Suni kizlik zari kullanimi ile ilgili

derya288

sarmasik kokulu cennet gozlum
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2013
263
108
34
Merhaba arkadaslar,
Cok merak edilen bir konu ve kullanip deneyim yasayanlar paylasirsa sanirim bircok soru cvp bulur,
Bi arkadasim icin 4 yil once biz aldik ve kullandik,toz gbi bir maddeydi,iki adeti ve birinide bizzat ben denemistim nasil oldugu hakkinda bilgi edinmek icin.."ha bu arada denedigimde ben evliydim""
Vajinanin 4-5 cm icine yerlestirdim ve iliski esnasindaki sartlari elimle yerine getirdim..islaklk ve baskininda etkisiyle biseyler bulasti cisime,yikadim ve gitti..
Hafif pembemsi kirmizi karisik bir renkti..
Arkadsima da ben yetlestirdim dugun gecesi bir sikinti yasamadan atlatti..
Cocukkken basindan gecen bi kazasi vardi..
Ama ne olursa olsun merak edenlere bi bilgi verebilme acisindan paylastim..

Merhaba arkadaslar,
Cok merak edilen bir konu ve kullanip deneyim yasayanlar paylasirsa sanirim bircok soru cvp bulur,
Bi arkadasim icin 4 yil once biz aldik ve kullandik,toz gbi bir maddeydi,iki adeti ve birinide bizzat ben denemistim nasil oldugu hakkinda bilgi edinmek icin.."ha bu arada denedigimde ben evliydim""
Vajinanin 4-5 cm icine yerlestirdim ve iliski esnasindaki sartlari elimle yerine getirdim..islaklk ve baskininda etkisiyle biseyler bulasti cisime,yikadim ve gitti..

Aman Allahım böyle bi şey mi varmış..........

Merhaba arkadaslar,

daha detaylı bilgi verirmisin canım
biz arkadaşa diktirme düşünüyorduk
onunda başından geçen bir kaza var

Evet var canim,Diktirme ve onarim adi altinda hastanelerde bu konudan buyuk rant elde eden kisiler de var..

vay be her geçen gün yeni bir şey öğreniyoruz resmen..
Peki sizin o dediğini şeyi herkes yapabılıyor mu ? yani alıp evde yapılan bi şey mi ?

ya benim aklım almıyor, zar adı verilen sey sogan zarı veya davul zarı gibi duz bir yuzey degil ki...

yerlestirdiginiz sey toz ve sıvı karısımı ile etin iki tarafını birbirine yapıstırıyor ve sonra zorlama ile ayrılırken zedelenmeden ötürü kan geliyordur muhtemelen.

o yuzden keyfi olarak kullanmamanızı oneririm...

diktirme veya toz kullanmak zorunda kalınması icin ise yorum yapmayacagım zaten konu bu degil.

İlk kez duyuyorum..
Dışarıdan bakınca görünmez mi? Sonuçta yerleştiriliyor ya hani?

bu yoruma çok güldüm :KK1: :KK1: :KK1:
Ben de ilk kez duyuyorum ama dışardan bakınca görünmez mi ne demek :KK1:
Normal zarı dışardan bakınca görebiliyor muyuz da :KK52:
Hmm du bakiyim bu acaba gerçek zar mı ? aaa değilmiş :KK33::KK33:

normal zar dısarıdan bakınca gorunur... ama ben sen o anlamayız ne gordugumuzu bilmeyiz o ayrı mesele.

bu arada dalga mı geciyorsunuz anlayamadım. insanlar ciddi ciddi merak edip soru sormus.

Normal zar görünür, öncelikle bunu belirteyim. :)
Bişeyler sokuşturmuşsunuz özel bölgenize, bende haliyle görünür mü diye sordum?
Yoksa yalayıp yuttu mu hemencecik? :) E malum, erkek kandırma operasyonu, görünmemesi lazım dimi? :)

normal zar dısarıdan bakınca gorunur... ama ben sen o anlamayız ne gordugumuzu bilmeyiz o ayrı mesele.

bu arada dalga mı geciyorsunuz anlayamadım. insanlar ciddi ciddi merak edip soru sormus.

Kuzum bence tamamen uydurmasyon bir olay olduğu için, ciddi cevap verememiş. :)

Bamya buyuklugunde birsey zaten,nemli ortamda yapisip kaliyor,
Cikmayan boya olan turude varmis ama ben bilmiyorum,benim denedigim yikayinca yada silince gitmisti..

Bamya buyuklugunde birsey zaten,nemli ortamda yapisip kaliyor,
Cikmayan boya olan turude varmis ama ben bilmiyorum,benim denedigim yikayinca yada silince gitmisti..

yani yapışıyor da rahminize zarar verirsiniz ya hu:KK53:
bu işin ucunda hastanelik olmak var ne cesaret vallahi :KK14:

X