Gelinlik Modelleri Straplez gelinlik aşagı dogru kayarmı?

yok cnm yaa kaymaz.benim arkadaşımında gelinliği straplezdi oda ilk başta tereddüt etti.

düğününde maşallah hiç oturmadı halay çekti göbek attı ama bir milim bile kaymadı.
üzerine tam oturursa kaymaz korkma kimseyede kulak asma canın nasıl istiyorsa öyle yaptır.....

gelinliği zırf gibi yapıyorlar , doğru düzgün eğilip kalkman bile mümjün olmuyor , kayma ihtimali sıfır
valla aynen öle cnmm bide benn baya dar istedimmm belim ince dursun diye egilme ihtimalim sıfır dedigin gibikaydirigubbakcemile3inş kaymasssssa.s.

Bende straplez düşünüyorum, askılı sevmiyorum çünkü. Ama benimde kafamda hep bu soru vardı. Arkadaşların cevaplarıyla soru işareti kalmadı kafamda. Kayacağını düşünmüyorum. :)
cnmm bende saskılı sevmiyorummm deneme yaptık hiç güzel durmadı o güzelim gelinligi biden basitleştirdiii sankiii şimdi askı kulansam ilerde keşke askıyı tkmasaydım derim eminim..neysekiii tüm hanımlar kaymaz diyorrrrr inş kaymazzzzzzzzzzzzzzzzsositososito

teşekür edreim cnmmmm işte hiç straplez giymedim ya tereddüt ediyorum bide benimm gelinlik tek parca etek agırlık yapar aşagı dogru çekermi diiyorumda kimse çekmes diyo inş düğünde başıma iş açmassssssssssssa.s.

canımarkası bagcıklı yaptırırsan daha garantili olur onlar daha güzel duruyor va kaymıyor. benimde arkadaşım diktirmişti moda evinden öyle dediler onn için biliyorum çünkü oda çok teredtüt ediyordu komsumuzun kızı oynarken hiç rahat edemedi sürekli yuykarı çekip duruyordu biz arkadasımınkine bagcıklı yaptırdık valla çokda kurtludur ama hiçde inmedi

cnmmm bagcıklı arkasııı boydan boyaaaaklinialirimsmileinş ya ksılar valla dediginiz giib olurda kaymazzzz a.s.

zaten bel kısmından göğsüne doğru sert bişi ekliyorlar cubuk gibi kaydirigubbakcemile3 o dik tutuyor istesede düşemez valla benimki düşmediyse o kadar kayalıklardan atlamaya zıplamaya kimseninki düşmez tek parcaydı benimki

cnmm o sert gibi çubuklardan yoktu benimkinde öle hatırlıyorum çok dikat etmedim ama belimde bence öle bşy yoktu:sinifsinif:ama dedigin gibi bi kaç model denemişitm gelinligimi almadan öncede etek kısmı bbana yakışmamıştıinş kaymaz artık endiyim askıda sevmiyorummmm :1no2:

benimki kaymadı.......:1closedeyes:

darısı bana cnmmmmmmmmmmmmmmmmmma.s.

Benimki de straplezdi aşağı inme gibi birşey olmazdı.

Aşağı inseydi kocişime de inme inerdim eminim sempatiksalakcinni

Benimki de straplezdi aşağı inme gibi birşey olmazdı.

Aşağı inseydi kocişime de inme inerdim eminim sempatiksalakcinni

allah korumuş kıskaydirigubbakcemile3düğün günü kocişine iyi ki bşy olmamış darısı benimkine inş inme inmeden atlatırızkaydirigubbakcemile3

walla benimki üstüme biraz bol gelmişti (üstüme göre dikilmesine rağmen) ama biraz iner gibi oldu sonra sonra oynarken biraz fazla tepindim galiba terle yapıştı üstüme. daha sonra mm bile kıpırdamadı (ne aşağı ne yukarı)

allah korumuş kıskaydirigubbakcemile3düğün günü kocişine iyi ki bşy olmamış darısı benimkine inş inme inmeden atlatırızkaydirigubbakcemile3

İnşallah seninkine de inme inmeden o geceyi rahatlıkla tamamlarsınız aklinialirimsmile

