Su orucu ile zayıflama

Victory123

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
5
1
29
28 kg veren bir arkadaş vardı bana ilham oldu sanırım 1 aylık bir süreçte bunu başarmıştı. 105 kg idi bende 104 kg ve benim de çok kısa sürede vermem gerekiyor bende bugünden itibaren 104 kg ile başladım su orucuna günlük sonuçları buraya girip yazacağım yeni üye oldum bu süreçte motive olur düşüncesiyle bakalım ben kaç günde ne kadar vereceğim.

Su orucu yerine başlangıçta 3 haşlanmış yumurta diyetine girseniz daha iyi olurdu. Birden yemeği kesip sadece su içmek daha zor olabilir .

Su orucunuz nasıl gidiyor bende yapmayı düşünüyorum boyum 153 kilomda 85 obezim resmen. Faydasını gördünüz mü
Ben kendimde faydasını gördüm bünyenize bağlı olabilir ben bugün itibariyle 94.5kg. Bende 28 günluk süreçte sanırım 30kg veren birisi vardı bu sitede ondan ilham aldım yapmaya karar verdim. Çünkü diğer diyetler bana uymadı bir sürü diyet denedim.

Bende denemek istiyorum Kaç gün yapıp kaç kilo verdiniz Herhangi bir sağlık sorunu yaşadınız mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…