Su gibi akinti

cesursavasci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2023
8.597
10.124
Adetten 1 hafta once su gibi kokusuz akinti neden olur ilk defa yaşıyorum 2 gündür belirgin akintim var

Benim başıma iki defa geldi öyle ben de çok korkmuştum sorup soruşturdum çevreme normal dedi bazen kadınlarda olur öyle

belirti gogus agrisi var ara ara bel kasik ve alt karin agrisi ama adet onceside olurdu bnde sende varmi
Bende ilk defa bir belirti yok geçen ay konuşmuştuk ya benimde ağrım oluyordu vs bu ay hiçbir şey yok sadece 2 gün su gibi kokusuz akinti geldi o kadar ilk defa başıma geldi böyle bir şey de yazanda olmadı hiç

Yok canım yapmicam bu ay umudum yok pek degerlendiremedik tutarsa da çok sasiririm🤣 sen ne zaman adet olacaksın ve yapacak mısın test
benim 2 gun kaliyo sabah yapmiycam test bnde benimde pek umudum yok adet belirtim var cunku hem adet olursam memlelete nigdeye gitcem orda cok iyi bi doktor var annem gel bu doktora muane ol diyo bir aksilik cikmazsa gidecem

benim 2 gun kaliyo sabah yapmiycam test bnde benimde pek umudum yok adet belirtim var cunku hem adet olursam memlelete nigdeye gitcem orda cok iyi bi doktor var annem gel bu doktora muane ol diyo bir aksilik cikmazsa gidecem
Tamam canım bekliyorum haberini benim adet belirtiside yok

Ben dayanamadım test yaptım guya yapmicaktim icimden bi ses yap dedi artimed marka guvenilir mi acaba ilk 1 dakikada boyle cikti sonuc
20230829_091020.jpg

X