SU MAYMUNCUĞU bilen duyan gören buraya gelsin:)

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
39
slm kızlar yanı tam yerımı ama bılmıyorum genede yazıyorum cunku gercekden buda bır moda gıbı elden ele gecıyor her 10 kısıden 5 de var

su maymuncugu
evet evet yanlıs duymadınız kucuk bocuk seklınde mınacık seyler suya koyoyorsunuz buyuyor nette arastırma yaptım 400 kat buyuyormus
CIMG2549_JPG_69_4171.jpg

su maymunu 7 tane renkte ve birde saydam renkte olanı vardır. su maymunu bi tanesi 200 tane yumurtlar.su maymunu için hiçbir yem vermeniz gerekmez.her aklınıza gelince suyu çalkalayın ve hergün üç kere suyunu değiştirin

9887417_0.jpg

Suya koymadan önceki boyutu toplu iğne başı kadar olan topların büyüdüğünde nasıl güzel şekil aldığını gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Ürünün özelliği suyu içine alıp onu orada hapsetmesi.
Bu özelliği sayesinde bir bitki için gerekli olan en önemli şeyi "suyu" ve "havayı" ona sağlamış oluyor.
Bitkiniz uzun yaşıyor.
Bitkiniz zamanla topların içerisindeki suyu emdiği için su topları küçülecektir. bu durumda üzerine biraz su ilavesi yapmanız yeterlidir.

Nasıl kullanılır: Bir kap içerisine döktüğünüz ılık suya paketi boşaltınız. Suyu bol tutun çünkü bu küçücük toplar bütün suyu emecekler. Suyun ılık olması şişme süresini kısaltacaktır. Eğer daha sıcak yada kaynar su kullanırsanız topların şekilleri bozulacaktır.

Yaklaşık 4 saat sonunda toplar istenilen büyüklüğe gelmiş olacaktır. Kapta kalan fazla suyu süzdükten sonra suyla şişmiş olan toplarınızı temiz suyla durulayarak yüzeylerinin temizlenmesini ve parlamasını sağlayın. Artık su maymunları hazır. Şimdi iş onların parlak güzel görüntülenmesini sağlayacak vazomuzu seçmeye geldi. Cam vazo kullanırsak tüm güzellikleri ile onları görebileceğiz. İstersek bu haliyle dekor objesi olarakta kullanabiliriz.
Bitkimizi içerisine dikerek onu bitki toprağı olarak kullanabiliriz. Bitkimiz bu yeni yuvasında aylarca yaşayabilir. Belli aralıklarla yapacağımız bitki besini ilavemiz bitkimize hayat verecektir.

karma karısık alıntıdır :) ordan burdan bırlestırdım ama benımde var kocaman oldular cok sevımlılerrr:1rolleyes:

amacı dısında kullanılıyor suanda aslında normalde amac cıcekler ıcın tatıle fılan cıktıgında ıse yarıyor saksının altına galıba koyuyorsun bır hafta o ıdare edıyormus bu baloncuklar ıcıne su cektıklerı ıcın cıcekde bundan cekıo ama sevımlı oldukları ıcın cogu ınsan alıyor benım bır arkdasım sus dıye aldı salona koymus

ben haberlerde gördüm ya cocuk yutmuş bundan şişmiş mi ne cocuklardan uzak tutun arkadaşlar

şimdi bütün çocukların elinde bundan var oğlumda almış kırtasiyeden pet şişenin içinde içine şeker atınca büyüyorlarmış ve çoğalıyorlarmış çok tehlikeli birşey bence küçükler şeker sanıp yutabilir

ama dıkkat edelım kucuk cocuklara vermıyelım cunku tv de gordum bır cocuk yutmus bunlar buyuduklerı ıcın cocuk hastanedeydı

arkadaşlar bunlar çin malı özellikle çoçuklu ewlerde bulunmaması gereken bir şey lütfen güzelliğine aldanmayın mız mız arkadaşımızda belirtmiş küçük bir çoçuk yutmuş ve gittikçe içinde çoğalmış sanırım ameliyat olcakdı aman dikkat...

aman kızlar sakın elinize almayın ve suyuna dokunmayın
bir söylentiye göre egzama yapıyormuş,
çin işi olan şeylerin hangisi sağlıklı Allah aşkına
bırakın maymunumuz eksik kalsın, Allah korusun da
kanserlerin son zamanlarda artmasının sebeplerini
düşünmemiz gerek biraz, öğle herşeye atlamayalım LÜTFEN!
iyi kaliteli işe yarar birşey 1 ytl ya satılır mı hiç?

benim de var ama daha kullanmadım duruyor öyle...
kaynanama da almıştım o yaptı...ama hiç yıkmadığı için çok toz oluyor...

Evet arkadaşlar bende patlatıldığında içinden akan sıvının kanserojen madde içerdiğini duydum.
Ayrıca yanlışlıkla yutulmaya müsat bazıları şeffaf renkli olduğu için suda görünmüyor, birde çocuklar onu pet şişelerde muhafaza ediyor. Komşumun iki çocuğu var birisi bunu şişeye koymuş, diğeride onu su zannedip bir miktar içmiş galiba...Çok endişeliler...Şu an çocukları bununla oynayan annelerin hepsi çok huzursuz, hele birde tv de bu yaratığı yutan çocuğu gördükten sonra...

ya sanki ben bizim pazarda gördüm bunlardan ama bu işe yaradıklarını incelememişim...büyük vazoların içine koymuşlardı bende boncukların yerini bunlar alıyo galiba diyip uzaktan bakmıştım ama haftaya sorıyım bakem görevleride senin dediğinle aynı mı?

çok ürkütücü geldi bana bu maymuncuklar ve gazetelerde bunların kansere kadar varan çeşitli cilt hastalıklarına neden olduğu ile ilgili bir yazı okumuştum. tehlikeli korkutucu ürkütücü geliyor bana bunlar. dikkatli olmakta fayda var.

Ben bunların jel gübre olduğunu duymuştum satıcıdan ama şimdi satmıyorlar toplatılmış sanırım , çocuklar yuttuğu için yasaklanmış.

siz çin mallarının hangisinin sağlıklı ve kaliteli olduğunu gördünüz zaten çoğu kanser yapıyor

ben küçükken babam getirmişti böyle bişey.. yeşildi.. suya koyunca şişiyolardı.. cam bi kaba koyup çiçek ekmiştik içine. çiçek suyunu çekene kadar idare edebiliyodu sulamayınca.. en sonunda çiçeğime acıyıp toprağa ekmiştim.. bi daha da görmemiştim böyle bişey..

sakın almayın kullanmayın kanserojen olduğu aşikar ayrıca çok tehlikeli maymuncuuğumuzda olmasın çok istiyorsanız bir şempanze alın evinize hem komiklikde yapar gülersiniz.

X