Su gibi akıntım geliyor.

begonya93lu

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2022
64
20
31
Merhaba arkadaşlar. Ben bebek istiyorum bu sebeple her anne adayı gibi her ayın sonu beni heyecan sarıyor. Bu ay rahat olacağım dedim ama vücudumda yaşamadığım şeyler yaşıyorum.

Benim adet olmadan bir hafta on gün önce göğüs hassasiyetim başlar akabinde karın ağrılarım başlar. Her zaman ilk belirtim göğüs ağrısıdır. O zmn anlarım hasta olacağımı. Bu sefer aksine göğüslerimde hiç bir şey yok ve adetime az kaldı ama karnım sanki adet olmuşum gibi ağrıyor. Şişlik var kasıklarımda. Bacaklarımda bir halsizlik ve en tuhaf şey su gibi akıntım geliyor normalde hep krem gibi gelir bu sadece kilodumu ıslatıyor ve kokusu da var . Galiba hasta olmuşum diyorum bir bakıyorum ıpıslak su gibi birşey. Sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi. Yaşayan var mı ?

Ne desek yanlis olur.
Belirti yasiyorsaniz erken gebelik testi yapin.
Benim de yogun akintim var.
Ilk dikkatimi çeken sık idrar , idrar ve dişkida degişen kokuydu.
Bir de uyku hali.

Ne desek yanlis olur.
Bir de u
Ne desek yanlis olur.
Bir de uyku hali.
Benimde uyku hali var. Erken gebelik testi adet günü geçmeden sonuç vermiyor diyorlar ne zaman yapmıştınız siz

Merhaba arkadaşlar. Ben bebek istiyorum bu sebeple her anne adayı gibi her ayın sonu beni heyecan sarıyor. Bu ay rahat olacağım dedim ama vücudumda yaşamadığım şeyler yaşıyorum.

Benim adet olmadan bir hafta on gün önce göğüs hassasiyetim başlar akabinde karın ağrılarım başlar. Her zaman ilk belirtim göğüs ağrısıdır. O zmn anlarım hasta olacağımı. Bu sefer aksine göğüslerimde hiç bir şey yok ve adetime az kaldı ama karnım sanki adet olmuşum gibi ağrıyor. Şişlik var kasıklarımda. Bacaklarımda bir halsizlik ve en tuhaf şey su gibi akıntım geliyor normalde hep krem gibi gelir bu sadece kilodumu ıslatıyor ve kokusu da var . Galiba hasta olmuşum diyorum bir bakıyorum ıpıslak su gibi birşey. Sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi. Yaşayan var mı ?

Merhaba bende aynısından şikayetciyim ilk defa birde böyle birşey oluyor su gibi akıntı adet olucakmışım hissi siz doktora gittiniz mi veya test yaptınız öo

Düşük falan yapmadınız ama dimi bende hala kanama var adetime 12 gün falan var napıcam bilmiyorum doktora gidicem eandevu yok
Kanamam olmadı benim canım. Şuan bir sıkıntı yok. Benim su gibi akıntım oldu. Çamaşırıma idrar kaçırmışım gibi. Eğer kanama olursa gebe olunmuyor. Bazen kahverengi yerleşme kanaması gibi oluyor ama o adet kanı gibi olmuyor anlayabiliyorsun. Ama yerleşme kanamasıda 12 gün önce olmaz diye düşünüyorum

Merhaba bende tüp bebek ile hamile kaldım ve aynı şekilde su gibi akıntım vardı 6. Haftam hala var 😊 diyecektim neyse ki güzel haberi almışsınız 🙏

selam kızlar aranıza yenı katıldım. :KK19:
1 yıllık evlıyım 2 aydır gebebelık planlıyoruz ılk ay maalesef olumsuz sonuçlandı. bu ay yumurtalama günlerimi dikkatte alarak hareket ettik. 19 mayıs yumurtlama gunume denk geliyordu. sat 06.05.2022 / bat 01.06.2022 test yapsam erken mı daha :110: çok heycanlıyım 2 gundur beyaz koyu ve kokusuz akındım var geçen ayda böyle olmuştu ama maalesef negatif sonuç aldık. ondan önce hiç boyle akıntılarım olmazdı bu renkte ilk defa bu şekilde akıntılarım oluyor, kasıklarımda ve belimdede ufak ufak agrı ve sancı hissediyorum adet belirtisimi yaşıyorum, hamılelık mı yoksa psikolojık mı çok heycanlı sureç. :KK17:

Ne desek yanlis olur.
Bir de uyku hali.
Mrb benim adetme 4 gün var erken gebelik testi yaptm negatif çıktı.. Ama çok halsizim sırt ağrım çok. Hafif mide bulantım var testin yanlış çıkma ihtimali var mı 😔😔çok hayal kırıklığı yaşadım

selam kızlar aranıza yenı katıldım. :KK19:
1 yıllık evlıyım 2 aydır gebebelık planlıyoruz ılk ay maalesef olumsuz sonuçlandı. bu ay yumurtalama günlerimi dikkatte alarak hareket ettik. 19 mayıs yumurtlama gunume denk geliyordu. sat 06.05.2022 / bat 01.06.2022 test yapsam erken mı daha :110: çok heycanlıyım 2 gundur beyaz koyu ve kokusuz akındım var geçen ayda böyle olmuştu ama maalesef negatif sonuç aldık. ondan önce hiç boyle akıntılarım olmazdı bu renkte ilk defa bu şekilde akıntılarım oluyor, kasıklarımda ve belimdede ufak ufak agrı ve sancı hissediyorum adet belirtisimi yaşıyorum, hamılelık mı yoksa psikolojık mı çok heycanlı

Adet gününden bir hafta önce gebelik testi diyorlar. Ben o hataya çok düştüm ve hep negatif çıktı hatta çok az kala kan bile verdim negatifti. Ama hissettim hep hamile olacağımı. Kanda da negatif çıkınca çok üzüldüm. Gecikince gittim ona rağmen değerim sınırda çıktı yani kimyasal gebelik riski vardı ama çok şükürki yükseldi. Hatta negatif çıkan doktorum hamile değilsin ama burada diye şaşırdı.Diyeceğim o ki adet tarihiniz gecikmeden kan tahlili dahi olmayın. Benim sağlık ocağı doktorum demişti dinlemedim kendimi yıprattım. Sürekli test olmamak en güzeli.

Mrb bunlar şuan bendede var gebelik oluştu mu

Mrb benim adetme 4 gün var erken gebelik testi yaptm negatif çıktı.. Ama çok halsizim sırt ağrım çok. Hafif mide bulantım var testin yanlış çıkma ihtimali var mı 😔😔çok hayal kırıklığı yaşadım
Psikolojik olarak belirti görüyor olabilirsiniz

X