Sultanahmet buluşma resimleri

:)) canlarımmm

muhteşem çıkmışsınız, güzellere bak maşallah delikafadulden

katılamadım ama beni çağıran, haber veren herkese sonusz teşekkür ederim...=)

şehir dışından dün döndüm, bir sonraki buluşmaya kısmet! =)

hepinizi öpüyorum! Şeniz a.s.

ne kadar gzl pozlar bunlar ya, gelmıs kadar oldum valla fotolara bakarken :)bıde kofte yedıysenız tmm
deryacık sozun var unutma en kısa zamanda ayarlayalım....

ne kadar gzl pozlar bunlar ya, gelmıs kadar oldum valla fotolara bakarken :)bıde kofte yedıysenız tmm
deryacık sozun var unutma en kısa zamanda ayarlayalım....

unuturmuyuuuuuuuuuummmmmmşutarafagittiyerimsenibenyerimseniben

Son düzenleme:
ay çok güzelsiniz siz yaaa
ne kadar sıcacık gülüyorsunuz öle Şeniz
dostluğunuz daim olsun inşallah

igdaş poşetide neyin nesi öyle

sevgili leptap ve yengesi bu hafta sonu gibi ev taşıcaklardı o yoğunluğun içinde yinede bize vakit eyırıp geldiler saolsunlar =):1hug günde sayaçla ilgili bir şleri vardı yanlarında getirmek zorundaydılar espri için sanırım öyle foto çektirdiler başka bir şey yok yani=)yerimseniben

süpersiniz kıslar walla bende kıskandım ne yalan söliiiimm:dilcikar:

şaka tabikia.s hiç bırakmayın birbirinizia.s.a.s. inşallah

igdaş poşetide neyin nesi öyle
ark nihayet bgn evi taşıdık ama daha yerleşemedik iğdaş poşetinin içinde doğalgaz sayacı vardı buluşmaya katılabilmek için sabah erkenden iski tedaş ve iğdaşa gittik üzerimize almak için iğdaşta elimize sayacı tutuşturuverdi eve dönüpte bırakamadık 4 kilo ağırlığındaki sayaçla sultanahmeti dolaştık durduk delikafaduldenherşey kk içindi:enbuyukkk:

igdaş REKLAMINI da neyin nesi vAllah bunu anlayamadım mekan tercihiniz isabetli olmuş şıklıgıyla çok uymuş hepinizi koCCAman öpüyorum

ne kadar genç,dinamik ve güzelsiniz...
yüzünüzdeki gülümseme hiç eksilmesin arkadaşlar...
dostluğunuz daim olsun...
sevgiler...

hepiniz mükemmel görünüyosunuz kızlarr,,,,,,çok kıskandım çooook :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…