Su gibi akinti

O kaset test çok yanıltıyor 😔 inşallah hamilelik vardır. Benim net cikmasina ragmen baska test yaptim onda negatif çıkarmıştı
20230628_183123.jpg

O kaset test çok yanıltıyor 😔 inşallah hamilelik vardır. Benim net cikmasina ragmen baska test yaptim onda negatif çıkarmıştı Eki Görüntüle 3293542
20230829_141306.jpg

Herkes sizin dediğiniz gibi dediği için ovulasyon da yaptım t cizgim daha koyu çıktı bu kurumuş hali birde ilk halini atiyim
20230829_122708.jpg
böyle olunca ister istemez belki kaset test doğrudur diye düşünüyorum:/

benim 2 gun kaldi ne gibi belirtiler var sende
Bir haftada 3 kilo aldım ve yıllardır kilo almayan bir insanım birde çok yorgunum 2 gün üst üste su gibi iç çamaşırımi islatan ve rahatsız eden bir akinti geldi başka da belirtim yok swnde var mi (göğüs ağrısı benim her zaman adete yakın olduğu için saymıyorum onu)

Bir haftada 3 kilo aldım ve yıllardır kilo almayan bir insanım birde çok yorgunum 2 gün üst üste su gibi iç çamaşırımi islatan ve rahatsız eden bir akinti geldi başka da belirtim yok swnde var mi (göğüs ağrısı benim her zaman adete yakın olduğu için saymıyorum onu)
benim geceleri baslayan bel bacak ve kasik agrisi gunduzde uzaninca agriyo birde sag ve sol bobrel agrim oluyo benim batma seklinde olup geciyo bi o tarafa bi diger tarafta sirt tarafi yani gogus agrin adete kac gun kala basladi senin

benim geceleri baslayan bel bacak ve kasik agrisi gunduzde uzaninca agriyo birde sag ve sol bobrel agrim oluyo benim batma seklinde olup geciyo bi o tarafa bi diger tarafta sirt tarafi yani gogus agrin adete kac gun kala basladi senin
1 Hafta kala başladı senin belirtilerde hamilelik belirtisi gibiymis

28 haziranda yapmistim testi adetime daha vardi sanirsam öyle birden aklıma geldi yapayım dedim ilk defa hamilelik testim pozitif çıkınca bi sevinmeler ağlamalar falan sonra başka test yaptım negatif cikti çok üzüldüm
cok yanlis aslinda ben olsam o testi aldigim yere gidip bir guzel konusurdum hataliysa satmasinlar o zmn bn olsam bnde sevinir aglardim basbaya pozitif bu test insanlarin duygulariyla oynuyolar resmen almayin madem birdaha o marka testten

cok yanlis aslinda ben olsam o testi aldigim yere gidip bir guzel konusurdum hataliysa satmasinlar o zmn bn olsam bnde sevinir aglardim basbaya pozitif bu test insanlarin duygulariyla oynuyolar resmen almayin madem birdaha o marka testten
Eczaneler ne yapsın ki onlar bile bilmiyorlardir belki testin hatalı sonuç çıkardığını
Bende ilk defa almıştım birdaha da almam bu markanın ovülasyon testinden hiç memnun kalmamistim

X