Göz Makyajı Starların kirpiklerine kavuşun

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

snmglr

Anne
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2006
360
1
Kendinden yapıştırıcılı takma kirpik ürününü ilk geliştiren ve patent altına alan marka olan Eylure, cazibe ve çekicilik manasına geliyor. Tüm dünyada Eylure ismi, takma kirpik ile eşanlamlı algılanıyor.

Efsanevi doğal takma kirpik markası Eylure, 60 yıldan beri kozmetik ve güzellik sektöründe mükemmel sonuçlar yaratmakta olup, dünyanın 1 numaralı tercihi olmaya devam ediyor.

Eylure doğal takma kirpikler Hollywood yıldızlarının her zaman ilk tercihi olmuştur.

Dünya starlarından Jennifer Lopez, Nichole Kidman, Madonna, Kylie Minogue, Victoria Beckham'ın tercih ettiği marka olan Eylure, efsanevi yıldız Elizabeth Taylor’ın da Cleopatra rölünde kullandığı üründür.

Dünyanın en ünlü mağazalarında (Harrods, John Lewis) ve kozmetik marketlerinde satılan Eylure, şimdi Türkiye’de geniş ürün yelpazesi ile seçkin eczane ve güzellik salonlarında 18.00 YTL olarak satışa sunuluyor

peki bunlar tek tek mi yoksa komplemi takılanlardan? ay lütfen konuları daha açıklayıcı açınnn :KK43:(

ben parça parça olandan almıştım ama kullanamadım baya bakındım yek pare olan daha kullanışlı bulunmuş kullananlar tarafından benim gözlemlediğim kadarıyla...ben o zaman cebime alıncaklar listesine eklemiştim eylureyi demekki tek parçadır ya da tek parçası da vardır değilse eklemezdim.
rimel sürünce ihtiyacım kalmıyor aslında ama bayramda kullanasım var :p

evet keşke konular daha açıklayıcı olsa kullananlar yorumlar yazsa,değilse neyin ne oldugunu googleden de bulabiliyoruz.ama önemli olan burdaki hatunların ilgili konudaki nesneyle eşyayla ilgili yorumları...

ya benimde kirpiklerim çok az bende bayramda kullanmak istiyorum ama kullanımı çok zor filan diye duydum :KK43:

X