şubat anneleri saçlarınız dökülüyor mu??

bebisim09

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
1.280
11
ANNİŞLER HEMEN HEMEN 15-20 GÜNDÜR ACAYİP SAÇLARIM DÖKÜLMEYE BAŞLADI AVUÇ AVUÇ HEMDE ELİMİHER SAÇIMA GÖTÜRDÜĞÜMDE EN AZ 5-10 TEL ELİME GELİYOR, YASTIĞIM SIRF SAÇ OLUYOR UYANDIĞIMDA, KEL KALICAM YAKINDA senağlama Bİ ARKADAŞIM DEDİKİ BEBİŞLER ANNELERİNİ TANIMAYA BAŞLAYINCA ANNENİN SAÇI DÖKÜLÜRMÜŞ, DAHA ÖNCEDE DUYMUŞTUM BUNU SİZLERDEDE VARMI AYNI DURUM?
YOKSA BAŞKA BİŞEYMİ VAR KOKUYORUM AÇIKÇASIsenağlama

canim bu cok normal, zaten hamilelik boyunca hormon degisiminden dolayi saclar dökulmuyo, ve yine dogum sonrasi o hormonlar normale döndugunde biriktirdigimiz saclar tekrardan dökulmeye basliyo, ki buda yaklasik olarak dogumdan 3-4 ay sonrasi oluyo, yani cok normal bu, benim saclarim henuz dökulmedi ama bekliyorum yakinda dökulmeye baslar heralde, kacis yok sanirim

ay selin açıklaman içimi rahatlattı valla
benim de bir süredir avuç avuç dökülür oldu
yetmiyormuş gibi oğluş da sağlı sollu yapışıyor saçlara ve birkaç tanesini yolmadan bırakmıyor

sorma canım yaa benimde çok dökülüyor tokam saçtan gözükmüyo çıkarınca bide onu temizliyorum benimde bir haftadır çok dökülmeye başladı bende bahardandır diye düşünüyordum:))

benim saçlarda gidiyor kızımınkilerde senağlama
yakında analı kuzulu kel kalacaz kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayy evett yaa benimde çok dökülüyor :(( oğlumun benden fazla saçıı varr yani.çok fecii şekilde dökülüyor hemde

evet ya benimde çok dökülüyor hamileyken taramama rağmen hiç dökülmezdi ahh ahhh...
şimdi ise heran...
evimde parkelerim beyaz renk gözüm hep yerde :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…