star wars fanları bunu nereden bulabilirim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bana cok tuhaf geldi üzüldümde acıkcası.
Malesef bu konuda bır bılgım yok ama star wars hayranı ıse kesın bayılır umarım bu dusuncenı gerceklestırebılırsın.

Bana cok tuhaf geldi üzüldümde acıkcası.
Malesef bu konuda bır bılgım yok ama star wars hayranı ıse kesın bayılır umarım bu dusuncenı gerceklestırebılırsın.
İnşallah.
İlk doğum gününde hiç bulamadığı bir kitabın ilk baskısını,imzalısını bulup hediye etmiştim.Çok beğenmişti.
Tabi böyle kişiye özel seçilmiş hediyeler çok daha mutlu edici.
Buna da hayranlıkla bakmıştı. Çok istiyorum o yüzden.

onu bilmiyorum..ağırlığı ve toplam tutar üzerinden hesaplanır.. gümrükten mal çeken müşavirliklere telefon edip sorabilirsiniz
Çok teşekkür ederim. En olmadı yurt dışına çıkacak bir arkadaştan rica edeceğim o satın alıp geldiği zaman verebilir bana.Sadece Japonyada satılıyor yazıyor.

Ay ne güzel hep anlamlı ve üzerınde düsünülen seyler manevı degerı olan

Himm butcenizi bilemiyorum tabii. Ben kendi butceme gore dusununce bana pahali geldi. Ama anladim tabii size gore normalmis. Onceden ebay vardi kapandi mi ne oldu. Aliexpressten alisveris de guvenli mi acaba ? Ben hic yurtdisi alisveris yapmadim ama amazon guvenli diye biliyorum. Bu starwars fanlarinin bir grubu falan var mi acaba onlardan daha iyi bilgi alirsiniz belki ?

Yani 3 tane alsam yaklaşık 250 tlye falan denk geliyor sanırım.
Bir parfüm almak istesem zaten bu kadar para harcayacağım,sıradan birşey almış olacağım yani.
Ama bunu çok beğendiğini gördüm ya çok hevesliyim almak için.
Hiç grupları var mıdır bilmiyorum aslında haklısınız yazmak lazım.Koleksiyonerleri falan var bunların.Onlar kesin biliyorlardır.

Ay ne güzel hep anlamlı ve üzerınde düsünülen seyler manevı degerı olan
o kitabı 40 tlye almıştım. Gidip 300 tlye parfüm alsam sıradan olacaktı ve kitaba sevindiği kadar sevinemeyecekti.
Başka bir doğum gününde de herşeyi karşılayarak Kapadokya'ya götürmüştüm.
Şimdi sıradan bişey almak istemiyorum. Sonuçta onu bana 5 dakikalığına gösterdi ama ben onu unutmadım ve değer vereceği birşeyi almak istiyorum.
Burdaki pek çok kişi kaldırma totosunu felan deyince garibime gidiyor.

Insallah halledersiniz. Sosyal medyadan gruplarina bir bakin bakalim. Oralardan bir seyler bulabilirsiniz bence

D&R gibi yerlere baktin mi ? mutlaka oralarda vardir .Ben bir ara sok ve bimde bile gormustum filmlerinin ciktigi zaman.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…