su gibi akan kanama

ozge9229

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2019
2
0
31
Merhaba kizlar benm su gibi akan kanamam var 3 ekimde kan wermistim bebek yoktu 8 gun sonra kucuk testlerden yaptim gebelik cikti dun kan werdim beta 55 cikti ve leke halindeki kanamam adet agrisi gbi agri ve su gibi akan kanamayla dewam etti suan agrim yok kanamam biraz daha azaldi doktor ultrasonda daha cok erken dedi goremedi dusuk yapio olabilirsin belki yapmissindr dedi yarn kan vericem deger dusmediyse bebegim hala var eger dustuyse dusmus olabilir sizde boyle bir kanama yasadiniz mi cok tedirgin oldum biryerden bir umut bekliyorum lutfen basina gelen varsa bana yardimci olurmusunuz mesajlarinizi bekliyorum

Ilk 3 ay riskli olup düşme tehlikesi yüksek. Ancak her kanama veya lekelenme düşük değildir. Bebeğin rahime yerleşmesi de olabilir. Düşükte, ateşlenirsin, kasık ağrın olur, vajinal kanama vs. Sırf kanadı diye illa düşük olmaz yani.

cevabiniz icin tesekkur ederim az da olsa rahatladim atesim olmadi hic karin ve bel kisminda dun aksam cok siddetli agri vardi bende sicak su koydum bacagimin yanina hafifledi agrim sonra uyumusum gece lawabodayken su gibi akti kanamam biraz fazlaydi korktum smdi yok arada bir gelio kanama baya az boyle dusuk olur mu hic bilmiyorum doktorlarda hemen dusuk olabilir yada dusmustur dio

Ilk 3 ay riskli olup düşme tehlikesi yüksek. Ancak her kanama veya lekelenme düşük değildir. Bebeğin rahime yerleşmesi de olabilir. Düşükte, ateşlenirsin, kasık ağrın olur, vajinal kanama vs. Sırf kanadı diye illa düşük olmaz yani.
Benm hiç ağeım olmadı 1 karın sancısı bile olmadı. Sadece wc gittiğimde akan su gibi kanamam oldu lekeyle başladı. Ama sonucu da kalp atışı diye hastaneye gittik bebeğimizi göremedik gitmiş. Progestan iğne ve hap rağmen ...
ben inanmadım düşük yaptığıma o kadar ağrısızdı o kadar normal geçtiki sadece kanama oldu üstüne görüyorum sandım 5 doktor gezdim ama malsef bebeğimi kaybettm allah kmseye yaştmasıb çok zormuş

Ben kimyasal gebelik yaşadım ateş falan olmadı ama içini rahat tut demek ki oluyor bir daha olur düşük bile bir çok şeyin cevabı olabiliyo buna da şükür diceksin her şey allahtan

Umarim dusmemistir bebisiniz yarin bizede haber edin 🙏 hayirlisi olsun hakkinizda

cevabiniz icin tesekkur ederim az da olsa rahatladim atesim olmadi hic karin ve bel kisminda dun aksam cok siddetli agri vardi bende sicak su koydum bacagimin yanina hafifledi agrim sonra uyumusum gece lawabodayken su gibi akti kanamam biraz fazlaydi korktum smdi yok arada bir gelio kanama baya az boyle dusuk olur mu hic bilmiyorum doktorlarda hemen dusuk olabilir yada dusmustur dio
Canim hamileyken bacak arana sıcak bişey koyulmaz doğumu tetiklersin açılmam olur çünkü. Su gibi kanama ile birlikte şiddetli ağrın olduysa düşük yapmışsın muhtemelen. İnşallah bebeğin seninledir ayak altına koy su torbasını Bi dahakine

Sana soyle soyliyim.ben ilk kahverentilekeyle ogrendim.sonra 4ncu gun kanamaya dondu ve bildigin adet oldm ilk gunler degerim artti ama artik kanama azalmaya baslaynca degerimn azaldigini gordum kimyasal gecirdim.ama asiri kanama yasadim 2 3 gun. Su gibi derken normal akan kanamadan bahsediyorsun dimi?

Benim de kanama ve o şekilde ağrıların oldu ama maalesef sonucu iyi olmadı düşmüş 7 haftalıktım 😭

Arkadaşlar üstüne görme kanaması nasıl oluyor peki. Bildiğimiz adet gibi ama daha mı kısa oluyor

Ben de geçen gün kan testiyle hamile olduğumu öğrenmiştim hcg 48’di. Henüz çok küçük diye dr haftaiçi gideyim demiştim ama bu akşam benim de akıntı şeklinde kanamam oldu. Ağrım da var hafiften adet olucakmışım gibi☹️ Umarım bu bir kayıp değildir. Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu versin inşallah ne diyeyim...

