Şuan tek derdim... Lazer epilasyon ve güneş???

yashikayesi

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2015
238
110
Arkadaşlar ilgili başlıkta cevap alamayınca buraya açayım dedim acil yorumlarınıza ihtiyacım var çünkü..
Bir merkezle anlaştım ve yarın lazer epilasyona başlamayı düşünüyorum bacak+genital bölge için. Yalnız yaklaşık 4-5 gün sonra da tatile çıkıcam. Acaba plajda güneşe maruz kalırsam bacaklarımda leke yada kararma olur mu ? Daha önce başına böyle bir şey gelen, sorun yaşayan var mı?

Bir de ilk seans sonrası bikini giyecek kadar temiz olur mu acaba bacaklarım kıl kökleri kalır yada güzel alınmazsa diye çok korkuyorum ?

Güneş yanığından sonra seans yapmazlar ,yanıklar geçip ten eski rengine dönünceye kadar beklersiniz yada bacaklarınızı yakmamaya uğraşıcaksınız.Temiz olmasıda cildinize baglı kiminde direk dökülme oluyo kiminde bikaç sonra dökülme başlıyo

güzel bir şekilde korumaya çalışırım, ama lazerden sonra da açık gezemeyecek kadar kötü bir görüntü olursa diye de korkuyorum kılların görünümü açısından

Lazerden sonra bepanthen ve medicasol krem sur sabah aksam uc dort gun tatile gittiginde de gunesten korumsya calis ilk seansta hepsi gitmiyor puruzsuz gorunmez ama gene de idare eder jiletle alirsin on besgun sonrada kontrol seansina hazir olur. Cimbiz ip agda filan yasak kokten alan hic bisey kullanma jiletle sadece yuzeyden bisey olmaz.

Arkadaşların da dediği gibi denizden sonra lazere gidin. tam pürüzsüz bacaklara sahip olmak icin lazer sonrası dökülmenin olması şart. Bu da sizin tatil dönüşünüze denk gelir büyük ihtimal.

Ağda yaptığımda da pürüssüz olmuyor zaten batıklar kökler hep belli oluyor. Benim de kafam karıştı lazerden sonra neyle karşılaşacağımı bilmediğim için

Arkadaşların da dediği gibi denizden sonra lazere gidin. tam pürüzsüz bacaklara sahip olmak icin lazer sonrası dökülmenin olması şart. Bu da sizin tatil dönüşünüze denk gelir büyük ihtimal.

Bu sefer de çok gecikicek.. Batıklarla beraber kılların lazer kıvamına gelmesi 3 ayı buluyor O yüzden acele ediyorum lazer için

Ozaman tatilden sonra başlayın :) inanın bende bu sebeplerden ötürü kaç aydır erteliyorum önümüzdeki hafta başlıcam inş :)

Sabrım kalmadı artık bekleye bekleye psikolojim bozuldu Acaba bikini bölgesine başlayıp bacakları mı tatilden sonraya bıraksam Nasıl olsa orası görünmeyecek

Lazer sonrası güneşe maruz kalmak lekeye sebep olabiliyormus dikkat edin. Bence tatil dönüşün başlayın ama tabi siz bilirsiniz.

benim lazerden sonra tam dökülme 2-3 hafayı buluyor o esnada kökler görünür oluyor jiletle alınmış gibi, seanstan sonra 1 hafta güneşe çıkmamamı öneriyor doktorum, ben 50 faktör kremle çıktım birkaç kez, öyle yaparsın, zaten lazer seansları devam ettiği sürece bronzlaşmamak lazım çünkü bronz tene lazer yapılınca leke ya da yanık ihtimali var.

teşekkür ederim canım.. o zaman benim kesin vazgeçmem lazım tatil öncesi yaptırmaktan

Lazere gitmeden önce jiletliyoruz. Tüylerimiz biraz uzuyor. Uzayan tüyler kese falan yaparak bazıları da kendiliğinden dökülüyor. Ama ilk seansta % 100 dökülme olmuyor. Yani gittik kaymak gibi dönmüyoruz maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…