Şubat değil Ocak annesi oluyorum :)

selin25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
935
2
Merhaba arkadaslar, ben eskiden beri zaten sizlerinde sayfasini okuyarak sizlerin tecrubesinden bir cok sey ögrendim.:enbuyukkk:Kendim ise subatin 8 ine dogum yapicakken, oglusum ocakta gelmeyi secti.Yaklasik 4 gundur dogum kanalina giren oglum dunden beri bana dogum sancisi cektiriyor.Dun sabah hastanede yapilan kontrolde sadece yarim santim acik oldugumu ögrendim ve iki adet citedon alarak eve gidip dinlenmem istendi, ben ise hic dinlenemedim butun gun cunkii hic uykum gelmedi, butun geceyi 1 saat uykuyla gecirmeme ragmen.Bu gece saat 24 civarinda yataga gidip 2 saatlik te olsa uyudum ama siddetli sancilarla tekrar uyandim.Bu defa sancilar 10 dakikada 3 e dusmustu, ve bazen 4 dakikada bir geliyodu ve dayanamadim ve kalktim yataktan.-tatlicadiarzu-simdilik internetten hesapliyorum sancilarin sIKligini ve bakalim sabaha kadar dayanabilecekmiyim.Keske biraz uyuyabilseydim bu benim icin en guzeli olurdu.Cunki dogumda en önemli sey annenin guclu olmasi.Benim sizden ricam dua etmeniz benim icin, bende sizler icin dua edicem, Allah´imin izni ile yakinda guzel haberlerle gelirim tekrar insallah.:Saruboceq:
Simdilik bukadar, öpuyorum hepinizikaydirigubbakcemile5

canım benim hayırlı sorunsuz doğumlar diliyorum
oğlun :ecrin_bebek:erken gelmek istemiş kucağına sağlıkla güzellikle gelsin dünyaya ve hoşgelsin
dualarım seninle canım mutlu haberlerini paylaş bizimle olur mu?a.s.

hayırlı olsun canım,bu bebekler randevularına vaktinde gelmiolar:)benim kızımda aralıkta geldi:))analı babalı büyüsün işallah:)

canım bizde ocak beklerken aralıkta anne olduk işallah sağlıcakla al bebeğini kucağına bir hıkta doğurursun işalllah

Allah kolaylıklar versin canım bir avazda kurtarsın inşallah.

Saolun kizlar ama sanirim halen doguramiyacagim, sadece 1,5 santim acik oldugumu ögrendim sabah ve eve gelip aldigim ilaclar sayesinde 7 saat uyudum ve simdi tekrar ilaclarin etkisi gecti ve sancilarim cogaldi, ne yapicam bilmiyorum, bir turlu duzene binmedi bu sancilar, hani en azindan hastaneye yatardim, doktorum 1-2 gun de surebilir dedi dogumun ama inanin bir an önce dogurmayi cani gönulden istiyorum, cunki sancilar dayanilacak gibi degil, bir de dusununki bu sabcilar sadece önsancilar.Dualariniz icin saolun, ne olur eksik etmeyin dualarinizi benden, simdiye kadar olan bölumu cok uzun surdu insallah dogum ani uzun surmez.
Kendinze iyi bakin, öpucukler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…