Şükürler olsun Nihayet Ben de Hamileyiiiiiiiiiimmmm!!!

arda_

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
475
1
Yüce Rabbim çok büyük 11 ayın sonunda benim de yüzümü güldürdü.Şükürler Olsun sana Allahım.:Saruboceq:
Hamileyyiiiimmmm:teytey::sm_cool::dance:
belki hatırlıcaksınız bana da endometriozist yani bi tür kısırlık teşhisi konmuştu ismi lazım değil bir doktor tarafından.umutlarımın tükenişini yine burda sizlerle paylaşmıştım.o büyük yüreğinizle bana destek olmuştunuz güç vermiştiniz.eşimden ayrılıp atandığım yerde bir başıma hayat mücadelesi verirken yumurtlama günü hesaplama ya da yumurtlama gününde bi araya gelme gibi bi kolaylığım da olmadı.çünkü biz sadece ayda bir veya iki kez bir araya gelebildik.geçtiğimiz yaz sonunda doktorumun dediğinne göre olmazsa tedaviye başlıcaktık.ama ben tekrar doktora gitmedim.artık ümitlerimin tükendiği kolumun kırıldığı bir anda Rabbim karşıma Kayramı çıkardı.dert ortağım oldu.beraber dualarımızda gözyaşlarımızı yüreğimize akıttık.uzaktan sıcak bir el yüreğime taaa derinliklerine kadar dokundu.birbirimize ettiğimizdualara sizlerde ortak oldunuz.muhteşem bir duygu yoğunluğu içinde çok dua ettim çok dua aldım.ve Rabbim nihayet dualarımızı kabul etti ve bebişimi içime kondurdu.Allahım hala inanamıyorum sen çok büyüksün.adetime henüz 3 gün var ben hamileyim kan değeri sonucum 135 çıktı.sonucu öğrenir öğrenmez ilk yaptığım şey sizler için dua etmek oldu.Allahım inşallah burda benim gibi bebek hasretiyle yanan siz güzel yürekleri de hiç ummadığınız bir anda sevindiricek.Ben artık ne yalan söyliyim ümidimi kesmiştim. tek yaptığım siteye yeni hamileleri ya da muhtemel adet tarihleri yazmaktı.ve şimdi büyük bir zevkle kendimi eklicem.sonra da inşalla Kayramı.biz hep karşılıklı dua ettik o bana ben ona.arka arkaya hamiş olalım, göbişlerimizi tokuşturalım dedik.
Allahım en güzeli de öğretmenler günü öncesinde en güzel hediyemi almış oldum.çok mutluyum dostlar Allahım bu duyguyu tatmak isteyen herkese tattırsın inşallah.ve ben burdan emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum.Başta Allahım bana da nasip ettiğin için şükürler olsun.sonra da büyük gayretlerinden ötürü Kocama:eek:elimden tutup sımsıkı sarılan KayramaŞeniz ve burda bana desteğini esirgemeyen dostalarıma teşekkürler:1hug:
iyiki varsınnızzza.s.

cnm çok sevindim gözün aydın Allah hayırlısıyla bebişine kavuşmayı nasip etsin inş. bende bu 8. ayım ve yine dün adet oldum bende adetime 3 gün kala evde test yapmıştım çıkmamıştı cuma günüde dr a gittim zaten ordada olmadığını öğrenmiştim ultrosonla bakıldı bi sorunum yokk adetlerim çok düzenli gidiyor hormon testi ve prolaktin testi yapıldı herşey normol prolaktin 19.38 çıktı bi tane ilaç içiyorum ama dr yinede herşey normal dedi şuanda içim dahada rahat..bu ay ovülasyon testide aldım bakalım artık ben ve eşim elimizden geleni yapıyoruz Allah nasip ederse inş.bende burda güzel hbrler vermek istiyorum !!!!!!

