sürekli kahverengi lekelenme yaşayanlar...

kxixymetlim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
151
3
kızlar benim bir derdim var.2 eylülde normal adet oldum.21 eylül de kahverengi akıntı şeklinde gene başladı ve1 hafta sürdü ama hiç kan gelmedi. 1 hafta temiz gezdim.sonra 6 ekimde gene kahverengi akıntı şeklinde başladı ve 10 gün sürdü.bitiminde dr a gittim baktı hamilelik falan yok kist falan da oluşmamış olabilir dedi ama muayene de karından ultrasonla baktı vajinal ultrason yapmadı.1 hafta gelmedi bu gece gene gelmeye başladı nedir bu anlamadım aranızda benzer durum yaşayan varsa lütfen yorum yazsın gene dr a gitmeli miyim sizce ?????senağlamasenağlamasenağlama

ben şu şekilde yaşıyorum adet olmadan 1 hafta 10 gün önce başlıyor sonra adet oluyrum

ben şu şekilde yaşıyorum adet olmadan 1 hafta 10 gün önce başlıyor sonra adet oluyrum

sen ade oluyormuşsun ama ben adet olmuyorum kahverengi akıntı şeklinde gelp kesiliyo yalaşık 2 aydır böyle devam ediyor .bir de ilişki sırasında da kan gelmiyo ama çok afferdersiniz pembe renkli su geliyo sanki kanın seyreltilmişi gibi.stresten mi yoksa bişey mi var anlamadım.

Benimde böyle bir problemim vardı bekarken..Regli dönemim bittikten 1 hafta 10 gün kadar sonra tekrar regli oluyormuşum gibi belim kasıklarım ağrırdı..Kahverengi bir leke gelirdi.Yaklaşık 3-5 gün ilk günler yoğun olarak devam ederdi.Baktım bu sürekli tekrarlanıyor merak ettim doktora gittim.Bekar olduğum için makattan baktı kasıklarıma elini bastırdı falan korktuğum gibi değil birşey yok iltihap var sadece dedi.antibiyotik ve bir jel verdi.O jeli su niyetine tuvaletten çıkarken temizlemekiçin kullanacaksın dedi.Ben kısa bir süre kullandım geçince bıraktım.Şu an öyle bir sıkıntım yok çok şükür ama üşütmemeye ve hijyene dikkat etmek gerekiyor.Ben sürekli sıcak su torbası ile yatıyorum ayaklarımı ısıtıyorum o önemli..

canım stresten adetini etkiliyor olailirsin..
birde hormonlarına baktır derim ben..
hormon düzensizliğide adeti normal döngüsünden değiştirebiliyor..

sevgili kıymetlim pembe sıvı ilişki esnasında zorlamadan olabilir eşin zorluyor rahmini bende de oldu arkadaşım yara olur dikkat et demiş ona aynı sorunu o da yaşamış ordan biliyorum

kızlar yorumlarınız için çok sağolun.bu ay dr a gittim ama bu sorunumu önemsemedi psikolojik olabilir dedi çocuk için gitmiştim ben.alttan muayene etmedi doğrusu.bu arada homonlarıma bakıldı gayet düzenli adetim e düzenli oluyodu ama 1 aydır şaşırdı kendini.stres ,üşütmek falan herhalde .akşam rahim ağzı kanserinin belirtilerini okudum korktum açıkçası.ama gene gidicem dr a.içim başka türlü rahat etmicek.

X