suan düsük mü yapiyorum acaba

diyar1986

Guru
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
339
0
son adet tarihim ekim di ama ekimin kaciydi tam hatirlamiyorum ,bir türlü aklima gelmiyor.yinede ekim aynin ortalari gibi tahmin ediyorum,hamile olup olmadigimi bilmiyordum ama belirtilerin den süpheleniyordum halsizlik sürekli uyku hali kasigimda hafif agrilar.bugünde evi temizlerken salondaki üclü koltugu kaldirdim haliyi düzeltdim ,aklimada geldi ya hamileysem diye ama yinede kaldirdim koltugu birsey olmaz diye 1 saat sonra wc gitdim kan geldi acaba adetimmi geldi yoksa hamileydim bebekmi gitdi bilmiyorum sizlere sormak istedim ,simdiye kadar adet görmemem normalmi ve simdiye kadar adetim olmadi koltugu kaldirdiktan hemen sonra neden kan geldi anlamadim kafam karisti....

Son düzenleme:
Konunuzu okurken şaka yapıyorsunuz falan sandım ...
3 ay geçmiş neredeyse adet görmeyeli ...
Bi test yapın veyahut yaptırın bence hemen ...

aralik ayinda adet olmam gerekiyordu olmadi ondan önceki adet tarihimide hatirlamadigim icin hep biraz daha bekleyim dedim bugün de böyle oldu simdi test yapsam cikarmi bilmiyorum

aralik ayinda adet olmam gerekiyordu olmadi ondan önceki adet tarihimide hatirlamadigim icin hep biraz daha bekleyim dedim bugün de böyle oldu simdi test yapsam cikarmi bilmiyorum

Elinizin altında bi test varsa yapın derim ben ve hemen doktora gidin
Ayrıca hamile değilseniz bile bu kadar süre adet olmamanız yine normal değil ki ...

X