şubatta bizde hamiş haberimizi alalım diyenlerrr buraya!!!

bluegirl1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2011
719
1
7 aylık evliyim henüz tık yok:KK43: her ay test yapmaktan bıktım yanii...

Regli zamanı şubat ayında olanlar inşallah hamişşşş kalmış oluruzzzz

inşallah canım şubatta güzel haberler alırız ve veririz.
ben de test bağımlısı olmuştum resmen ama artık ara verdim mecburen, çünkü aldığım tüm testler bitti :)

benimde bat 8 şubat ...
hayırlı haberler veririz inşallah

inşallah kızlar tek umudumuz artık dualarrrr inşallah bakalllllımmmm hepimiz hamile kalırız....benimde 6 şubat

Merhaba arkadaşlar bende 2,5 yıllık evliyim. Ocak ayında korunmayı bıraktık. Doğum kontrol hapı kullanmıyordum. Doktora gidip gebelik öncesi sağlık testleri yaptırdık. Herşey yolunda görünüyor. Burdaki gebelik konularını hep okuyordum artık bende sizlerleyim. Şubat ayı adet tarihim 15'i civarı. En hayırlısını diliyorum. Lütfen şans dileyin. Hep beraber aynı heyecanla bekleyelim :KK16:

İnşallah arkadaşlar burdaki ocak ayında hamilelik haberlerini alanların yazılarını okudukça heyecanlanıyorum umarım bizdende böyle güzel haberler duyarız :nazar:

7 aylık evliyim henüz tık yok:KK43: her ay test yapmaktan bıktım yanii...

Regli zamanı şubat ayında olanlar inşallah hamişşşş kalmış oluruzzzz

ayyy amiin canım inşallah keşkee..benimde 31 aralık regl tarihim.6 aylık evliyiz ve hiç korunmadık..

4.5 yıllık evliyim şimdilik sebepsiz infertil devamlı deniyorum inş bu ay olur kızlar bari 5. senemde gelsin evladım çok istiyorum artık.
bu ayda olmazsa yine doktora gidicem allahım hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip et.

4.5 yıllık evliyim şimdilik sebepsiz infertil devamlı deniyorum inş bu ay olur kızlar bari 5. senemde gelsin evladım çok istiyorum artık.
bu ayda olmazsa yine doktora gidicem allahım hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip et.

amin canım inşallah..zaten bu kadar senelik evlileri görünce acaba çok mu abartıyorum ben kendi durumumu diyorum..Rabbim inşallah en kısa zamanda sana ve tüm isteyenlere evlat verir.benim yengemin tam 7 yıl sonra oldu hemde 2 tane oğlan..ben kendim de 4 yıl sonra olmuşum tedavi ile..senin anne olmak nasibinde varsa er ya da geç olacaktır inşallah en kısa zamanda tadarız bu duyguyu bizlerde..

bizimde 8 aydır olmadı çocuğumuz. beklemedeyiz doktora gittim ama 1 yılı doldurmadan gelme dedi. benimde şubat adet tarihim 7 şubat. sizler gibi bende umutla bekliyorum inşallah 2012 uğurlu gelir bizlere.

kızlar bende 6 şubatı bekliyorum aşılam sonucum belli olacak.nolur dua edin

X