canım benim,güzel dostum,biricik arkadaşım...seni tanıyalı henüz üç ay oldu çok direttim üzerinde çok sevdim seni.nasıl başladı nasıl ilerledi bilmiyorum ama sana sımsıkı sarılmalıydım.umutsuzluğu alıp yüreğinden umut ekmeliydim.seni ayağa kaldırmalıydım sitede bende seni buldum.çok şükür iyiki bulmuşum.ilerledi dostluğumuz.mesafenin bilinmezliğin aramıza girmesine izin vermedik.yaramızı sevgiyle şefkatle sardık.sevdim seni ben oldun.sen ağlayınca ağladım.telefonlarda elimden geldiğince destek olmaya çalıştım.ve sen girdin dualarıma.artık adın duam gibi dilimdeydi.ben sana ta ilk tanıştığımızda çok sürmeyecek hamile kalman gör bak dedim elhamdilüllah rabbim ağlayan gözlerini güldürdü ve elhamdilüllah rabbim sana ettiğim dualarımı duydu.annem eşim öğrencilerim herkes sana dua etti.ismini bağırdım göğsümü gere gere.sanal ortamda dostluk olmaz diyenlere tokat gibi.ne zaman tanıştınız diyenlere hep aynı cevabı verdim....BİR ÖMÜR OLDU....çok şükür bitanem çok şükür...allahım bebişimizi ve seni korusun....dualarım şimdi ikinizle...seni seviyorum..iyiki sevmişim...

Ayyyyyyyyyyyyyyy arda inanmıyorum sen hamilesinnn :KK43:(((((( inanki okuyunca gözlerim doldu.. Hamiş adayları bölümünü açan ve orda sürekli takip eden ve bekleyen biriydin yazıları okuyordum liste yapıyordukk bende zaman zaman listeye katılıyordum yaa inanamıyorum tebrikler başardın Allahım nasip etti :)) Allah tamamına erdirsin sağlıklı sıhhatli kucagına almayı nasip etsin canım aminn

canım benim,güzel dostum,biricik arkadaşım...seni tanıyalı henüz üç ay oldu çok direttim üzerinde çok sevdim seni.nasıl başladı nasıl ilerledi bilmiyorum ama sana sımsıkı sarılmalıydım.umutsuzluğu alıp yüreğinden umut ekmeliydim.seni ayağa kaldırmalıydım sitede bende seni buldum.çok şükür iyiki bulmuşum.ilerledi dostluğumuz.mesafenin bilinmezliğin aramıza girmesine izin vermedik.yaramızı sevgiyle şefkatle sardık.sevdim seni ben oldun.sen ağlayınca ağladım.telefonlarda elimden geldiğince destek olmaya çalıştım.ve sen girdin dualarıma.artık adın duam gibi dilimdeydi.ben sana ta ilk tanıştığımızda çok sürmeyecek hamile kalman gör bak dedim elhamdilüllah rabbim ağlayan gözlerini güldürdü ve elhamdilüllah rabbim sana ettiğim dualarımı duydu.annem eşim öğrencilerim herkes sana dua etti.ismini bağırdım göğsümü gere gere.sanal ortamda dostluk olmaz diyenlere tokat gibi.ne zaman tanıştınız diyenlere hep aynı cevabı verdim....BİR ÖMÜR OLDU....çok şükür bitanem çok şükür...allahım bebişimizi ve seni korusun....dualarım şimdi ikinizle...seni seviyorum..iyiki sevmişim...

