Göz Makyajı süper bir far

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
evet taklit ama süper kullanışlı bir far çarşamba günü bostanlıya gidip bakayım bari 15 tatillerde=)

canım bornovada cumartesi günü özkanlar pazarınada bakabilirsin oradada bulunuyor bu kaçak, çakma ürünlerden, aklında bulunsun kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar çakma ürünler zararlı olabilir cildinize .

arkadaşlar bu farı kuzenimde gördüm renklerin hepsi simli hemde baya simli sanki simden yapılmışta renklendirilmiş gibi bende istedim kusen amasyada onun aldığı yerde kalmamış ben izmirdeyim şimdi heryerde aradım ama bulamadım bu fardan izmirde gören bir arkadaş varsa yerini söyleyebilirmi?? Burada üstünde lancome yazıyo ama işin ilginç yanı lancome un öyle bir ürününün olmaması yani çakma bir ürün anladığım kadarıyla ama çok kalıcı ve çok etkileyici

ben görmüştm bunlardan alsancakta gazi ilkokulunun karşısında genç biri satıodu lancome dior fln çakma tabi bu farda vardı orda bilgine ve hatay salı pazarındada görmüştüm

anam bunlar bızım ıstanbulada cınlılerde satılıo almadım ama ben herzamn ucuz mala karsıyım sonucta cıldımıze suruoruz alerjı olabılır adı mal onlar onun yerıne cokta ucuz klancıme un ole serılerı var

canım bunlardan bizim pazarda doluuu valla bende aldım özel gecelerde sürüyorum ışıl ışıl oluyoo..tavsiye ederiiim ..ha bu araa sankii orjinal markalı ürünler alerji yapmıyolar ..ismini vermek istemediğim bir marka yüzünden dudağım pörtlek yaralı bereli gezmiştim,,ama bazen rengini beğendiğim 1tl ye aldıklarımdan çok ta memnunum

canım ankarada gordum bunun sahtesini ama sen ankarada degilsin:) baya bi ilerletmisler işi lancome,bourjois,dior,loreal ama loreal farlar cok guzeldi sedefli super taklit :)

canım nerde satılıyo bunlar ankarada?

:ecrin_bebek: hayatım onlar kaçak mallar genellikle suriyeden türkiyeye getirilior..urfada suriye sınırında yaşıyorum ben bulunduğum ilçede istemediğin kadar bulunuyor...eğer ilgini çekerse bana mesaj at-tatlicadiarzu-
Aynen onlar kaçak.Urfa'da ben de çok gördüm 2-2,5 TL ye bulunuyor heryerde.Ama sağlıklı olduğunu düşünmüyorum sonuçta göz en hassas organlarımızdan.

burda çok gördüm onlardan kaçak makyaj malzemeleri satan yerlerde.
sonuçta göz gibi önemli biyere sürülüyo dikkat et derim ben.

arkadaşlar birde bu simli toz farların göze kaçmamasına çok dikkat edin yapışabiliyo çünkü göze zarar vermesin...

Son düzenleme:
X