Suçlu da olsak bir erkeği nasıl peşimizden koştururuz?

bu gönderenin sahibi sevgilisini şikayet ediyor ya canı isterse arıyor istemezse aramıyor diye...bayan istediğini yapmış erkekte yapar o zaman
bu gönderenin sahibi sevgilisini şikayet ediyor ya canı isterse arıyor istemezse aramıyor diye...bayan istediğini yapmış erkekte yapar o zaman
Daha önce dediğim gibi kimse köle değil. Ben onu ve ailemi utandıracak birşey yapmadım. Geçmiş geçmişte kalmıştır ve kimseyi ilgilendirmez. Ama bir öyle bir böyle olunca oyuncak gibi oluyor insan.ben önemli olsa zaten ona söylerdim.önemsememişimki söylememişim.insanlar neler yaşıyorlar.ben istediğimi yapmadım onun ne sözünden çıktım ne habersiz birşey yaptım. Sadece sakladım diye sorun burdan patlak verdi.

Kimse kimsenin kölesi değildir. Bana annem babam bile baskı kurmadı daha evli değilken ona noluyor. Benim geçmişim beni ilgilendirir ben onu ve ailemi utandıracak bişey yapmadım ki sadece saklayıp söylemediğim için suçlu oldum bu konuda hassas bir insan. Söylemeye değer birşey olsalar zaten söylerdim.onunda geçmişinde neler yapmış ben erkeğim diyip geçiştiriyor . Burda suç kimsede değil suç zihniyettedir. Ama sevdiğim ve birbirimize çok fedakarlığımız olduğu için ayrılmak istemiyorum.
e ayrılma o zaman

olayı dikiş tutmaz. Sen ölsen bitsen olmaz. Yalama olmuş bir ilişki..üzerinden uzzzuuuun uzun zamanlar geçmeden sizden hiçbirşsey olmaz.Bir defa sen hataları pek çok kez ypmışsın sonrada gidip kapısında ğlayarak kendini ayaklar altına almışsın.Adama '' ben bir eşyayım istediğin gibi tepikle beni' demişsin davranışlarınla.Oda senein verdiğin mesaja uygun hareket ediyor.Ha adam dengesiz midir? Mümkündür.Ama burada ilk bakılması gereken bence sen ve senein davranışların.Yani kuralları çiğreyip çiğneyip sonradan bir sihir beklemek hayatın gerçeklerine hiç uygun değil.Davranışlarımızın sorumluluğunu alabilmeliyiz.Sen hem pastam dursun hem karnın doysun demişsin ama ikisi bir arada olmuyor.

Güven bir kere sarsıldıysa eski hale dönmek çok zor. Bana kalırsa güzelce konuşmaya çalış “tamam benim hatam var ama sen bu kadar baskı yaptığın için yalan söyledim beni çok bunaltıyorsun vs vs” bir nebzede olsa etkisi olur ama hala da aynı davranıyorsa bırak gitsin

olayı dikiş tutmaz. Sen ölsen bitsen olmaz. Yalama olmuş bir ilişki..üzerinden uzzzuuuun uzun zamanlar geçmeden sizden hiçbirşsey olmaz.Bir defa sen hataları pek çok kez ypmışsın sonrada gidip kapısında ğlayarak kendini ayaklar altına almışsın.Adama '' ben bir eşyayım istediğin gibi tepikle beni' demişsin davranışlarınla.Oda senein verdiğin mesaja uygun hareket ediyor.Ha adam dengesiz midir? Mümkündür.Ama burada ilk bakılması gereken bence sen ve senein davranışların.Yani kuralları çiğreyip çiğneyip sonradan bir sihir beklemek hayatın gerçeklerine hiç uygun değil.Davranışlarımızın sorumluluğunu alabilmeliyiz.Sen hem pastam dursun hem karnın doysun demişsin ama ikisi bir arada olmuyor.
Evet maalesef ben hemen ayılıp bayılıyorum kaybetme korkusundan oda bunu çok iyi biliyor. Kaçtım mı geliyor aslında ama çok kızgın ve kindar asla unutmuyor. Zamanla geçer gibi geliyor ama geçene kadar ben kendimden geçeceğim. O kadar şiddetli kavgalar ettik ki bu sebeb yüZünden gerçekten beni tanıyamadığını söyledi. Benim hatam ondan öncesini ona eni konu anlatmamam. Çünkü bu adam kıskanç,kuruntulu,takıntılı,paranoyak,dengesiz. Nasıl davranmam gerektiğini kestiremiyorum

Bak şimdi; sevgilin dengesiz ve iç dünyası karşık okey. O değişmeyecek bunu koyalım cebimize. Mesele sana geliyor. Sen onun istediği gibi olabilecekmisin? Bence hayır.Sizden köy kasaba olmayacağı gayet net.Ne istediğine net şekilde karar vermen lazım.Muhtemelen ileride onunla evlilik istiyosundur.Peki böyle bir ilişkiden iyi bir evlilik çıkar mı dersin? Sorunlarınız nikahtan sonra büyüyecek aşk meşk hepsi bitecek birbirinizden nefret edeceksiniz.Belden aşağı vurmalar daha acımasız hale gelecek.Şimdi bir daha sormak istiyorum Bu adamla nereye varmayı planlıyorsun?

