şüpheli gebelik:(

ftmkrks

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
270
5
merhaba arkadaşlar
ben 2.5 aylık yeni evliyim. bugün dr a gittim ve test yaptırdım. şüpheli gebelik dediler.idrar kan ve ultrasonda da aynı sonuç çıktı. yumurta çatlamış falan dedi. tehlikeli olabilirmiş gibilerinden konuştu. ne demek istedi? bi fikriniz var mı..

kan testinin sonucu kaç canım.belki yeni hamilelik olduğundan emin olamamıştır doktorun.

kan testinin sonucu kaç canım.belki yeni hamilelik olduğundan emin olamamıştır doktorun.

aynen bende katılıorum.. cunku yaklasık yarım saat önce bende doktordan geldım 2 gun önce kan tahlılı yaptırmıstım 4.84 cıktı suphelı dedı ama buyuk bı ıhtımalle hamılesın dedı.cunku kan sevıyen 5.00 olunca kesın hamılelık teshısı koyuyorlar... dun kanamam oldu adet gördum resmen azönce geldım ve ne yazıkkı 1.94 e dusmus yanı gebelık sonlanmıs :KK43:((( zaten daha öncede 3 aylık dusuk yapmıstım cok heveslenmıstım hamıleyım dıe yıne husran oldu :KK43:((

merhaba arkadaşlar.. uzun zamandır işim dolasıyla siteyi ziyaret edemedim.. cok teşekkür ederim cevap yazıp yardımcı olmaya calışmışsınız.. kan testimin değerini sormuşsunuz cok ilgin ama yazmıyor sadece şüpheli pozitif yazıyor. değer kısmı boş. ama şöyle bi şey var adetim 7 gün gecikti artık yarın tekrar dr a gidicem... dualarınız bekliyorum.... herkese iyi günler..

kan tahlili idrar tahlili bakıldı birde ultrasona girdim. üçünde de dr aynı şeyi söyledi

kan tahlili idrar tahlili bakıldı birde ultrasona girdim. üçünde de dr aynı şeyi söyledi

tehlıkelı olabılır derkenn e demek ıstedı acaba?? canım bu gıbı durumlarda.dr sana dedıgı seylerde anlamadıgın yada kafana takılan bısı olursa guzelce sor tehlıkelı dedınız ne konuda tehlıkelı dıe sor ogren.. ben öle yapıorum durumm hakkında bısey söledıgı zaman eger kafamda kusku kalıorsa soruorum ne demek ıstedınız ne gıbı hetlıke var ne yapmam gerek dıe.. bırde merak ettım suan kı on durum ne ??

nasıl yani bu mesajı yazalı yaklaşık 20 gün olmuş ve + ya da - olduğu belli değil mi bence değiştir doktorunu

idrar tahlilinde ikinci çizgi silik çıkınca bizde şüpheli pozitif diyoruz hastaya ama kan sonucu pozitif negatif değilde belli bi değerde çıkması lazım
20 gün geçmiş evde kendin test yaparsan varsa pozitif verecektir yada başka bir yerde kanda baktırabilirsin
hakkında hayırlısı olsun

kusura bakmayın arkadaşlar.. bir dağ köyünde görev yapıyorum internet bağlantımda sorun vardı.. giremedim.. hepinize cok teşekkür ediyorum.. 16 kasımda dr a gittim kan testi yaptırdım negatif cıktı. ama 12 gün geciktim. malesef ki ulaşım osrunu nedeniyle ancak salı günü dr a gidebileceğim.. ve acıkcası sizden güç alarak bu sefer dr dan olabildiğince bilgi almaya çalışıcam.. çünkü anladım ki çekinerek bir şey elde edemiyorum.. tekrar hepinize cok teşekkür ediyorum.. tehlike neymiş neden gecikiyorum ve kafamdaki bütün soruları sorucam.. bana cesaret verdiniz saolun....

kızlar bende 7 yıllık evliyim ilk evlendiğimin 6 ayında şüpheli gebelik diye söylemişlerdi bhcg 162 sonra 52 sonrada malum .....malesef sonra kendiliğimden hamile kalamdım tüp bebek denedim genelde hepsi değil ama bu tür gebelik nedeni erkkek sperminin düşük olmasından kaynaklanıyomuş benimde öyle oldu sperm yumurtayı dölleyememiş ama yumurta döllendi sanımış ve hormon yükselmiş doktorumun söyledikleri bunlardı.

selam arkadaşlar benm reglm geçeli nerdeyse 2ay geçti hala adet olmadım.idrarda pozitif çıktı kanda bişey çıkmadı 15 gün sonra regl olmazsan geldedi bu perşembe gidicemmkan kesinmi erken gebelik olabilirmi

selam arkadaşlar benm reglm geçeli nerdeyse 2ay geçti hala adet olmadım.idrarda pozitif çıktı kanda bişey çıkmadı 15 gün sonra regl olmazsan geldedi bu perşembe gidicemmkan kesinmi erken gebelik olabilirmi

adetin 2 ay geçti,idrarda pozitif ama kanda negatif,ilginç,başka yere git kan testi tekrarla,bundan bir yalnışlık var kesin

aynen bende katılıorum.. cunku yaklasık yarım saat önce bende doktordan geldım 2 gun önce kan tahlılı yaptırmıstım 4.84 cıktı suphelı dedı ama buyuk bı ıhtımalle hamılesın dedı.cunku kan sevıyen 5.00 olunca kesın hamılelık teshısı koyuyorlar... dun kanamam oldu adet gördum resmen azönce geldım ve ne yazıkkı 1.94 e dusmus yanı gebelık sonlanmıs :KK43:((( zaten daha öncede 3 aylık dusuk yapmıstım cok heveslenmıstım hamıleyım dıe yıne husran oldu :KK43:((

slm ya bende aranıza yeni katıorum 1 yıllık ewliyim 6 aydır korunmuyorum ve çocuk olmuyo doktora gidiorum ama eşimde de bende de bi sorun yok diyo benim adetlerim düzensiz ve geçen hafta doktora girttim 5 gün adetim gecikmişti. tam mauyene sırasında adet oldum ve kan testi yapmamı istedi. yaptım ve 13,7 çıktı doktorum şüpheli hamilelik olduğunu söledi lütfen bana yardımcı olun. hamile iken adet gören varmı resmen adet görüyorum ya sonra bir test daha yaptırdım (ertesi gün) o da 13,37 çıktı artık 2 gün sonra belli olcak llütfen beni bilgilendirin...

X