sürekli gerginim

kontra ataga gecip ayni sekilde sen yapmayi denedin mi ? yerinde olsam aynisini ona yapar , bezdirirdim. ilk basta hormonlarin yüzünden hassas oldugunu düsünmüstüm ama cidden tas olsa catlar.
Denedim yani fırlatıp atmadım bardağı ama onun bana yaptığının aynısını yaptım hiç sallamıyor cünkü onun için bu cok normal. 30 sene bu algıyla büyümüş yani onlar için eleştiri su içmek gibi cok olağan

Sizi elestirmelerinden bu hale gelmissiniz bence. Tas olsa bir yerde catlar.
Normalde sakin bir yapım yok ama ben artık gerçekten bu konuda delirdim diyebilirim. Dün yastıkla ilgili bir konusma oldu yine her şeye anlamsız yorum yaptığı ve bilmişliği ile aldığı bir şeydi gecenin yarısı seninde alacağın yastığında bilmem napim dedim fırlattım attım. Ağzım bozuldu benim bunun yanında resmen

Ay kavga kıyamet hiç sevmem ama şu dünyada konuşarak böyle şeyleri cozemeyecegimi anlayacak kadar yaşadım. Zaten kafası biraz çalışsa kendisi boş boş konuşmaz, demek ki kafa çalışmıyor boşuna konuşmayıp bardak kırmakla tertemiz çözerdim. Yemeği mi beğenmedi, kaldır dök çöpe. Bardağa mi karıştı al fırlat. Gerçekten küçüklüğümden beri nefret ederim boş eleştiriden ya.
Şey gibi değil mesela
Yemeği beğenmedim demiyor öyle dese zaten zıkkımın kökünü ye dersin. Yemeği yiyor sana bişi itiraf edeyim mi bu yemek böyle ama ben bunuda yerim gibi fare gibi üfleye üfleye ısırıyo sonra ben ne dedim ki beğenmedim mi dedim sana bilmem ne tripler

Hormonlardan sonra cocuk olcak cocuga karşı tahammülsüz olucan,yine eşine sinirlencen yani çenesini kapatmasını öğrenmesi gerekiyor buda eleştiri severler için zor eniştem böyle, ablama sen kendini geliştir yemek konusunda diye eleştiriyorum diyor sende bana aynısını yap diyor, hatta yaptı bir kere ablam, eniştemin yaptıgı yemeği eleştirdi haklısın dedi adam 🫢🫢🫢 ömür törpüsü bu erkekler ya aman, ben beğenmediğim yemeği bile yiyip cok güzel olmuş derim karşıdaki emek vermiş diye ama gelde anlat bunu sözde gurmelere 😬😬
Sadece yemek olsa yine iyi zıkkım yesin böylesi bu her konu hakkında konusuyor istinasız her konu

Herkese merhaba
Normalde de çok ılımlı sakin biri sayılmam ama 3 aylık hamileyim ve artık belli şeyler beni sinir krizine sokuyor.
Eşim iyidir yardımsever her konuda destekçidir ama her şeye bir yorumu var ve hiç öekilir gibi değil. Evliliğimiz süresince bu konuyla ilgili cok tartışma yaşadık. Tatlı tatlı bile olsa illa bir şey söyleyecek yani yorumsuz kaldığını hiç görmedim. Bu bilhassa yiyecek konularında artık tavan. Özenip bezendiğim bişey için belki o an kötü niyetli değil ama şu şuna benziyor böyle olsa iyiydi gibi hamileliğimde gerçekten katlanamıyorum kriz geçiriyorum görmek bile istemiyorum annesi böyle muhtemelen yetiştirme tarzından dolayı kendiside aynı olmus ama gerçekten dayanamıyorum ben naptımki ya bişi yapmadımki diyip sıyrılıyor yada konu uzamasın diye özrünü dileyip konuyu kapatmanın peşinde yarın yine aynı. Gerçekten en sonunda o tabağı yüzünde patlatıcam cok az kaldı sizde böyle misiniz yani hormonlar mı beni ele geçirdi yoksa gerçekten ne yaşıyorum bilmiyorım
Her bokolog kocalardan birisi daha 😃 normalden çok daha fazla sinirleniyorsanız evet hormonal olabilir birde kan değerinizde ferritin değerine baktırın. Düşük ferritin sinir hastası yapar insanı. Yaşadım biliyorum 😀

Her bokolog kocalardan birisi daha 😃 normalden çok daha fazla sinirleniyorsanız evet hormonal olabilir birde kan değerinizde ferritin değerine baktırın. Düşük ferritin sinir hastası yapar insanı. Yaşadım biliyorum 😀
Yok bende bokolog fazlası olduğu için sinir hastası oldum ferritin hikaye bir gün gelin yaşayın bizimle kaçarak uzaklaşırsınız

Yok bende bokolog fazlası olduğu için sinir hastası oldum ferritin hikaye bir gün gelin yaşayın bizimle kaçarak uzaklaşırsınız
Ay yok yok sağolasın ben biliyorum onları birde bulaşıcı oluyorlar hiç almayım 😃 sizinki kadar olmasa bende de var bitene. Yardımcı bokolog. Epey susturmayı başardım ama kanında var ne yaparsan yap çekiyor

Ay yok yok sağolasın ben biliyorum onları birde bulaşıcı oluyorlar hiç almayım 😃 sizinki kadar olmasa bende de var bitene. Yardımcı bokolog. Epey susturmayı başardım ama kanında var ne yaparsan yap çekiyor
Valla yetiştireceğim cocuğun bunun yanında aynı olma ihtimali var. O yuzden su 6 ayda ne kadar terbiye edersem o kadar iyi

X