Sudem Hamileeeeeeeee

Sudem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2007
158
1
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::lepi::lepi::lepi: arkadaşlar hamileyim yazacak kelime bulamıyorum inanın henüz 4 haftalık mış küçük bir soru işareti var onuda tebriklerden sonra söyleyeyim sizlere ama bunun için bir kadın doğum uzmanına ihtiyacımm var..

tebrik ederim tatlımm hayırlısı olsunnn
allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tebrik ederim :1hug:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

allahım analı babalı büyütsün sağlılklı bi şekilde kucağına almak nasip etsin inşaalah çokk sevindim hayırlı olsun
ama merak ettim neymiş o soru işareti

sudem burdanda tebrık edım cnm allah analı babalı büyütsünopuyorumnanaktan

herkese çoookk teşekkür edrim peşime bekliyorum sizleride hayırlı haberler alırım sizlerdende inşaallah..ayy burada da insan bi hoş olup havaya giriyor iyiki varsınız..alkisalkisalkis bu arada sorum şu değerlerim 139,17 çıkmış doktora gösteremedim özel hastanede yaptırdım tahlili doktor öğlen tatiline gitti sonrada çok işim vardı fırsat bulamadım kaç haftalık oluyor bebek benim tahminimce 4 hafta olması lazım anlayan varsa anlatsın sevinirim..

Son düzenleme:
canımsanırım 4 haftalık.tahlilini 2 gün sonra tekrarla eğer 2 katıartıyosa bi problem yoktur. hayırlı olsunn.

çok sevindim sizin adınıza.sorunsuz bi gebelik geçirirsiniz umarım.darısı bizim başımıza.

Gözün aydın!
Allah zamanında sağlık ve sıhhatle kucağına almanı nasip etsin tebrikler :)
darısı dileyen ve isteyenlerin başına inş.

canım 3.5_4 haftalık filan olması lazım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin minik meleğini çok sevindim sudem

hamile kalma hikayemi yazıp gidiyorum biraz komik çünkü; geçen ay bu günlerde kısa bir tura çıktım oğlumla beraber samsun ist. konya turu na samsunda adet oldum tabi çok üzüldüm bebek istiyordum neyse çabuk toparlanıp adetin 2. günü klomeni kulandım ve bitti adette bitti eee her şey iyi güzelde benim asl olan ana malzeme yanımda değil(kocam yani) son durak olan konyaya eşimi getirebilemem tam bir komedi idi ayarlamak çok zor oldu etme eyleme gel kocacım sen bana lazımsın bak klomenlendim sana acil olarak ihtiyacım var yapma etme derken konyada buluştuk allah tan yani bebişim konyalı olacak allah nasip ederde doğarsa

eneee sudem sende annesin demek çok sevindim adına =)allah elllerinde sevmeyi nasip etsin=)

hayırlı olsun canım hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inşallah darısı başımıza:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…