Suriye İçin Sen de Dua Eder misin?

Zeynepp20

sen bu kalbe iyi geldin benden hiç gitme
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
2.679
3.375
hepimiz kendi derdimize düşmüşüz kimimiz iş, kimimiz evlilik ,kimimiz çocuk,kimimiz okul ve başka başka şeyler için dua ediyoruz hergün.Bunların hepsi için dua edelim elbette ama Dünya'nın farklı yerlerinde suriyede, filistinde ,burma'da ve daha bi çok yerde müslümanlar öldürülüyor.Dünyada hiçbişey insan hayatından daha önemli değil hele hele öldürülenler çocuksa....İzlediğim bir videoda karısı 9 aylık hamileyken öldürülen,doğmamış bebeği şehit olan baba şunu diyordu

''ALLAH'ım Müslümanları sana şikayet ediyoruz,ALLAH'ım şahit ol ki:biz araplardan ve tüm müslümanlardan yardım istedik fakat onlar bize yardım etmediler.Dünyanın her yerinde doğumundan önce çocuklara elbise hazırlanır,fakat biz suriye'de çocuklarımıza kefen hazırlıyoruz''

Bu cümle onların ne halde olduğunu anlamaya yeter bence....Hiçbirimizin elinden bişey gelmiyor dua etmekten başka...Gelin bu konu başlığı altında toplanıp hergün dua edelim onlara...RABBİM yardımcıları olsun,savaş en kısa zamanda son bulsun diye Ayetel Kürsi başlatıyorum,okuyan arkadaşlar eklerseniz sevinirim.ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.......

Ayetel Kürsi = 50 +

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…