Sürekli hastalanan çocuklarım

Geçmiş olsun benim oğlumda yalansiz ayın 20 günü hasta hasta geçiriyordu ne zaman hastaneye gotursem bronşit diyip dayiyorlardi antibiyotik saguk algınlığı şurupları böyle böyle yıllarca sürdü Allah razı olsun bir yakınım alarji testi yaptır dedi yazında bronşit olunmaz ki dedi doğru demişti alarji testi yaptirdigigimda nerdeyse her mevsimdeki bitkilere alerjisi çıktı 2 yıldır hap kullaniyoruz grip hariç oğlum hasta olmadı sanada tavsiye ediyorum alarji testi yaptır bu kadar hasta olmaları normal değil

Birde geniz eti ve bademciklerde sorun varsa oda çok hastalanmalarina sebeb oluyor oğlumun geniz etinide aldirdik büyük bir olumlu gelişim oldu

Birde geniz eti ve bademciklerde sorun varsa oda çok hastalanmalarina sebeb oluyor oğlumun geniz etinide aldirdik büyük bir olumlu gelişim oldu
Çok geçmiş olsun. İnşallah bizimde ne sıkıntımız varsa çıkar ortaya. Keşke yakınlarımızın önerisiyle bulmak yerine hastanedeki doktorlar bulmaya çabalasa sorunları

Ocean beta glukan kullandım ben çocuklarıma.
Açıkcası içeriğini pek araştırmadım, sizin gibi hastalıktan yılıp verdiğim bir üründü.
Kırgın olduklarında, halsiz iştahsız dönemlerinde haftada 4 5, diğer zamanlar haftada 1 kullandım.
Aynı zamanda enterogermina veriyorum bu saydığım dönemlerde, hangisi fayda ediyor bilemem ama hastalık sayıları çok belirgin şekilde azaldı.
40 derece ateşleri görmez oldum, ağır hastalandı dediğim durum birkaç aya düştü.
Evde kendim ilikli kemik suyu yapıp çorba pilav ve makarnalarına koyuyorum ekstra.
Pekmezi keçiboynuzu tercih ederseniz daha fayda görebilirsiniz.
Size öneriniz için teşekkür etmeye geldim. Temmuz ayını hasta geçiren çocuklarım Ağustos ayını çok şükür hastalıksız atlattılar. Beta glukan ve balık yağını bir aydır düzenli olarak kullandım. İştahları da arttı bence çok sağolun nefes aldık ❤️

Size öneriniz için teşekkür etmeye geldim. Temmuz ayını hasta geçiren çocuklarım Ağustos ayını çok şükür hastalıksız atlattılar. Beta glukan ve balık yağını bir aydır düzenli olarak kullandım. İştahları da arttı bence çok sağolun nefes aldık ❤️
Çok çok sevindim, kendim şifa gördüğüm için herkesle paylaşmak istiyorum çünkü bu durumu ancak çeken anneler bilir.
Umarım bundan sonra da bağışıklıkları toparlanıp ek vitamin desteği azalarak hastalıksız büyürler💕
Bu arada aklınızda olsun semizotu çiğ şekilde tüketildiğinde balıktaki omegaya eşdeğer vitamine sahip.
Günlük rutinlere ekleyerek balık yağı vermediğiniz zaman böyle devam edebilirsiniz.
Bütün yavrucaklar sağlıcakla büyüsünler🧿💕

Çok çok sevindim, kendim şifa gördüğüm için herkesle paylaşmak istiyorum çünkü bu durumu ancak çeken anneler bilir.
Umarım bundan sonra da bağışıklıkları toparlanıp ek vitamin desteği azalarak hastalıksız büyürler💕
Bu arada aklınızda olsun semizotu çiğ şekilde tüketildiğinde balıktaki omegaya eşdeğer vitamine sahip.
Günlük rutinlere ekleyerek balık yağı vermediğiniz zaman böyle devam edebilirsiniz.
Bütün yavrucaklar sağlıcakla büyüsünler🧿💕
Küçük kızım elinde semizotunu oynayarak yemeyi seviyor ve balık yemeyide seviyorlar😊 kış geliyor balık yağını bırakırım haftada bir iki kere balık yerler çünkü😌 önemli olan bu ara toparlamalarıydı on güne izine çıkıcaz, bağışıklığı düşük olunca hava değişimi daha çok etkiliyor, çok şükür toparladılar. Tam zamanında öğrendim sizden yani Allah razı olsun 😌

X