Makyaj Ürünleri strawberry deki notu kaldırmıslar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
vallaha arada bizim bu son alışverişler kaynamazsa iyidir. 470 milyon tuttu aldıklarım az buz değil, kremlerede gerçekten ihtiyacım vardı çok moralim bozuldu.

Zeynep senın aldıgın urunlerde epey bir meblağ tutmus benımde 200 lıraya yakın bır meblagdı senın urunlerın geldımı ?

Strawberry paraları kartlara iade ediyor. Malımızı postada kaybolmuş olarak nitelendiriyor. Neden gerçeği yazmıyorlar anlayamadım. Komik bir durum...

Kızlar bir süredir strawberrynet in turkiye için sitesi açılacağı söylentileri dolanıyordu. Bugün twitterda TRstrawberry diye bir hesap dikkatimi çekti. strawberrynet in çakması bir site kurmuşlar ve asıl strawberrynet miş gibi davranıyorlar. Bende ilk görünce sevinmiştim. Haberi görünce strawberrynet'e mail atıp onlarla bir alakası olup olmadığını sordum. Hiç bir alakası yokmuş ve bilgilendirme için teşekkür ederek kişiler hakkında yasal işlem başlatacaklarını yazmışlar. Bahsettiğim siteden haberdarsanız aman dikkat edin strawberrynetle alakası olduğunu zannedip alışveriş yapmayın.

yasak gelince türemişti bunlar
sitenin orijinali yeniden açılmış, kapanıp giderler yakında

ÜRÜNLERE %100 ZAM YAPMIŞLAR. bENCE BUNU DA PROTESTO EDELİM FİYATLARI AŞAĞI ÇEKSİNLER.....YAZDIKLARI GİBİ FİYATLAR BİRAZ DEĞİL ÇOK FAZLA YÜKSELMİŞ...

kızlar , gümrükten ürünleri gelen oldu mu, son durum nedir bilginiz var mı?
1 sene olmuş da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…