Selülit Su ile Selülite Son

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

xoxzo_35

Nirvana
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
1.087
2
arkadaşlar 5 sene öncesinde yaşım daha 22 olmasına rağmen (5 sene önce 22 kafamçokkarıştı) ve 49 kilo / 1,61 boyum olmasına da rağmen bacaklarımda bir sürü selülit vardı. günde 1-2 bardak su içiyordum. ancak birgün gazete de bi yazı okudum suyun selülite iyi geldiğini. günde en 2 litre su içiyordum artık ve artık bacaklarımda yok denecek kadar selülit azaldı başka hiçnbir şey yapmadım. spor da yapıyorum ama ben hep zaten spor yapıyordum. başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok su ve spor :içelim:

sana katiliyorum bende denedim düzelmeye basladilar ama yarida biraktim

süpermis.. keske su içme aliskanligim olsaydi, hiç yok maalesef. çok az sivi tüketiyorum günde 1/2 bardak.. oda genelde su degil, çay kahve veya meyve suyu seklinde oluyor ..

ama denemekte fayda var, paylasim icin tsk

Evet Su Herşey Ya Hem Cilt Hem Vücut Güzelliği Için En önemli, En Faydali şey Su :)

Bende doğum kontrol hapı kullanmaya başlayana kadar hiç selülit yoktu, hapı 8 aydır kullanıyorum bacaklarımda ve karnımda selülit oluşmaya başladı. Demekm ki bol bol su içeceğiz geçmesi için ...

valla arkadaşlar bende kendimi bildim bileli sporla uğraşıyorum voleybol oynuyorum ve günde 2,5-3 lt su kesin içiyorum ayrıca çay kahvede pek içmediğim halde yinede selülitlerim azda olsa var bence sadece su içerek selülitten kurtulamazsınız hiç kendimizi kandırmayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…