şubat annesi oldum

gammzee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2007
241
0
39
kızlar doğum zamanım 23 mart idi ben 25 şubat pazartesi akşamı 2600 gr 36 haftalık ken kızıma kavuştum sağlıkla evimize geldik ama bebeğim şimdi hastanede yatıyor sarılık oldu bana dua edin kızlar hayırlısıyla biran önce kızımı tekrar evime getirmek nasip olsun çok korkuyorum doğum hikayemide sizinle aayrıca paylaşırım darısı sizin başınıza inşallah muhteşem bir duygu........

aa canım benim korkma sarılık yeni doganlarda oluyo çabuk atlatıyorlar inşallah bir an evvel evine melegini getirirsin ya bak bende korktum şimdi ya bende nisan annesiyim erken gelirse neyse hayırlısı bebişine evinde kavuşaman dilegiyle güle güle büyüt minik melegini.:nazar:

hayirli olsun canim gözün aydin endiselenme insallah kisa zamanda evinize getirirsiniz bebeginizi

Tebrikler..:teytey:.
Bebeğinde umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

kızlar doğum zamanım 23 mart idi ben 25 şubat pazartesi akşamı 2600 gr 36 haftalık ken kızıma kavuştum sağlıkla evimize geldik ama bebeğim şimdi hastanede yatıyor sarılık oldu bana dua edin kızlar hayırlısıyla biran önce kızımı tekrar evime getirmek nasip olsun çok korkuyorum doğum hikayemide sizinle aayrıca paylaşırım darısı sizin başınıza inşallah muhteşem bir duygu........

Canım çok tebrik ederim seni,allah analı babalı büyütsün,uzun ömürler versin inşallah,sarılık genelde bebeklerde olan bişiy sanırım,arkadaşlarımın bebekleri de sarılık olmuştu,geçmiş olsun:emir_bebek:

gecmis olsun ne guzel bebis gelmis eh biraz erken gelmis ama olsun sagligi yerinde olsun da onemlisi o
sarilik gecer allahin izniyle kotu bi sey degil
allahim bebegine saglikli uzun hayirli omur versin evine guzelce donsun

hayırlı olsun canım. ınsallah bebgınde kısa zamanda kendıne gelır ve evıne doner....

kızının adı ne oldu

canım hayırlı olsun
gözün aydın
meleğin tez zamanda sağlığına kavuşur hiç merak etme sen...

hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün

hayırlı olsun tebriklr allah analı babalı büyütsün canım
yavrunda en kısa zamanda sarılığı atlatr allahın izniyle korkma canım hep duyuyom etrafan sarılık yüzünden hastanede yatıp çıkan bebişleri içini ferah tut

aa canım benim korkma sarılık yeni doganlarda oluyo çabuk atlatıyorlar inşallah bir an evvel evine melegini getirirsin ya bak bende korktum şimdi ya bende nisan annesiyim erken gelirse neyse hayırlısı bebişine evinde kavuşaman dilegiyle güle güle büyüt minik melegini.:nazar:

HAYIRLI ÖMÜRLÜ OLSUN BEBEĞİN CANIM DARISI BAŞIMIZA ÇOK SEVİNDİM İNŞALLAH HASTANEDEN DE ÇIKTIĞINIZ HABERİNİ ALIRIZ CANIM BENİM TEBRİKLER,

Canım gözünaydın.korkma sarılık hemen hemen her bebekte görülüyo inşaallah en kısa zamanda meleğin eve gelir...Allah analı babalı büyütsün kızının adını ne koydunuz?

gozun aydın ALLAH ANALI BABALI BUYTSUN MART ANNELERI DOGUMA BASLADIII HADI ARTTIK DARISI BIZIM BASIMIZAAAA 8 GUNUM KALDII BEBIUSMIE KAVUSMAYAAAAA

canım hayırlı olsun çok sevindim..sarılık değeri kaç çıkmıştı bebeğinin..bizimki 13 çıktı 2 gün yatıcak dediler..sonra doçente gösterdik adanada gerek yok dedi..sonraki testte 12 ye düşmüştü..ama yinede gözleri sarı...korkuyorum..seninki kaçtı..

canım hayırlı olsun çok sevindim..sarılık değeri kaç çıkmıştı bebeğinin..bizimki 13 çıktı 2 gün yatıcak dediler..sonra doçente gösterdik adanada gerek yok dedi..sonraki testte 12 ye düşmüştü..ama yinede gözleri sarı...korkuyorum..seninki kaçtı..

benim 15.7 idi bebeğim 36 haftalık olduğu için sınır 13 dedi dr 3 gece yattık hastanede en son 11.4 idi fakat bebeğim emmiyor sanırım sarılığı gene ilerledi canım bu arada sanada çok geçmiş olsun

arkadaşlar hpinize çok teşekkür ederim rabbim hayırlısıyla sizleride kurtarsın sağ salim bebişinizi gucağınıza alamyı nasip etsin

X