Sulu kanama

peraares

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2016
1.518
3.626
Selamlar 3 yıl önce tüp bebek yaptırdım ikizlerimin kalbi durunca küretaj oldum, sonrasında yapışıklık olunca histeroskopi geçirdim o zamandan beri 1 düşük ve küretaj, 1 doğum, onlarca reglim hala sulu kanama, et suyu gibi tanımlanan açık renk oluyor kanamalarım. Yani reglim de böyle, doğum sonrası kanama da böyle oldu hatta öyle 40 gün falan kanama olmadı 1-2 haftada bitti. Bu durumu yaşayan var mı? Daha önce gittiğim doktorlar önemsemedi, gel tüp bebeğe başlayalım dediler ama ben tedaviye başlayacakken doğal yolla hamile kaldım bu konu arada kaynadı. Deprem vs derken ben doğum sonrası kontrole bile gidemedim şimdi randevu aldım. Daha çok kanserlerle ilgilenen bir doktora randevu aldım. Çok mu abartıyorum 🙄 tüp bebek doktoruma sordum size mi geleyim diye, başkasını önerdi,onun önerdiği dr da yurtdışında eğitimdeymiş baktım o da normal hasta bakıyor ama kanser de takip ediyor..

Son düzenleme:
Konu üste çıksın diye yazıyorum
Bu süre içerisinde keske başka bir doktora gitseydiniz
Merhaba teşekkür ederim. Kötü bir şeyse diye sağlama almak için onkolojik vakaları takip eden hocadan randevu aldım ama konferans var diye ertelendi birkaç kez, hala gidemedim 😐 güvenebileceğim başka doktor da bulamadım zaten çok uçmuş fiyatlar, birine bütçe ayırabilirim

Merhaba teşekkür ederim. Kötü bir şeyse diye sağlama almak için onkolojik vakaları takip eden hocadan randevu aldım ama konferans var diye ertelendi birkaç kez, hala gidemedim 😐 güvenebileceğim başka doktor da bulamadım zaten çok uçmuş fiyatlar, birine bütçe ayırabilirim
Rica ederim😊. Umarım en kısa zamanda güzel bir doktor bulabilirsiniz
Evet fiyatlar aşırı derecede artmış Allah yardımcımız olsun inşallah 🤲

X