Gelinlik Modelleri Straplez gelinlik aşagı dogru kayarmı?

valla ben de straplez giydim, değil kaymak mm bile oynamadı yerinden:roflol: arkadan bağlamalı olduğu için sağolsun teyzemler öyle bi sıktılar kiii nefes alamıyodum bi an için

ıkı parca gelınlıklerde straples kayıyoooo arkadaslar ama tek parcaysa belden oturtacaklar o yuzden kaymazzz
inş cnm kaymaz valla ogun çekiştirip durmak istemiyorum:)

cnm sanki iki parca gelinlikler kaymaz gibi geliyor banada..çünkü üstünü aşagı dogru çeken bi agırlık yokkk..tek parcada etek agırlıgı üstü aşagı dogru çeker gibime geliyorrr:)inş iki türlü gelinlikte kaymaz yafskaydirigubbakcemile3

valla ben de straplez giydim, değil kaymak mm bile oynamadı yerinden:roflol: arkadan bağlamalı olduğu için sağolsun teyzemler öyle bi sıktılar kiii nefes alamıyodum bi an için

ay benimde arkadan bagcıklılarr zaten aşırı daralttım kaymasın diye son provama gidince iycene belli olur kaycakmı kaymıycakmı dyehihoyyyt

kayacak olan gelinlik camasirada dikilse camasirla beraber iner wallayerimseniben
bu tamamen senin gelinligini diken kisinin bu isi iyi yapip yapmadigiyla alakali canim
eger isinin ehli biriyse o gelinligi uzerine oyle guzel oturturki 1 cm bile kaymaz
provalarinda gogus altindaki pensleri iyice kontrol et
asagi dogru cekistir bakalim

tmm cnmmmmmmmm son provada baaya inceliycem cnm hoplayıp zıplayıp çekiştircem bakalım kayıyorsa askı olcak mecbur:sinifsinif:zaten omzum küçük kolarımda ince bide askı olursa kötü duru gibime geliyor:bbo:

Dikkat et de provada zıplayım düşüyor mu diye kontrol edecem derken mal ortaya dökülmesin sempatiksalakcinni

Tek parça ve ağır işlemeli gelinlikler kayıyor genelde. Kuzeniminki kaymıştı mesela. Benimki iki parçaydı. Üst kısmı komple taş işliydi fakat son provadan sonra kilo alıp vermek yasak olduğu için çok dikkat etmiştim. Zırh gibi olduğu için milim oynamadı. Ama tek parça olsaydı kesin oynardı diye düşünüyorum. ıçine şu gelinlik için yapılan büstiyerlerden giyip alttan teğelletirsen daha rahat edersin bence.
Mutluluklar dilerim canım .....

cnm benim tek parça veee üzerinde bolca taştan işleme var agır biraz yani...acaba o içine giyilen büstiyer nerede satılıyor tam adı ne ..ben nolur nolmaz alayımmmm ...belki fırfırdan askıda yaptırabilirim hergün fikir deiştiriyorum son provam olsada kurtulsam bu işten:)

merhaba
konuyu görünce yazmak istedim.benim gelinliğimde straplezdi ve çok ağırdı.gelinliğin içine giyilen çamaşırlar var aynı zamanda kambur durmayı engelliyor içi telli ondan giymiştim.gelinliğin içine yan tarafına agraf denilen parçalar var ondan dikip çamaşıra tutturdular.tam bedenime göre olunca 1 mm bile kaymadı.çamaşır zaten bele kadar iniyor düşme gibi birşey sözkonusu değil.belki size bir fikir olur.

ayyyyyyy cnm ya işte bana öyle bi iç çamaşırı lasım adı ne acaba nedersem alabilirim bide markası neydiiiiiiiiii yazarsan çok sevinirim cnm bu ara almam lasım gelinlik için iç çamaşırııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı:)

cicim düğün öncesi kilo veriliyo genelde ve gelinlik biraz bol geldiği için kayıyo aşağı diyorlar

cicim düğün öncesi kilo veriliyo genelde ve gelinlik biraz bol geldiği için kayıyo aşağı diyorlar

ben normal bedenimden bi beden daha fazla darlttım cnmm zayıflarım diye:)tam tahmin ettiigm gibi olcak:)2 kilo veririm sanırım düğüüne kdr oda 1 beden olur:)inş kaymaz nediyim..yafırdfırdan askı yapcam yada gelinlik iç çamaşırı avrmış arkadaşların dedigi gibi gelinligi ona dikcem:)zaten oynamayı beceremem öle zıplamam falan ama yinede aklım gögsümde kalmasın kayarmı inermi diye düşünerek dügünümü geçirmeyeyim:)

canım şimdi baktım benimkinin markası yeniinci.büyük çamaşır satan yerlerde var.gelinlik için iç çamaşırı dersen gösterirler.birde gelinlik provalarını mutlaka o çamaşırla yap.bazı modeller potluk yapabiliyor.ben değiştirmek zorunda kalmıştım.a.s.kayma konusunda hiç kafanı takıp stes yapma.kaymıyor çünkü.benim gelinliğimi eşimin bir akrabası dikti.tok dursun diye 17 metre kumaş kullandı 52 kilo olan ben(o zamanlar tabisenağlama)ağırlığından yürümekte zorluk çektim ve hiç kaymadı.opuyorumnanaktan

ay inş cnm bnm son provaya iç çamaşırını alıp gideyim ozman:)ayy bugune kdr gelinligim kaydı diyen olmadı ama kaymasa bile pskolojik olarak sürekli çekip durmak istemiyorum gögüs tarafınız:)
teşekür ederim cnm bnmmmmmm ilgin için:)eminim seninde gelinligin çok güzeldi:)ve sende güzel bi gelin oldun:)

Gelinlikle giyeceğin iç çamaşırını keşke daha önce alsaydın canım. Genelde gelinlikçiler önceden alınsın ona göre provaları yapalım derler. Çünkü çamaşıra göre duruş falan çok değişiyo. Son provalara iç çamaşırını alıp öyle git bence canım. :))

cnmmm son provada iç çamaşırı ile bakarıs son kes demişti zaten bende gögüs çok yok ona göre ayarladı kadın iç çamaşırı ile tam oturur dediaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile32 hafta sonra son provaya gitcem inş aksilik çıkmas çok titizim malesef:Saruboceq:

iç çamaşırı ile de kayarsa
tavsiem göğüse yapışan silikon sütyenler var askısız arkadan tutturulmayan
çamaşırın içine ondan giyersin hem böyle dolgun göğsün varmış gibi
estetik bi görüntü de olur
ben straplez gece elbisesi giydgmde öyle yapıorumm
cidden işe yarıor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…