Çok insan tanıdım birçok arkadaşlıklar edindim dostum dediklerimden ne yaralar aldım.senle başlayan arkadaşlığımıza hiç bir ad konduramıyorum hiçbirini sana yakıştıramıyorum daha özelsin benim için.şu sözleri yazarken bile yüreğim acıyo bende ki yerin çok farklı.yanımda olduğunu hep hissettim.senin varlığındı bana güç veren bundan sonra da beni yalnız, beni sensiz bırakma.sana ve yüreğine ihtiyacım var..

cnm çok sevindim gözün aydın Allah hayırlısıyla bebişine kavuşmayı nasip etsin inş. bende bu 8. ayım ve yine dün adet oldum bende adetime 3 gün kala evde test yapmıştım çıkmamıştı cuma günüde dr a gittim zaten ordada olmadığını öğrenmiştim ultrosonla bakıldı bi sorunum yokk adetlerim çok düzenli gidiyor hormon testi ve prolaktin testi yapıldı herşey normol prolaktin 19.38 çıktı bi tane ilaç içiyorum ama dr yinede herşey normal dedi şuanda içim dahada rahat..bu ay ovülasyon testide aldım bakalım artık ben ve eşim elimizden geleni yapıyoruz Allah nasip ederse inş.bende burda güzel hbrler vermek istiyorum !!!!!!

Canım benim seni siede takip edenlerden biriyim bende.sakın ümidini yitirme.Rabbim gerçekten en güzel zamanda sevindiriyo.ben umudumu yitirmiştim ama şimdi hamileyim.Allahım çok büyük inşalla senin de haberini burdan alıcam.

Ayyyyyyyyyyyyyyy arda inanmıyorum sen hamilesinnn :KK43:(((((( inanki okuyunca gözlerim doldu.. Hamiş adayları bölümünü açan ve orda sürekli takip eden ve bekleyen biriydin yazıları okuyordum liste yapıyordukk bende zaman zaman listeye katılıyordum yaa inanamıyorum tebrikler başardın Allahım nasip etti :)) Allah tamamına erdirsin sağlıklı sıhhatli kucagına almayı nasip etsin canım aminn

sağol arkadaşım bunu tek başıma başarmadım desteğiniz hep yanımdaydı.çok şükür .bigün burdan kendi hamileliğimi ilan edeceğimi hep hayal ettim ama nihayet gerçek oldu.Allahım listemde umutla bekleyen bütün arkadaşlarıma bu duyguyu nasip etsin.

Canım TebRiKlLerrrr .Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh.Darısı başımızaa :jeyyar:

arda çok sevindim 2 yılldır evlat hasretiyle yananlardanım 2 ay oldu adet olmadım hala doktora gittim kantesti yaptım ama yok rabbim bizide sınava tabi tutuyor elbet birgün bizde bu sayfalarda hamileyiz diyeceğiz rabbim senin yavrunuda kucağına almayı nasip etsin hayırlı olsun bebişin iyi bak ona öpüyorum seni ardacığım

arda çok sevindim 2 yılldır evlat hasretiyle yananlardanım 2 ay oldu adet olmadım hala doktora gittim kantesti yaptım ama yok rabbim bizide sınava tabi tutuyor elbet birgün bizde bu sayfalarda hamileyiz diyeceğiz rabbim senin yavrunuda kucağına almayı nasip etsin hayırlı olsun bebişin iyi bak ona öpüyorum seni ardacığım

saol canım.güzel kalbine göre inşallah en güzel vakitte rabbim sana da bu duyguyu tattırsın.

ardacım bugün çok işim vardı giremiyecektim siteye aslında ama bi bakayım dedim yine senin güzel haberini alma k içinmiş meğerse seni yakından takip ediyordum bende dokuz aydır bekliyorum inan gözlerim dolu şu an mutluluğunu aynen yaşıyorum desem fazla olmaz rabbim sağlıkla versin kucağına ve burda ve her nerde bebişlerini bekleyen dua eden varsa hepimizede bu güzel duyguyu nasip etsin amin

canım tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cümlemize inşallah:)

