SÜNGER YEME ALIŞKANLIĞI

elezaizmir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2015
34
6
48
Arkadaşlar yıllardır araştırıyorum ama hiç kimsede denk gelmedi..İnternette Amerikada bir bayanda varmış aynı sorun onun dışında kimsede rastlamadım..Bileniniz duyanınız fikri olan varmıdır..Bu konuyla alakalı dr.ada çok gittim ancak şaşkın şaşkın yüzüme bakmaktan ileriye geçemedim..Ben sünger yiyiyorum öyle böyle değil bayağı ciddi..gündüz dışarı çıkarken çantama koyacak şekilde kriz bir tuttumu mahvoluyorum..insanlar tv seyrederken çiğdem çitlerler ben sünger yiyiyorum..gece kalkıyorum yine yiyiyorum...süngerciden süngeri alıyorum organik sabunla makinada yıkıyorum sonra onları parçaparça ayırıyorum ve yiyiyorum..çevrenizde böyle bir tanıdığınız varmı? zararlımıdır onuda bilmiyorum...lütfen fikrinizi yazın..yardımcı olun...

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden bir doktora başvurmadın. Kesinlikle vücudunda bir eksikliğin sonucu bunu yapıyorsun. Başına büyük dert açabilirsin.

bende deli gibi buz yerim,kansızlığım var ileri derecede doktorum ondan kaynaklı olduğunu söyledi,
ablamda kabuğuyla limon yer günde iki tane kan ilaçlarımı alınca geçiyor hiç ihtiyacım olmuyor büyük ihtimalle vücutta bi eksiklik var ama sünger yenildiğini hiç duymamıştım :KK57: canına yazık o midede erimez ki bence bi doktora git peşini bırakma,çok tehlikeli..

Ya sormayın arkadaşlar gitmemmi..ama gittiğim her dr. ilk defa böyle bişey duyuyorum hiç fikrim yok dediler..yaklaşık 7 ayrı bölümün dr.larına gittim.. :KK43: :KK43:
hiç duyanınız olmadımı böyle bişeyi...

Naylon plastik karışımı kötü bişey ya toprak kül yiyeni duydum da ilkkez sünger duyyorum. Psikolojik bi rahatsızlık da olabilir tırnak yeme dudak ısırma gibi..... Ben bi eksiklik olduğunu sanmıyorum. Psikolojik destek alın..

Cips yemek de bi hastalık aslında. Ya da "takıntı" diyelim. Yani söylemem şu ki, takma kafana hiç bir şeyi. Biraz dinlen, hava değişikliği iyi gelir. Takıntılardan kurtul.

Ya sormayın arkadaşlar gitmemmi..ama gittiğim her dr. ilk defa böyle bişey duyuyorum hiç fikrim yok dediler..yaklaşık 7 ayrı bölümün dr.larına gittim.. :KK43: :KK43:
hiç duyanınız olmadımı böyle bişeyi...
Ne yediğiniz önemli değil, yeme bozukluğunuz var. Pika sendromu diye arayın. Doktora gitmelisiniz. Sünger olmasına takılmayın. Poşette olabilirdi. Ortak noktası yenmemesi gerektiği.

Ilk defa duyuyorum acikcasi sasirdim.
Illaki bi caresi vardir baska bi doktora gozukun olmadi psikolojik yardim.

Nasıl yiyiyorsunuz diye valla kendimden geçiyorum..TV seyrederken millet çerez çombalak yer ben sünger yiyiyorum. Hani bu zamana kadar rahat 5-6 koltuk yemişimdir..

Arkadaşlar yıllardır araştırıyorum ama hiç kimsede denk gelmedi..İnternette Amerikada bir bayanda varmış aynı sorun onun dışında kimsede rastlamadım..Bileniniz duyanınız fikri olan varmıdır..Bu konuyla alakalı dr.ada çok gittim ancak şaşkın şaşkın yüzüme bakmaktan ileriye geçemedim..Ben sünger yiyiyorum öyle böyle değil bayağı ciddi..gündüz dışarı çıkarken çantama koyacak şekilde kriz bir tuttumu mahvoluyorum..insanlar tv seyrederken çiğdem çitlerler ben sünger yiyiyorum..gece kalkıyorum yine yiyiyorum...süngerciden süngeri alıyorum organik sabunla makinada yıkıyorum sonra onları parçaparça ayırıyorum ve yiyiyorum..çevrenizde böyle bir tanıdığınız varmı? zararlımıdır onuda bilmiyorum...lütfen fikrinizi yazın..yardımcı olun...
Ben bu konuyu heryerde görüyorum yaa ....

Ya duymuştum taş toprak kömür kalem ucu vs.Hepsi demir eksikliğindendi..Süngerde ne var ki eksiliğini çekiyorsun bence onu araştır..Doktorlarda ona göre araştırmalı..

Heryerde derken ben ilk defa bir platformda paylaşıyorum bunu..yıllardır da araştırırım sadece amerikalı bir bayanda bu rahatsızlık olduğunu öğrendim..siz nerelerde görüyorsunuz bu tarz konuları merak ettim..16 yıldır araştırıyorum hiç bir yerde göremiyorum...

Heryerde derken ben ilk defa bir platformda paylaşıyorum bunu..yıllardır da araştırırım sadece amerikalı bir bayanda bu rahatsızlık olduğunu öğrendim..siz nerelerde görüyorsunuz bu tarz konuları merak ettim..16 yıldır araştırıyorum hiç bir yerde göremiyorum...
Net olarak hatırlamıyoruum Ama Biyerdede daha gördüm buarada geçmiş olsun..... Yani tadını hayal bile edemiyorum :KK43:

Arkadaşlar yıllardır araştırıyorum ama hiç kimsede denk gelmedi..İnternette Amerikada bir bayanda varmış aynı sorun onun dışında kimsede rastlamadım..Bileniniz duyanınız fikri olan varmıdır..Bu konuyla alakalı dr.ada çok gittim ancak şaşkın şaşkın yüzüme bakmaktan ileriye geçemedim..Ben sünger yiyiyorum öyle böyle değil bayağı ciddi..gündüz dışarı çıkarken çantama koyacak şekilde kriz bir tuttumu mahvoluyorum..insanlar tv seyrederken çiğdem çitlerler ben sünger yiyiyorum..gece kalkıyorum yine yiyiyorum...süngerciden süngeri alıyorum organik sabunla makinada yıkıyorum sonra onları parçaparça ayırıyorum ve yiyiyorum..çevrenizde böyle bir tanıdığınız varmı? zararlımıdır onuda bilmiyorum...lütfen fikrinizi yazın..yardımcı olun...[/QUOTE

X