Şüpheli ilişki sonrasında beta hcg negatif ancak karin şişliği

Melisaasel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2022
17
5
26
Merhabalar. Sürtünmeli ilişki sonrası boşalma olmadı ancak yinede hamile miyim sorusu kafamdan çıkmıyo. 3 idrar testi negatif çıktı. Kanda beta hcg de 0.100. Bu değere göre gebe olmadığımı hastane söylendi. 4 kerede adet oldum ancak karnımda şişlik var acaba psikolojik mi yoksa gebelik ihtimalim var mıdır hala ?

En iyi cevap
Sürtünmeyle hamile kalınmaz sürekli acaba hamilemiyim diye düşündüysen psklojik olarak öyle hissedersin kan testide negatif çıkmış zaten hata olmasi imkansiz ...
Merhabalar. Sürtünmeli ilişki sonrası boşalma olmadı ancak yinede hamile miyim sorusu kafamdan çıkmıyo. 3 idrar testi negatif çıktı. Kanda beta hcg de 0.100. Bu değere göre gebe olmadığımı hastane söylendi. 4 kerede adet oldum ancak karnımda şişlik var acaba psikolojik mi yoksa gebelik ihtimalim var mıdır hala ?
Her yolu denemissiniz olma ihtimaliniz yok başka bir nedeni vardır

4 adetten kan ve idrar testinden bahsediyorsunuz hamile olma ihtimaliniz sıfıra yakın stres yapmayın bu kadar mevsimsel vs olabilir şişlik
imkanınız varsa muayene olun içiniz rahat etsin bu kadar düşünmektense

Sürtünmeyle hamile kalınmaz sürekli acaba hamilemiyim diye düşündüysen psklojik olarak öyle hissedersin kan testide negatif çıkmış zaten hata olmasi imkansiz ...

En iyi cevap
yemin mi etmelerini bekliyorsun .hamile değilsin diye ?

Şu sürtünme iliskileri artik bu kanala yazmasin lütfen ya burasi nezih Hanımlar sitesi insanlar çocuk sahibi olmak icin gece gündüz tecrübe soruyor birbirine sizin su sacmaliklariniz bitmedi....

X