şükürler olsun rabbime..

nes35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
41
0
ve en sonunda bende hamileyim bir yıldır okadar üzüldüğüm günler oldu ki ama artık bitti üzüntülü günler bu gün test yaptım veeee çift çizgi inanmadım eşimi yollayıp tekrar aldırdım ve yine çift çizgi yarın doktoruma gidicem inşallah güzel haberler alırım allah isteyen herkeze nasib etsin

tebrıkler hayırlısı olsun...
saglıcakla kucagına alırsın inşallah..

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
darısı benim başıma inş
. :Saruboceq:

Tebrikler canım
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Umarım çocuğun ailesine,çevresine ve vatanına hayırlı bir evlat olur :Saruboceq:
Darısı çocuğu olmayan herkese :Saruboceq:

Tebriklerr.Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn.Darısı klomen topiğindekiii dinozor arkadaşlarımın ve benim başımakaydirigubbakcemile3

tebrik ederim..Allah sağ salim kucağına alabilmeyi nasip etsin..Darısı başımızaaa

cnm gözün aydın
allah analı babalı büyütmek nasıp etsin

tebrik ederim...rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah....darısı bizim başımıza artık

Tebrik ederim canım. ınşallah güzel bir hamilelik geçirir ve sağlıkla kucağına alırsın bebeğini.. Gözün Aydın..

amin allah isteyen herkeze versin inşallah şimdi doktorumdan geldim şimdilik herşey normal saat üçte gidip tahlil sonuçlarını alıcam.

tebrik ederimm
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

tebrikler canım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş.
darısı bizlerin başınaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…