Gelinlik Modelleri Straplez gelinlik aşagı dogru kayarmı?

üzerine göre dikiliyor sonuçta neden kaysın ki,benm gelinliğimde straplez arkadan ipli değil kaymak kımıldamıyr bile:) kalıp gibi oturuyr üzerime.hiç birşey olmaz yani,sorun yapma boşuna cnm:)

Bence de kaymaz, benim gelinligim de strapless, icine bir ben girerim, baska sinek bile giremez inan, ama eger diktireceksen gercekten iyi bir terzi bul, isini bilen, bence dikende biter is gelinligi yerinde tutme isi.

ayyy cnm sglsın demek öle bşyde var valla ben gelinlik için özel iç çamaşırları oldugunu bilmiyordum buraya konu acana kdr..bu hafta alcammm bunuda sorcam cnmmmm çok teşkürler:):):)

üzerine göre dikiliyor sonuçta neden kaysın ki,benm gelinliğimde straplez arkadan ipli değil kaymak kımıldamıyr bile:) kalıp gibi oturuyr üzerime.hiç birşey olmaz yani,sorun yapma boşuna cnm:)

Bence de kaymaz, benim gelinligim de strapless, icine bir ben girerim, baska sinek bile giremez inan, ama eger diktireceksen gercekten iyi bir terzi bul, isini bilen, bence dikende biter is gelinligi yerinde tutme isi.

kıslar hazır aldımm bedeni baya büyüktü daraltırmaya verdim bakalımmm tam üzerime olunca kaycakmı haftaya son provaya gitcem inş kaymas:)

en iyisi kendinden destekli bir straplez gelinlik. ayrıca sütyen takmaya gerek yok, ben öyle yaptım. Benim gelinliğim bir de tek parçaydı, belden çok iyi kavradığı için asla oynamıyor yerinden, yaz kış fark etmiyor; geline düğün her zaman sıcak zaten gelinlik ağır bir kostüm üstüne üstlük bir de sütyen sıkıntısı/ağırlığı çekmiyorsunuz. merak etmeyin siz alacağınız gelinliğin bel kısmına dikkat edin yeter çünkü bana da söylendiği gibi -doğruymuş- gelinliği taşıyan tamamen beli..

kesinlikle açılmaz canım okadar straplez giyen var ki öle bişi hiç duymadım kesinlikle askı falan yaptırma hiç hoş durmuyo ileride bende straplez giymeyi düşünüyorum allah o günleri de gösterir inşallah:)) şimdiden mutluluklar dilerim opuyorumnanaktan

düğünüm oldu kıslar:)
gögüs kısmını çok dar olmasını istemiştim kayar korkusuyla..
kaymadıı ama ben pskolojik olarak kayar diye arada çekiştirdim yukarıya:)
herkeisn cvbı için ayrı ayrı teşekür edeiyorum:)

jartiyer giyeceksin içine ozaman hiç bişey olmaz aslında gelinlikciler bilmesi gerekiyo,hemde satması gerek özellikle yeni incinin al tavsiye ederim.

kaymadı, kesin bilgi :) benim gelinliğimin beden kısmında teller vardı dik durması için. o kadar sıkı olmuştuki düğün sonrası 10 gün o tellerin olduğu bölümlerim mor gezdim.

kaymadı, kesin bilgi :) benim gelinliğimin beden kısmında teller vardı dik durması için. o kadar sıkı olmuştuki düğün sonrası 10 gün o tellerin olduğu bölümlerim mor gezdim.
Ben de cok zayifim gelinligimin ustu drapeli. mutlaka icinde tel vardir ama ben hissetmiyorum. o kadar katkat yapmis ki :) o yuzden cekiniyorum kayar mi acaba diye. Bide sunu sorabilir miyim. kalp yaka benimki. tam orta kismi biraz havada kaliyor. nasil kapatabilirim bilemiyorum

buna gelinlikçinin bir ayar çekmesi gerekir sanırım. havada kalıyorsa dikiminde kalıbında sıkıntı olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…