Suni kizlik zari kullanimi ile ilgili

yani yapışıyor da rahminize zarar verirsiniz ya hu:KK53:
bu işin ucunda hastanelik olmak var ne cesaret vallahi :KK14:

Yok yok okadar iceriye degil zaten vajinanin hemen agzina yerlestirilen bisey ve mutlaka islaklik ve nem olmasi gerekiyor disari atilmasi icin..

Vay arkadaş... :KK53: Şok oldum...Ama bu çinliler iyi ve garanti bişeyler yapmazlar...3 kuruş fazla verip gidip hymenoplasti olmak çok daha mantıklı bu yöntemi kullanmak yerine...:KK19:

Vay arkadaş... :KK53: Şok oldum...Ama bu çinliler iyi ve garanti bişeyler yapmazlar...3 kuruş fazla verip gidip hymenoplasti olmak çok daha mantıklı bu yöntemi kullanmak yerine...:KK19:

Üc kurus olsa canimmm taa ozamanlar bizden 3000 tl civari istenmisti,biz bunu 150 tl ye filan almistik..

Kuzum bence tamamen uydurmasyon bir olay olduğu için, ciddi cevap verememiş. :)

o da mumkun...

bir de ben konu sahibi sandım yazarken, dalga gectigini dusunup icten ice sinirlenmistim biazcık :))

neyse herkes derdine derman olacak butcesine uygun birseyler buluyor demek ki... peki ya zihinler? belki ona da boyle tozlar bulunur bir gun.

o da mumkun...

bir de ben konu sahibi sandım yazarken, dalga gectigini dusunup icten ice sinirlenmistim biazcık :))

neyse herkes derdine derman olacak butcesine uygun birseyler buluyor demek ki... peki ya zihinler? belki ona da boyle tozlar bulunur bir gun.

Dalga geçti bencede zaten.. :KK25:

Dalga gecmek icin dgil canim bir tecrubemi paylasmak istedim..

yazılarınızı okudum hep aynı urunden bahsetmissiniz, acıckası kullandıgınıza inandım ben. en azından boyle birseyin var oldugunu anlatmaya calıstıgınıza.
baska bir yorumu siz sanıp dalga mı geciyorsunuz demistim de biraz bamyalarla falan komediye donusen ama genc kızları bunu yapmak zorunda bırakan bi durum oldugu icin bir o kadar icler acısı olan bir konu oldugu icin insanlar nasıl tepki verecegini sasırdı, kendi adıma ben oyle oldum :))
neyse gecmis olsun arkadasınıza da.

Arkadaşınıza da siz yerleştirmişsiniz :26:

Arkadaşınıza da siz yerleştirmişsiniz :26:

Evet oyle oldu cunku,neredeyse cocukluktan beri arkadasimdi,herseyimizi paylasiriz biz..
Bu konu okadar zor birkadarda skintiliki eger onun hayatinda ben olmasam,biz paylasip drtlesmeseydik sanirim kendini yer bitirirdi..
Bircok genc kizimiz icinde bununla yasiyor ve sahit oldugum icin onlari cok iyi anliyorum..
Bu durumu bilincli ve isteyerek yapan,ozguveni olanlarin,kendi yasamini yonetebilenlerin disinda gercekten safiyane dugulariyla oynanip bi sekilde bekareti elinden alinip terkedilen kizlarimiz da var.
Onlara bunu yapip sonra gidip yine bakire biriyle evenen erkekllerrrrr...
Ne demeliki??

ama sonuçta iki tarafın isteğiyle oluyor.erkek tek başına yapmıyorya bu işi

Evet oyle oldu cunku,neredeyse cocukluktan beri arkadasimdi,herseyimizi paylasiriz biz..
Bu konu okadar zor birkadarda skintiliki eger onun hayatinda ben olmasam,biz paylasip drtlesmeseydik sanirim kendini yer bitirirdi..
Bircok genc kizimiz icinde bununla yasiyor ve sahit oldugum icin onlari cok iyi anliyorum..
Bu durumu bilincli ve isteyerek yapan,ozguveni olanlarin,kendi yasamini yonetebilenlerin disinda gercekten safiyane dugulariyla oynanip bi sekilde bekareti elinden alinip terkedilen kizlarimiz da var.
Onlara bunu yapip sonra gidip yine bakire biriyle evenen erkekllerrrrr...
Ne demeliki??
Siz ne kadar samimi olup , birbirinizle her şeyinizi paylaşıyor olsanız da bu bana garip geldi .
Yani ne bileyim dostlukla , en mahrem yeri gösterme arasında ilişki kuramadım.

Buna bir tek ben takılmışım galiba .

Diğer konuya gelince ,ortada zorla yaşanan bişey yoksa ya da biri çocuk diğeri yetişkin değilse sorumluluğu, suçu tek tarafa yıkmak yanlış bence.

X