Sürekli idrar hissi geçmek bilmiyorr

Edemmmmmmmmmmm

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2021
18
4
31
Merhaba arkadaşlar bu hafta cumartesi günü anüden vajinamda bir ağrı oluştu ve yerimde duramıyordum sonra bir antibiyotik attım bu ağrı geçti ve yerini sürekli gelen idrar hissine bıraktı nerdeyse tuvalette ellerimi yıkarken bile tekrar tuvalete girme ihtiyacı hissediyordum mecburen pazartesiyi bekledim hemen bir doktora gittim idrar testi verdi ve sonucunda çok hafif enfeksiyon kapmışsın dedi enveles ve piyoleseptyl ilaçlarını yazdı şu an ağrım yok ama sürekli idrar hissim devam ediyor sanki vajinamın ıcunda bir nokta var ve bu nokta da sürekli idrarara çıkmam gerekiyormuş gibi uyku falan uyuyamıyorum beni baskılıyır bu his lütfen Allah rızası için böyle bir durumu yaşayan atlatan var mı

Muhtemelen sistit olmuşsunuz, piyoleseptyl iyi gelir

Sistit büyük ihtimalle bende yaşamıştım ilk evlendiğim zaman. Doktorunuza danışarak tek kullanımlık olan monurol tavsiye edebilirim gece alıyosunuz sabaha kadar tuvalete cıkmıyosunuz. Benim tek çarem bu ilaç olmuştu.

evet bugün tekrar doktoragideceğim inşallah yazar bari o iyi grlir biraz çünkü bi düzelme olmadı bu ilaçlardan piyolepstyl herkes çok memnun ama bana etki etmedi sizin kaç gün sürmüştü acaba

evet bugün tekrar doktoragideceğim inşallah yazar bari o iyi grlir biraz çünkü bi düzelme olmadı bu ilaçlardan piyolepstyl herkes çok memnun ama bana etki etmedi sizin kaç gün sürmüştü acaba
Doktorun belirttiği süre boyunca ilaçlarınızı kullanın.ayaklarınızı sıcak tutun.sıcak bir banyo biraz rahatlatır.çok bol su için.ve birdaha sakın doktor vermeden antibiyotik almayın.ezbere aldığınız her antibiyotik bir daha almak zorunda kalacağınız antibiyotiğin etkisini azaltır,bağışıklık sistemini düşürür.
Enfeksiyonunuz varmış biraz sabırlı olun iltihap ilacı alır almaz şıp diye geçmez

dediğiniz her şeyi yapıyorum aslında ve arada sıcak su torbası kulllanıp kasıklarıma koyuyorum bu ilaçları da zaten doktor yazdı ben çok ağır grip ağrım olsa bile antibiyotik içen biri değilim aslında inşallah dediğiniz gibi biraz daha sabırlı olacağım öyle geçer gider bu hastalık

Mrb geçtimi acba bndede aynı sorun var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…