Şubat Doğum yapanlar Karşılaştığınız Sorunlar Rahatsızlıklarınız Bilgi Paylaşımı !!!

merhaba arkadaşlar..

bende şuan 5 haftalık hamileyim.. mutluluktan uçuyoruz.. hesaplara göre 12 Şubatta doğum olacakmış.. açıkçası sölemek gerekirse normal doğumda olsa sezeryanda olsa gerçekten çok ama çok korkuyorum ve bu korkunun doğumda ters etki yatarmasında beni endişelendiriyor. doğum yapan annelerden yardım bekliyorum..:a015:

Allah bebegını saglıkla kucagına almay nasip etsin canım,korkmana gerek yok gercekten korkulcak bısey olsaydı kımse ıkıncı cocuk yapmazdı,bebegınle gecırecegın gunlerı dusun rahat ol senın stresın ona yansır cunku,ben sezeryanla dogum yaptım oglen cıktım sezeryandan aksam ayaktaydım hıcbır sorun yasamadım korkulcak bısey yok ıcını ferah tut :1hug:

benim kızım 1.5 aylıkken emmeyi bıraktı kızım 15 günlükken işe başladım günde 3 saat gidiyordum ben işte iken sütümü biberonla verdiler çünkü kaşıkla almıyordu. şimdi 3ay 3haftalık ve sütüm iyice azaldı dr. bukadar dayanman bile mucize dedi. ama yakında kesilecek. mamaya geçmek zorunda kalacağım.bebelac ve hero baby denedim ama almadı. dr. deneyeceksiniz diyor.
kızızm hep az kilo alıyor. ilk ay 700. 2. ay iyi aldı 1100. 3. ay 700 gr aldı bakalım bu ay nasıl alacak .

bir türlü yediremiyorum uyanıkken yemiyor uykuda yiyor. önce uyutuyorum sonra yediriyorum. çok zor valla. uyanıkken saaterlce aç kalsada yemiyor.

teşekkür ederim talu
ya ali bir haftada 300 grm almış obezite olmaması için elimden gelene dikkat ediyorum işteykende babannesi dikkat ediyor ama boyuda uzadığı için pek belli değil ama toplu bebek tabiki çok merağım vardı öyle büyüyor mavi gözlü sarışın 65cm falan oldu doğduğunda 47cm di 3110grm dı şimdi ise 8kilo falan oldu sanırım...

maşallah ali ye benım kızımda 3140 gram 47 cm dogdu sımdı 4ay 3 haftalık 6400 gram 62 cm,onemlı olan saglıklı olmaları ,alması gerektıgı kadar alsınlar yeter ,koyda görelım yakısıklının fotografını :nazar:

benim kızım 1.5 aylıkken emmeyi bıraktı kızım 15 günlükken işe başladım günde 3 saat gidiyordum ben işte iken sütümü biberonla verdiler çünkü kaşıkla almıyordu. şimdi 3ay 3haftalık ve sütüm iyice azaldı dr. bukadar dayanman bile mucize dedi. ama yakında kesilecek. mamaya geçmek zorunda kalacağım.bebelac ve hero baby denedim ama almadı. dr. deneyeceksiniz diyor.
kızızm hep az kilo alıyor. ilk ay 700. 2. ay iyi aldı 1100. 3. ay 700 gr aldı bakalım bu ay nasıl alacak .

bir türlü yediremiyorum uyanıkken yemiyor uykuda yiyor. önce uyutuyorum sonra yediriyorum. çok zor valla. uyanıkken saaterlce aç kalsada yemiyor.

canım gayet guzel kılo almıs az degılkı normalı zaten 500 gramla 1000 gram arası senın kzın maşallah cok guzel almıs sen hıc uzulme o doyuyodur annesı ondan yemıyodur

X