Sana gelince,fırtınalı işleri seviyorsun ve muhtemelen adrenalinden besleniyorsun.Eğer öyle olmasa bu fırtınalı gidişattan direk kaçardın ama sen üstüne üstüne gidiyorsun.İkinizinde ruhsal dünyası karmaşık.Gerçekten kendine ve onuruna eziyet ettiğinin farkına varsan bu meseleyi anında kapatırsın.Burada ne denirse densin bu konu seni üzerek neticelenecek.Ve bayanların daima sonuçta daha büyük yaralandığı gerçeğiyle hareket ederek ben oyumu senden yana kullanarak şunu diyeceğim,mevzuyu kabullen ve onunla değil ,bir müddet kendinle mücadele edip onu unut,kendine daha uygun biriyle yoluna devam etmen seneiniçin en hayırlısı.Bak yaş dediğin gelip geçiyor,bu gereksiz konulara zamanını eforunu harcama.Eğitim ve iş hayatını kuvvetlendir derim.Senin iç dünyana daha faydalı olur,seni meşgul eder.Ve elinde hüsran değil bir altın bilezik olur.Erkek mevzuları bir çok kadının elinde patlayan mevzular.Boşanmalar çığ gibi.Kulağına küpe olsun tatlım..sevgiler

Bak şimdi; sevgilin dengesiz ve iç dünyası karşık okey. O değişmeyecek bunu koyalım cebimize. Mesele sana geliyor. Sen onun istediği gibi olabilecekmisin? Bence hayır.Sizden köy kasaba olmayacağı gayet net.Ne istediğine net şekilde karar vermen lazım.Muhtemelen ileride onunla evlilik istiyosundur.Peki böyle bir ilişkiden iyi bir evlilik çıkar mı dersin? Sorunlarınız nikahtan sonra büyüyecek aşk meşk hepsi bitecek birbirinizden nefret edeceksiniz.Belden aşağı vurmalar daha acımasız hale gelecek.Şimdi bir daha sormak istiyorum Bu adamla nereye varmayı planlıyorsun?

Sana gelince,fırtınalı işleri seviyorsun ve muhtemelen adrenalinden besleniyorsun.Eğer öyle olmasa bu fırtınalı gidişattan direk kaçardın ama sen üstüne üstüne gidiyorsun.İkinizinde ruhsal dünyası karmaşık.Gerçekten kendine ve onuruna eziyet ettiğinin farkına varsan bu meseleyi anında kapatırsın.Burada ne denirse densin bu konu seni üzerek neticelenecek.Ve bayanların daima sonuçta daha büyük yaralandığı gerçeğiyle hareket ederek ben oyumu senden yana kullanarak şunu diyeceğim,mevzuyu kabullen ve onunla değil ,bir müddet kendinle mücadele edip onu unut,kendine daha uygun biriyle yoluna devam etmen seneiniçin en hayırlısı.Bak yaş dediğin gelip geçiyor,bu gereksiz konulara zamanını eforunu harcama.Eğitim ve iş hayatını kuvvetlendir derim.Senin iç dünyana daha faydalı olur,seni meşgul eder.Ve elinde hüsran değil bir altın bilezik olur.Erkek mevzuları bir çok kadının elinde patlayan mevzular.Boşanmalar çığ gibi.Kulağına küpe olsun tatlım..sevgiler
Özelden yazacaktım cevap ama bulamadım nasıl yapıldığını bilmiyorum aslında bir işim var kendi işimiz ama düzenli değil ben mesleğimi yapamıyorum birde yaşadığım yer türkiyenin en bilindik yeri ama faaliyet sıfır. Bir meşkale bulmam lazım doğru dediniz

ben onlayken bir hatam olmadı ama geçmişimle ilgili kıskançlık ve takıntıları var ve maalesef yalan söyledim. Çıkmadım dedim çıktım gitmedim dedim gittim vs vs ve öğrendi. Çok fazla kızgın ve ayrı gibiyiz. Beni engelleyip duruyor ama canı isteyince arıyor soruyor buluşmak istiyor ve buluşuyoruzda.yine aklına geliyor okudukları gördükleri yine kızıyor öyle öyle devam ediyor ve oyuncak gibi oldum nolur yardım kendime tekrar bağlamam lazım
Ay bas engeli kurtul.Böyle insanla vakit mi geçer.Biraz acı çeker üzülürsun ama kafan rahat eder.

Dengesiz bir adam geçmişine sahip çıkamayan bir kadin...peşinden koşar mi bilemeyiz ama sadece hayatta şunu öğrendim ki,umursamazsan vazgeçilmez olursun ✌

Benim de bu hanim gibi yapmadigim kalmamisti. Evinine mi gitmedim, her yerden engelledigi halde ben her yolu deneyip tekrar tekrar ciktim karsina ama olmadi. Sonra umursamaz olma taktigini deniyorum 8-9 aydir ne ariyorum ne bakiyorum hicbir sey yapmiyorum. Ama hala geri gelmiyor, degerli olmuyorum onun icin. :/

X