Düğün gecesinde insin ama straplez aşağı dimi sempatiksalakcinni

cnmmm bende saç spreyi sıkcam vucuduma öle giycem gelinligi yapışsın diyeee bide iç çamaşırı gelinlige dikcemmm aklıma şimdilik bunlar geliyorrr başka neyapimm bende öle terleyemiyomm keşkem terlesem yapışırdı iyi olurduaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

ınşallah seninkine de inme inmeden o geceyi rahatlıkla tamamlarsınız aklinialirimsmile

Düğün gecesinde insin ama straplez aşağı dimi sempatiksalakcinni

ayyyyyy kıs dur utandırma beniii:kedi:aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3 bilmem ozman olsun inermi inmezmi artıkın benimki biliraklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

tatlım öncelikle tebrik ederim Allah ömür boyu mutluluk nasip etsin inş:) ben nişanımda straplez kabarık bi abiye giymiştim.ilk provada üstüme göre hazırlanmıştı ama kilo vermişim nişan zamanına kadar.nişan günü bana üst kısmı aşırı bol geldi üstümde tekrar diktiler düşmesin diye ona rağmen bol gelmişti sürekli kontrol etmek durumunda kalmıştım.eğer senin de kilo verme durumun söz konusuysa bunu terzinle paylaş ve provayı sıklaştır.bi de incinin silikon çamaşırı var straplez için süper bi tercih olur çamaşır üstünde yapışıyor ve bu da sorunu en aza indiriyor...

Gelinlik üzerine göre dikiliyorsa böyle bir şeyin olma ihtimali sıfır
Diğer arkadaşlarda söylemiş zaten gelinliğin üst kısmı zırh gibi oluyor üzerine tam oturuyor eğülip kalkamıyorsun kayma söz konusu olamaz bile
benimde gelinliğim tek parça straplezdi o kadar oynamama halay çekmeme bişi olmadıysa daha da kimseye olmaz hiç korkma rahat ol yerimseniben

kimsede duymadım bende rahatsız ettiğini fisfisfis
ama takkeler büyük olanlar tercih ediomu bilemem :1rolleyes:

cnm tmm incinin iç çamaşırını sorcam ilk dışarı çıktıgım zaman teşekür ediyorum:)ben gecen hafta darlttırdımm gelinligimi ölçümü aldılar ama normalden iki kat fazla darlattım 1-2 kilo anca veririm düğüne 1 ay var çünküüüü tam üzerime oturcak baya sıkıca hemdee nefes alırken zorlanıyordum ne yalan diyimkaydirigubbakcemile34-5 saat öle durmaya razıyım yetrki düşmesin:Saruboceq:a.s.

cnm inş ya baya üzerime darrr umarım düşmez son provada belli olur artıkkkeyvahedigeldismilea.s.

kimsede duymadım bende rahatsız ettiğini fisfisfis
ama takkeler büyük olanlar tercih ediomu bilemem :1rolleyes:

benimkiler normal gibi cnm büyük deil büyük olunca bence doldurup hiç kaymmaz gibime geliorkaydirigubbakcemile3a.s.

canım ya valla provamda üzerime öyle bir oturttular ki klımda hiç soru işareti kalmadı

canım ya valla provamda üzerime öyle bir oturttular ki klımda hiç soru işareti kalmadı

ay cnm benmde baya dar oldu nefes bile zor aldımmmm bir kilo alırsam gelinlike giremem yani o derce bakalım son prvada tam anlarımmmm ama askı istemiyorumm iyicene sogudum:)

ıkı parca gelınlıklerde straples kayıyoooo arkadaslar ama tek parcaysa belden oturtacaklar o yuzden kaymazzz

gelinlikçilerin hepsi aynı şeyi söyledi bana gelinliği tutan şey belmiş zaten askı vs. yapılsa bile gelinliğin ağırlığını taşıyamazmış neticede zaten. en azından bana söylenen o , ayrıca denediğim gelinliklerde de dikkatt ettim gerçeklik payı oldukça yüksek. fakat beğendiğim gelinlik parçaydı benim. beriina dediğin gibiyse yandım, en iyisi birine tek parça versiyonunu diktireyim bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…