şubat anneleri göbekleriniz sertleşmeye başladımı acep?

benim kasıklarım sertelşti. göbeğim 5 aylık gibi oldu.
ee malum iki bebek taşıyorum.. :))

benim göbeğim baya sert, ben de anormal zannediyordum, normalmiymiş??hatta bazen öyle sertleşiyor ki, dün olduğu gibi, çatlayacam zannediyorum,, demek iyi bişey sevindim şimdi:sm_cool:

Benim göbişimde belirgin artık ve serte yakın... Yani öyle yumuşacık değil.
Herkesin bünyesi farklı be Ertesigün. Kimin karnı 5. ayda belli oluyor, kimininki 3. ayda...
Kimi aşeriyor, kimi ermiyor.. Yani herkesde farklı. Seninde sertleşmemiş olmasıda bir anormallik olduğunu sanmıyorum canım.
Hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim...kaydirigubbakcemile5

sırnaşık şeyhaklısın onlar sağlıklı şekilde dünyaya gelsinlerde herşeye razıyım :CüvCüv:

ya ertesigün açma böyle konularkötükedihüso
ya benim ne göbeğim sertleşti ne çıktı of yaaa ağlamak istiyorum herkesin çıktı ya şurda 4 aylık olmamıza 1,5 hafta kaldı ama yok çıkmıyoda sertleşmiyodaaabenneyaptımki

kız benimkide hala oyun hamuru gibi benimde sertleşmedi sağlıklı olsunlarda şişmesin kız dimi:)yirim bebeni cokacimcoook

akşam yemek yedim baya yedim heralde karpuz yedim baya sulu zaten.1 litrede su işçtim.sonra meyve suyu anaa :1shok: ramazan davulu gibi oldum vallaha :roflol: gece cok zor uyudum.ama sabah kalkınca artık göbegimin hepsi gitmiyor kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

hadi bakalım darısı bizlerin başınacokacimcoookkızlar cinsiyet öğrendinizmi ben 2 hafta sonra gittiğimde öğrenicem inşallahkaydirigubbakcemile2

valla bu 16. hafta benimkini hem büyüttü hem sertleştirdi
yatarken de bir garip oluyor zaten

yan yatıp göbeğimin altına küçük bir yastıkla destek yapıyorum
yoksa sanki içerden bişeyler kopacakmış gibi geriliyoo :1shok:

bu arada bugün drdayken bir başka hamile bayan vardı karşımda oturan
göbeğine baktım herhalde 4-5 aylık dedim
biraz sonra bir başka bayan geldi tanıdığıymış
eee senin de doğum yaklaştı değil mi dedi bayana eylül sonunda evet demez mi
düşüp bayılacaktım:roflol:
benim göbekten çok az büyüktü :CüvCüv:

benim de sertleşti.. bi de bazen çok gaz olduğunda o zaman işte taş gibi oluyo. bi de bebiş ne taraftaysa o taraf daha bi sert oluyo böyle sırt üstü yatınca anlıyorum.

ama göbüş çok çıkmadı daha. bu aydan sonra çok çabuk büyüyolar kızlar artık çıkar göbüşler iyice.

bi anda da büyürlerse alışamayız bea-tatlicadiarzu-

ya kızlarö öyle böyle değil çatlayacam ben bu sertlikten, normal mi bu yaaa? sanki bebek rahmime sığmıyormuş ta karnıma açıl açıl diyormuş gibi,, ayyyyyyyyyy

ya kızlarö öyle böyle değil çatlayacam ben bu sertlikten, normal mi bu yaaa? sanki bebek rahmime sığmıyormuş ta karnıma açıl açıl diyormuş gibi,, ayyyyyyyyyy

evet canım aynen. eskiden sabahları iniyodu en azından şimdi sabit kaldı böyle.

bi de gaz olunca aşırı sertleşiyo. sanırım bağırsaklar rahmi daha bi öne itiyo.

benimde ne hikmetse kasıklarımın sağ tarafı taş gibi oluyor. dün yanlış hissetmediysem yatarken elim karnımdaydı. kasıklarımdan iki kez bişey hissettim ellerimin altından bişey kaydı sanki. normal mi sizce bu. yani elle hissedilebilirmi? bir süre sonra o sertlik kayboldu

valla canım onu bilmiyorum hiç kayarken elimle hissetmedim. ama ne taraftaysa o taraf daha bi sert oluyo onu hissettim. mesela uzanırken bakıyorum solda, sonra bi süre sonra bakıyorum sanki sağda.. keşke öyle kayarken de hissedebilsem. eşim de rahatsız etmesene çocuğu diyoo öyle sıkıştırmıycakmışım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…