Sultanahmet buluşma resimleri

deryaaammmmm gelcemmmm.. sen nezaman geliyon kuzum bana söyle bakimmm ?

Ne zaman geleyiiiiiiimmmmm
Hadi söyle söyle söyleeee:sm_cool:delikafaduldendelikafadulden

DERYACIM bu bulusmada yoktum ama bencede sessizsin.Ama cok tatlisin.Ben seni cikolataya benzetiyorum hep.cokacimcoook

Usluyum ben işteeeeeekaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 teşekkürederim çiçolatam benim

hee sessiz derken işte kısık sesli anlasana
kendi çenemden senin sesini pek duymadım heral
:roflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
Doğru teşhis işteeeeeeeee

Bu kadar zahmete girme lütfeeeennnnn utanırım yoksam çoookkk bi çay bile yeter yaaa seni göreyim ben yeter banaa.s.
Hmmm bi ayarlıyım sana buradan söylerim ben öncedennnnn
Bakıyorum canım o sayfaya da:lepi:

ne zahmeti beee benim canım ciğerim kuzum bitanemm dostum geliyorr bana geliyor evime ziyaterime geliyor ve annemle seni dört gözle bekliyoruz ne zahmetii severek isteyerek neşeli bi şekilde hazırlicaz mamaları ve afiyetle bol sohbetle yicezz canımmm...... Seni çok seviyorum bunu bil olurmuuu yerin çooook ayrıı çoook farklı bendeee bu aile bu sülale artık seni ezberledi be deryaamm :) babama rüyanı anlattım çoook şaşırdıı :) nezaman gelicek derya dedi bende haber vericek dedim tamam bir ara camiden çıkar eve gelirim bende tanışırıım sonra sizi rahat bırakırım dedi :)))

bize yokmu kıskandım valla:jeyyar:

şaka şaka valla bu kk sayesinde çok güzel ve değerli insanları tanıdım hep böyle devam eder :enbuyukkk:

gel bacımm gelll aaa nasıl yokmuuu:))) deryaamm yani kuzumun bana sözü vardıı hemde alt katımızzı tutcak hayırlısıylaa bir nevi ev görmeye ve baş sağlığı dilemeye ve babamı rüyasında görmüş onun içinn ve beni iyi etmek adınaa gelicekkk:))

deryam söz verdiyse gelir zaten inş bizde tanışırız :1hug:

Valla dediğim gibi daha anlatırdım babanıda birazcık çekindim noluyor yaww kız aile içine girdi korkulur bundan diyeceksiniz diye arasıra oluyor bana-tatlicadiarzu- malum oluyor hehheheheekaydirigubbakcemile3
Bakalım var bu rüyada bir hayır

şaka şaka valla bu kk sayesinde çok güzel ve değerli insanları tanıdım hep böyle devam eder :enbuyukkk:

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:a.s.a.s.a.s.

Taşınırsam tam süper olacak kanımca:sm_cool::Saruboceq:

hepiniz çok güzel görünüyorsunuz resimlerde. umaım bir daha ki buluşmaya bende katılıp mu gülümseyenlerden biri olurum. deryacık seni tebrik ve takdir ediyorum. hiç tanımadığı insanlar için çabalayan birini görmek umut ve mutluluk verdi bana geleceğe dair. helede genç birini görmek. seni tebrik ve takdir ediyorum. hepinize en içten sevgilerimi gönderiyorum.

bir dahaki sefere görüşebilmek dileğiyle...

Bende zaman ayırıp gelen arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum
a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

hepiniz harika görünüyorsunuz
güzel bir gün geçirdiğiniz belli sositososito
dostluğunuz daim olsun..deryam süpersin yine herzamanki gibi........a.s.:enbuyukkk:

kızlar ben gelemedim iş programımı ayarlayamamamdan dolayı:1no2ysaki çok istiyordum sizleri tanımakdelikafadulden kısmet sonraki buluşmaya ..arayı fazla açmadan buluşun tekrar bende gelicem a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…