Süper loto bu akşam çekiliyor 30 milyon size çıksa hayatınız nasıl değişir?

Önce herifi değiştirirdim:icecream:
Gerisi gelirdi corap söküğü kibin:smiley-cool:

(herif duymasın bogu verir benişakkıdı , hani erkekler parayı cok bulunca karıyı değiştiriyolar ya bende o gelenegi bozam didimdelikafadulden vallaha kendim için del sırf kadınlarımız için:jeyyar:

konunuzu Hiçbir başlığa uymayan yazılar bölümüne taşıyorum...
lütfen o bölümden devam edelim..
sevgiler...

hımm..
hayata sıfırdan başlarım sevdiklerime dagıtırım birazı birazını kendime ayırırım kimsesiz çocuklar yurdana bagişlarım..

gelecegimi ve çocuklarımın gelecegini güvenceye aldıktan sonra.... dagıtırım parayı..kaydirigubbakcemile5

Kuponu az önce yatırdım bana çıkarsa ikramiyeyi alır almaz eşimi boşar kızımla yurt dışında giderim
İkarmiyenin çıkmasını istediğim diğer kişi ise eşimdir belki beni boşar diye diliyorum
Eşimede söledim akşam ben seni boşamam dedi çok mu seviyosun beni dedim seviyorum ama yinede ben seni boşamam boşarsam nafakaydı tazminattı hepsi alırsın dedi.:)))

Önce herifi değiştirirdim:icecream:
Gerisi gelirdi corap söküğü kibin:smiley-cool:

(herif duymasın bogu verir benişakkıdı , hani erkekler parayı cok bulunca karıyı değiştiriyolar ya bende o gelenegi bozam didimdelikafadulden vallaha kendim için del sırf kadınlarımız için:jeyyar:
Tebrik ederim seni herşey biz kadınlar için değilmi :teytey:

konunuzu Hiçbir başlığa uymayan yazılar bölümüne taşıyorum...
lütfen o bölümden devam edelim..
sevgiler...
Uyardığınız için teşekkür ederim sevgiler yolluyorum

hımm..
hayata sıfırdan başlarım sevdiklerime dagıtırım birazı birazını kendime ayırırım kimsesiz çocuklar yurdana bagişlarım..

gelecegimi ve çocuklarımın gelecegini güvenceye aldıktan sonra.... dagıtırım parayı..kaydirigubbakcemile5
Önce çocuklar değilmi annelik duygularımız ne kadar yoğun

Kuponu az önce yatırdım bana çıkarsa ikramiyeyi alır almaz eşimi boşar kızımla yurt dışında giderim
İkarmiyenin çıkmasını istediğim diğer kişi ise eşimdir belki beni boşar diye diliyorum
Eşimede söledim akşam ben seni boşamam dedi çok mu seviyosun beni dedim seviyorum ama yinede ben seni boşamam boşarsam nafakaydı tazminattı hepsi alırsın dedi.:)))
Ay çok güldüm inan boşamam derler ama paranın sıcak nefesini görünce acaba ne yaparlar.

Bizde oynadık valla itiraf edeyim eğer bana çıkarsa bir ev alacağım,birde işim için bir kısmını ayırıp bankaya oğlum içinde tabi bir kısmı geleceği için.Sonra etrafımda tanıdıklarımı,ihtiyacı olanlara yardım edeceğim.Sonra bir kaç hayır kurumuna bağışta bulunacağım..
Harca harca bitmez diyenlere,bitiyor bee.Bugün haberlerde izledimde,94 yılının loto ikramiyesi çıkan şanlısı ile konuştular adamcağız para ile bütün hayatı altüst olmuş.
Herşeyini kaybetmiş,yani para beni yönlendirdi ben parayı değil dedi..
Rabbim hayırlı güzel yerlere harcamayı nasip etsin.

:nazar:
Benim gibi şanssız bir kıza öyle bir şey çıkmayacağı için para çıkarsa ne olur diye hiç düşünmedim!:çok üzgünüm:

6 bilen yine çıkmamış...
doğrusu o kadar para istemem...
hayattan sadece isteğim hiçkimseye muhtaç olmayacak şekilde yaşamak...
o kadar para insanı değiştirir...
ne o para bana çıksın nede ben değişeyim...
biz bu tür şeyleri almıyoruz...

parada pulda hicbirzaman gözüm yokdu canimcigim
hep derim az olsun candan olsun
yine sükür ac diil acikda diilim sagligimiz huzurumuz yerinde
ama suan ciksa esimin kuzenine olan borcumu kapatirdim önce kessin

X