💕Summes sebîle yesserahu (şans duası, işlerin kolaylığı için) 💕

23 GÜN SIRA =) Ssevincli Ssevincli ablası

Niyetim ; Allah rızası için 🤲 (kızlar niyetleri bu sekılde buraya yazalım, niyemizin Allah ile kendi aramızda kalması daha.
Direk isime ve Allah rızası için dıye gunu gelen kısıye nıyetlenelim...
Sırası gelen kişi listeye baksın, o gun kendı nıyetlensin 🤲

OKUNACAK AYET ;

Summes sebîle yesserahu.”

ثُمَّ السَّبِيلَ يَسَّرَهُ
Manası:Sonra ona, doğumunu, seçeceği yolu, mutluluğu, hidayeti, çevresinden yararlanmayı kolaylaştırdı.”

NASIL OKUNACAK ⬇️

KİŞİ BAŞI GÜNLÜK = 500 TANE
TOPLAMDA KİŞİYE OKUNACAK RAKAM =12.000
BİLDİRİM SAATİ = 19.00) LÜTFEN HERKES ZAMANINDA YAPSIN BİLDİRİMİNİ TEK RİCAM)

NOT ; ABDESTLİ VEYA ABDESTSİZ OKUNABİLİR AMA İMKAN VARSA ABDESTLİ OLMAYA ÖZEN GÖSTERELİM 💜🥰😘

LİSTE 📃
1. Morrmeneksee Morrmeneksee 🔒
2. @Ada-anne 🔒
3. mavikelebek34 mavikelebek34 🔒
4. Aktif Lora Aktif Lora 🔒
5. Jou Jou 🔒
6. sweetgirlcandy sweetgirlcandy 🔒
7. Ssevincli Ssevincli 🔒
8. @Nefes0858 🔒
9. burcusami burcusami 🔒
10. @Kahve __Kokusu 🔒
11. @rana20 🔒
12. Meybuz Meybuz 🔒
13. @Saliha40 🔒
14. @tiniminihaniim 🔒
15. @agustos72 🔒
16. @visnetozu 🔒
17. @SoLeiL12 🔒
18. @Mintimint 🔒
19. @N u r
20. BlueBerry4268 BlueBerry4268
21. Cuel Cuel
22. Wilma11 Wilma11
23. Ssevincli Ssevincli abla
24. Butimar- Butimar-
okudum Allah kabul etsin

Ssevincli Ssevincli ablası ve Butimar- Butimar- için okudum.Rabbim ne niyetleri varsa kabul etsin. Bu şekilde liste tamamlandı. Rabbim hepimize mucize kapılar açsın. Morrmeneksee Morrmeneksee mm çiçeğimm emeğin için çook teşekkür ederiz.Başka dua topiklerinde kavuşmak üzere :KK60::KK36::KK36:

Son iki arkadaşa da okudum. Allah razı olsun hepinizden Rabbim hepimizi sevindirsin inşallah. Kendime de okudum Morrmeneksee Morrmeneksee duamı tamamladım. Böyle dualara öncülük ettiğin içinde sana da ayrı teşekkür ederim💜💜
Rica ederim kızlar bende sizlere tesekkür ediyorum katıldığınız için 💕 baska bır duayla tekrar bulasalım insallah 🥰 varsa ıstedıgıniz dualar tavsiye de bulunabilirsiniz farklı dualardanda yararlanalım insallah 💕

Butimar- Butimar- arkadaşımızın adinada okundu tüm liste cok şükür bitti Rabbim kabul etsin
Allah razı olsun canım bizi bir dua grubunda daha birleştirdin😍 Morrmeneksee Morrmeneksee
Sizden de Allah razı olsun 💜
Fetih suresı+vakıa suresi grubu yapıyorum sımdı etıketledım sızı oraya da ısterseniz ordan devam edelım ablanada iletirsin yıne 😘

X