belim tutuldu. Şu yürüyen robot süpürgeler var ya her alanın pişman olduğu? Onlardan alacağım artık ben basayım tuşa süpürsün. Çok yoruldum

Kurutma makinesi ve dyson benim toz sorunumu çözdü. Ve bir odamı kurutma makinesi, kiyafet dolabi, sifonyer, derindondurucu koydum. Dolap odasi diyorum. Saçımı bile orda tararim baska yere kıl tüy gitmez. Kiyafet orda değiştirm . Kurutma makinesi orda hemen dolaba yerlestiririm.
Dysonla bebegim kucagimda doğduğundan beri süpürurum . Cok memnunum
Hangi modeli kullanıyorsunuz?

Yaz diye camların hepsi açık bu yüzden eve toz doldugu yetmiyormuş gibi eşim gitti birden odalara yeni halı aldı halıları yıkadık yine aynı şekilde toz toz tüyler heryerde. Hergün ev süpüremiyorum bebek olduğu için robotumu açıyorum ama yetersiz kalıyor. Gittim evdeki toz azalsın diye kurutma makinesi aldım yok yine toz. Bu dyson süpürgelerin iyi çektiğini halıdaki havları güzel aldığını söylüyorlar. Böyle bişey alsammı. Kesin bir aya kırarım diye almıyorum. Çünkü iş yaparken hızlı olucam diye elimde ki temizlik malzemeis ne varsa çarpıyo düşüyo. Böyle bir süpürge kullanıp evdeki tozun azaldığını fark eden var mı? Ya da ne yapmalıyım öneriy eihtiyacım var.
Dyson var, robot var, kurutma var, temizlik için yardımcımız da geliyor her yer toz. Çare bulan yardıma koşsun

X