Ardacımmmmmmmmmmmmmmmm canım arkadaşım o kadar mutlu oldum ki,seni ve yazılARINI HEP TAKİP EDERDİM SENİ ÇOK ÖPÜYOR VE YAVRUNU SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMANI DİLERİM.bİZLERE DE ÇOK DUA ET CANIM.BU ARADA YERLEŞME LEKELENMESİ TARZI ŞEYLER YAŞADIN MI? BİR DE BEN DE EŞİMLE SADECE HAFTASONU BERABER OLABİLİYORUM HAFTAİÇİ GÖRÜŞEMİYORUZ TIPKI SANA BENZİYOR DURUMUM.BU AY NASIL OLDU?YUMURTLAMA GÜNÜ MÜ? KAÇ KEZ VE GÜN AŞIRI MI? ÖZEL BİR ŞEYLER YAPTIN MI? BİZİ BİLGİLENDİRİRSEN SEVİNİRİM.DUALARINI EKSİK ETME GÜLÜM.ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ DE KUTLUYORUM.

Canim cok tebrik ederim, gercekten cok sevindim. Allah saglikla, hayirlisi ile kucagina almani nasip etsin.

ardacım bugün çok işim vardı giremiyecektim siteye aslında ama bi bakayım dedim yine senin güzel haberini alma k içinmiş meğerse seni yakından takip ediyordum bende dokuz aydır bekliyorum inan gözlerim dolu şu an mutluluğunu aynen yaşıyorum desem fazla olmaz rabbim sağlıkla versin kucağına ve burda ve her nerde bebişlerini bekleyen dua eden varsa hepimizede bu güzel duyguyu nasip etsin amin
Rabbim inşallah sanada en kısa zamanda hayırlısını ve sağlılısını nasip etsin.Bu muhteşem bi duygu hala inanamıyorum.

canım tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cümlemize inşallah:)
saol canım darısı tüm bekleyenlere inşallah..

Ardacımmmmmmmmmmmmmmmm canım arkadaşım o kadar mutlu oldum ki,seni ve yazılARINI HEP TAKİP EDERDİM SENİ ÇOK ÖPÜYOR VE YAVRUNU SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMANI DİLERİM.bİZLERE DE ÇOK DUA ET CANIM.BU ARADA YERLEŞME LEKELENMESİ TARZI ŞEYLER YAŞADIN MI? BİR DE BEN DE EŞİMLE SADECE HAFTASONU BERABER OLABİLİYORUM HAFTAİÇİ GÖRÜŞEMİYORUZ TIPKI SANA BENZİYOR DURUMUM.BU AY NASIL OLDU?YUMURTLAMA GÜNÜ MÜ? KAÇ KEZ VE GÜN AŞIRI MI? ÖZEL BİR ŞEYLER YAPTIN MI? BİZİ BİLGİLENDİRİRSEN SEVİNİRİM.DUALARINI EKSİK ETME GÜLÜM.ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ DE KUTLUYORUM.
canım benim hiç özel bişi yapmadım.ne zaman yumurtladığımı bile bilmiyorum.artık bebek düşüncesini kafamdan çıkarmaya başlıyodum,yani eşimin yanına gittiğim zaman bakarız bi çaresine uzaktan olmaz diye düşünmeye başlamışken Rabbim yüzümü güldürdü.sadece hafta sonu sonu gün aşırı birliktelik olmuştu o da zaten bebek düşüncesiyle değildi:eek:dualarım sizlerle.çok güzel bi zamanda hediyemi aldım umarım sizlerde çok güzel zamanlarda bu duyguyu tadarsınız
Canim cok tebrik ederim, gercekten cok sevindim. Allah saglikla, hayirlisi ile kucagina almani nasip etsin.

sağol canım.senin hamileliğini öğrendiğimde ben de çok sevinmiştim.ve bana dua et demiştim.çok şükür dualarımız kabul oldu.Rabbim sağlıkla kucağıma da almayı nasip eder inşallah.

tatlım allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin tebriklerrrrr darısı biz bekleyenlerin başına innşallahhh

canım nasıl duygulandım anlatamam ben de senin gibi 11 aydır istiyorum bizlere de dua et olur mu Allah sağlıcakla kucağına lmayı nasip etsin

X