Su gibi akıntı hamilelik belirtisi mi?

tugbaa0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2022
305
100
28
selam herkese geçen ay çok umutlandım olmadı bu ay umutlanıp kapılmayacaktım ama duramadım. Flo uygulamasına göre yumurtlama günüm 17 eylüldü yani 6 gün önce fakat asla bir belirti yaşamadım ama değerlendirdik daha doğrusu adet bitiminden itibaren her günü değerlendirmeye çalışıyoruz. Gece ise uyuyamadım aşırı derece su gibi bir akıntım oldu gece kaç kez çamaşır değiştirdim. Böyle katı şeffaf değil bildiğimiz su. Sabah çok az peçete kan vardı normalde adetime bir hafta 10 gün falan kalmış olmalı. Sağ kasıkta ağrm var test yapasım yok geçen ay ki gibi olacak diye bunlar adet belirtileri mi yoksa hamilelik mi🥲

Hamilelik belirtisi olduğunu sanmıyorum maalesef... Korunmayı bıraktığımdan beri aynı durumdayım. 3ay oldu

Gerçi konu açılalı 10 günden fazla olmuş. Adet oldunuz mu? Ne oldu son durum?

🙁... bence akıntıya takılma ümidim yok demekte güzel değil her yeni ay bir başlangıç neticede 🐥 döngü günlerimiz hemen hemen aynı ben Ağustos ayında korunmayı bıraktım ancak geçen ay bazı sebeplerden dolayı korundum bu ay bakalım nasip kısmet...

Bu arada bende FLO kullanıyorum ancak bende yumurtlama gününü tutturamiyor fikrimce burada yazan belirtiler hep daha önce gerçekleşiyor 😅

🙁... bence akıntıya takılma ümidim yok demekte güzel değil her yeni ay bir başlangıç neticede 🐥 döngü günlerimiz hemen hemen aynı ben Ağustos ayında korunmayı bıraktım ancak geçen ay bazı sebeplerden dolayı korundum bu ay bakalım nasip kısmet...
Haklisin🌸 evet yumurtlama donemi basladi ama yine olmaz diye korkuyorum Allah buyuk insaallah istedigimizde dogru zamanda nasip olsun hepimize gercekten beklemek her belirtiye takilmak insani yipratiyor

Haklisin🌸 evet yumurtlama donemi basladi ama yine olmaz diye korkuyorum Allah buyuk insaallah istedigimizde dogru zamanda nasip olsun hepimize gercekten beklemek her belirtiye takilmak insani yipratiyor
Beklenen adet tarihin nedir? Şuan yumurtlama belirtin neler

Muhtemelen sende benim gibi ilk ay hatta tek seferde hemen olacağını düşündün 🙈 ben hamile olduğuma o kadar emindim ki günlerce şokundan çıkamadım 😅

Muhtemelen sende benim gibi ilk ay hatta tek seferde hemen olacağını düşündün 🙈 ben hamile olduğuma o kadar emindim ki günlerce şokundan çıkamadım 😅
Bekledigim adet donemim 26-27-28 ekim arasi ay bende oyle cok kapildim ama olmadi sok oldum😂 bugun yumurtlama icin test yaptim sabah tam netti testim pozitifdi simdi yine yaptim yumurtlama yok gibi anlamadim. Tek belirtim kasiklarda bi agri var bu ayda olmayaack kesin ya

Bekledigim adet donemim 26-27-28 ekim arasi ay bende oyle cok kapildim ama olmadi sok oldum😂 bugun yumurtlama icin test yaptim sabah tam netti testim pozitifdi simdi yine yaptim yumurtlama yok gibi anlamadim. Tek belirtim kasiklarda bi agri var bu ayda olmayaack kesin ya
Yumurtlama testlerini daha hiç kullanmadım biraz akışına bıraktım 🌸 bence hiiiiç olumsuz düşünme hatta bu ay gerçekten olma ihtimali çok yüksek korunmayı bırakınca vücut bir affalliyor o ay bütün hormonlar alt üst oluyor ikinci ay daha verimlidir inan bana rahat ol🥳

Yumurtlama testlerini daha hiç kullanmadım biraz akışına bıraktım 🌸 bence hiiiiç olumsuz düşünme hatta bu ay gerçekten olma ihtimali çok yüksek korunmayı bırakınca vücut bir affalliyor o ay bütün hormonlar alt üst oluyor ikinci ay daha verimlidir inan bana rahat yaa in
Ya insallah canim😍 guzel haberler alip birbirimize haber verelim💝 bilmiyorum bazi seyler insanin icine dogarmis ya hic icime dogmuyor bende ilk kez denedim o testi birdaha denemem ya olacagi varsa olur cok kafaya takinca hic olmuyor gercekten

X