Sürekli tekrarlayan Bartholin apsesi

orkidee123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
6
0
33
Evleneli bir yıl oldu 2-3 ayda bir Bartholin apsesi oluyor sürekli boşalttırıyorum en son kendim patlattım 2 ay önce şimdi yine tekrarladı benim kadar sık yaşayan var mı ben neyi yanlış yapıyorum

Ben de kendimden bundan şüpheleniyorum giris kısmında sağ altta sivilcemsi bir sey var doktora gösteecegim ama olabilir mi

Sürekli tekrarlayan bartholin apsesi için tedavi olmaktan başka şansınız yok iki kısım gorus var bazı doktorlar apse 1 kez yaşansa bile o bez ölüyor diyorlar bazilari faaliyet görevini sürdürüyor diyorlar ama ne kadar çok apse o kadar çok bez zarar görüyor zaten bir kız bana 6.gunden sonra apse de faaliyetini kaybediyor bez demisti tedavi de tabiki bezi aldirmayin ama diğer yöntemler denenebilir

Ben de kendimden bundan şüpheleniyorum giris kısmında sağ altta sivilcemsi bir sey var doktora gösteecegim ama olabilir mi
Merhaba doktora gittiniz mi ?
Benımde aynı sekılde var merak ettım acaba bartholin olabilir mi

Yok 13'une bulabildim
Merhaba , keseyi boşalttınız mı nasıl oldu ? Anestezi ile mi oluyor bu işlemler ? Ben de yıllardır var ama ağrısı yok sıkıntısı yok ama dudak görüntümü çirkin yapmış. Oturunca top gibi bastırınca oynuyor :) Tabsiyeniz nedir. Ben orda kalmasın diye boşalttırayım mı nasıl oluyor

Merhaba , keseyi boşalttınız mı nasıl oldu ? Anestezi ile mi oluyor bu işlemler ? Ben de yıllardır var ama ağrısı yok sıkıntısı yok ama dudak görüntümü çirkin yapmış. Oturunca top gibi bastırınca oynuyor :) Tabsiyeniz nedir. Ben orda kalmasın diye boşalttırayım mı nasıl oluyor
Ben de yokmus

X