Ben de geçen gün kan testiyle hamile olduğumu öğrenmiştim hcg 48’di. Henüz çok küçük diye dr haftaiçi gideyim demiştim ama bu akşam benim de akıntı şeklinde kanamam oldu. Ağrım da var hafiften adet olucakmışım gibi☹ Umarım bu bir kayıp değildir. Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu versin inşallah ne diyeyim...
Hemen acile gitmelisin

Agrim siddetlenince ve kanama yogunlugu artinca gittim. Daha simdi geldim eve. Kan testi istedi dr. Hcg degerim dusmus bu kez 10 cikti☹️ Henuz yeni bi gebelik oldugu icin vucut kendi kendine imha edicekmis kanamanin sebebi de oymus. Nasip😔

Kısmetinde varsa geliyor yavrularımız ben tup bebek ile hamile kaldım 9. Haftada bacaktan aşağı akan bildiğiniz kan yani kanama 2 hafta bezi iç çamaşır ped 4 gun boyunca devam etti.ebe bebeğe bakmak için eli ile muayene ettiğinde iç çamaşırım kan gölü oldu. Çöpe attık. Ağrı az belim ve karnım ağrıyordu. Kese dışı kanama var dedi. Kalp atisini duyduk çok şükür. Sonra hastanede yattım 1 hafta yerimden hiç kalkmadım. Afedersiniz hasta bezine yaptım gereksinimimi. Şükür şuan miniğim bizimle 27 haftalık olduk. 11 haftada da uçak yolculuğu yapmıştım. 2 gun sonra kahverengi akintim oldu 3 gece hastanede kaldım. Demem oki yicek ekmeği içecek suyu varsa kanama yada ağrı hepsi geçiyor Rabbım yavrukarimizi korusun sag salim kucağımıza allalim ınslalah 🤲hepinize geçmiş olsun dualarımdasıniz güzel anneler ❤️

Kısmetinde varsa geliyor yavrularımız ben tup bebek ile hamile kaldım 9. Haftada bacaktan aşağı akan bildiğiniz kan yani kanama 2 hafta bezi iç çamaşır ped 4 gun boyunca devam etti.ebe bebeğe bakmak için eli ile muayene ettiğinde iç çamaşırım kan gölü oldu. Çöpe attık. Ağrı az belim ve karnım ağrıyordu. Kese dışı kanama var dedi. Kalp atisini duyduk çok şükür. Sonra hastanede yattım 1 hafta yerimden hiç kalkmadım. Afedersiniz hasta bezine yaptım gereksinimimi. Şükür şuan miniğim bizimle 27 haftalık olduk. 11 haftada da uçak yolculuğu yapmıştım. 2 gun sonra kahverengi akintim oldu 3 gece hastanede kaldım. Demem oki yicek ekmeği içecek suyu varsa kanama yada ağrı hepsi geçiyor Rabbım yavrukarimizi korusun sag salim kucağımıza allalim ınslalah 🤲hepinize geçmiş olsun dualarımdasıniz güzel anneler ❤
Rabbim size bagıslasın yavrunuzu, arkadaşımın da kahverengi akıntısı var ama pek bişey yapmıyorlar sorun olur mu acaba

Rabbim size bagıslasın yavrunuzu, arkadaşımın da kahverengi akıntısı var ama pek bişey yapmıyorlar sorun olur mu acaba
Canım benim sonradan bir iki günde kahve rengi akintim oldu ondada hastaneye aldılar serum takviyesi yaptılar bisey yapıyorlarsa arkadaşın bol bol sıvı alsın özelliklerde şu birde dinlensin Allah izniyle bir sıkıntı olmaz ınslalah. Rabbim yavrularımızi hayırlıca kucağımıza almayı nasip etsin. Güzel dileğin için çok teşekkürler😍🤗

Benm hiç ağeım olmadı 1 karın sancısı bile olmadı. Sadece wc gittiğimde akan su gibi kanamam oldu lekeyle başladı. Ama sonucu da kalp atışı diye hastaneye gittik bebeğimizi göremedik gitmiş. Progestan iğne ve hap rağmen ...
ben inanmadım düşük yaptığıma o kadar ağrısızdı o kadar normal geçtiki sadece kanama oldu üstüne görüyorum sandım 5 doktor gezdim ama malsef bebeğimi kaybettm allah kmseye yaştmasıb çok zormuş
Merhaba Sizin ilk kanamanızdan kaç gun sonra dusuk oldu acaba

X