Suriyeli hamile kadına tecavüz edip, çocuğu ile birlikte öldürdüler

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.960
30.186
60
Sakarya'nın Kaynarca İlçesi’nde Suriye uyruklu 9 aylık hamile kadın, 10 aylık çocuğu ile kaçırıldı. Ormanlık alana götürülen genç kadın tecavüze uğradıktan sonra oğlu ile birlikte başları taşla ezilerek öldürüldü. Soruşturma sonrasında yakalanan B.K. ile C.K. suçlarını itiraf ederken, zanlıların birkaç gün önce tartıştıkları mesai arkadaşlarının fabrikada çalıştığı sırada evinin kapısını gece saatlerinde levye ile açarak karısını ve çocuğunu kaçırdıkları belirlendi.
595e8b2d7152d82b0096e70f.jpg

Olay, Kaynarca Birlik Mahallesi’nde ormanlık alanda meydana geldi.

Köylüler, ormanlık alanda öldürülmüş bir kadın ile çocuğun cesetlerini görünce jandarmaya haber verdi. Olay yerine jandarma ve polis ekipleri gelirken, öldürülen kişinin Hatipler Mahallesi’nde oturan ve Suriye uyruklu Emani Arrahman isimli hamile kadın ve 10 aylık çocuğu olduğu belirlendi.
Olay yerinde yapılan incelemede hamile kadının tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık çocuğu ile birlikte başlarına taşla vurularak öldürüldüğü tespit edildi.

Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından anne ve çocuğunun cesetleri Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

TARTIŞTIKLARI MESAİ ARKADAŞLARININ KARISINI KAÇIRIP TECAVÜZ ETMİŞLER!

Yürütülen soruşturmada B.K. ve C.K. yakalandı. Gözaltına alınan B.K. ve C.K.’nın vahşice öldürülen Arrahman’ın eşi ile birlikte aynı tavuk fabrikasında çalıştıkları tespit edildi.
Şüpheliler B.K. ve C.K.’nın birkaç gün önce tartıştıkları mesai arkadaşlarının fabrikada çalıştığı sırada evinin kapısını gece saatlerinde levye ile açarak karısını ve çocuğunu kaçırdıkları belirlendi.

İTİRAF ETTİLER!
Şüphelilerin ormanlık alanda tecavüz ettikleri Emani Arrahman’ı başına taşla vurarak öldürdükten sonra küçük oğlunu ise boğarak öldürdükleri ortaya çıktı. B.K. ve C.K. suçlarını itiraf ederken olayla ilgili soruşturma devam ediyor. Cesetlerin bulunmasının ardından gözaltına alınan ve Sakarya Emniyet Müdürlüğüne sevk edilen iki şüphelinin işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

CUMA GÜNÜ DOĞUM İÇİN HASTANEYE GİDECEKMİŞ...

Bu arada vahşi olay yaşanmasaydı 9 aylık hamile Emani Arrahman’ın yarın (Cuma) doğum için hastaneye götürüleceği öğrenildi.
http://www.hurriyet.com.tr/suriyeli...-edip-cocugu-ile-birlikte-oldurduler-40512148

ALLAH BELALARINI VERSIN, IKI DUNYADA DA CAYIR CAYIR YANSINLAR INSALLAH! O KADAR OFKELIYIM KI BUGUN! NASIL BU KADAR CANI OLABILIR BU MAHLUKATLAR? 9 AYLIK HAMILE BIR ANNE VE 10 AYLIK BEBEK YAHU, NASIL KIYIYORSUNUZ, NASIL BU KADAR CANICE OLDUREBILIYORSUNUZ? O ON AYLIK BEBEGI NASIL OLDUREBILDINIZ, NASIL BOGABILDINIZ? O 9 AYLIK KARNI BURNUNDA ANNEYE NASIL TECAVUZ EDEBILDINIZ? SONRASINDA HEM KARNINDAKINI HEM KENDINI NASIL CANICE KATLETTINIZ? ALLAH BELANIZI VERSIN!!!!!! SABAHTAN BERIDIR IKI YASINDAKI YAVRUMA BAKIP BAKIP O ANNE VE BEBEGINI DUSUNUYORUM, CIGERIM YANIYOR RESMEN!

Bu olay beni öyle derinden etkiledi ki hala kendime gelemiyorum. Uyumadan, uyanınca, gün içinde devamlı aklımda.. Beni şimdiye kadar bu kadar yaralayan bir olay olmamıştı.. Bu nasıl bir vahşettir? O çocuk o kadın karnındaki bebek neler hissettiler hangi acıları yaşadılar nasıl korktular? Düşündükce karnıma kramplar giriyor... Ya o kadının yaşadıklari? Ne dualar etti kimbilir Allah'ım çocuklarımı koru diye.. Ya o çocuk nasıl dehşete kapıldı kimbilir.. Allah mekanlarını cennet eylesin yapanları da tez zamanda kahretsin inşaAllah...

İnsan nasıl böyle cani olabiliyor
Bunu yapabilmek için ne kaybedip ne hangi özelliği kazanıyor
Ne oluyor bu insanlara

Insanlarin bu olaya bu kadar tepkisiz kalmasi midemi bulandiriyor. Adam cenazeleri alip ulkesine donmek istiyormus. Namuslarini ve canlarini korumak icin buraya gelmistim gerek kalmadi demis.Soz yok soyleyecek kalbim aciyor.

Cümle bulamıyorum
O kadar etkilendim ki ruyama girdi biz boyleysek o baba oldu koca ne haldedir düşünmeye halim yetmiyor

Diri diri yakılmalı bu şerefsizler! Gözü dönmüş pis sapıklar ! En aşağı mahlukattan bile aşağı bunlar !

X