star wars fanları bunu nereden bulabilirim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

whitesneaker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2017
733
1.135
31
İyi akşamlar.
Sevgilime doğum günü için çok beğendiği birşeyi alarak süpriz yapmak istiyorum.
Aradığım ürün '' Star wars Space Opera ''
Türkiyede satışı yok,birkaç şey buldum ama inanılmaz pahalı.
Amazonda ise figürlerin adet fiyatı 22 dolar.
Amazondan alsam sizce güvenilir midir ? 100 dolar üzeri gümrüğe takılır mı ?
Kredi kartım olmadan amazondan bunu alamam mı ?
Türkiyede buna denk gelmiş,nerede satıldığını bilen var mı?
Ürünün videosu : Yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.

Bir de küçükken hatırlarsınız Power Rangers'lar vardı. O eski Power Rangers oyuncaklarını şu kafasındaki aparatı kaldırıp açabildiğimiz oyuncaklar vardı onları nereden bulabiliriz bilen var mı ?
https://www.google.com.tr/search?q=...AUIBigB&biw=1242&bih=602#imgrc=-Sf1KHNyg1b9KM: bunlardan ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizde var bunlardan ama hediye gelmisti seneler oncr
Amazon guvenolirdir alan pek cok kisi var ama kartsiz alisveris yapamazsiniz amazonda

Böyle ıvır zıvır şeyleri pek sevmesemde
Bu çok güzel ya sıkılmadan izledim
Bence o senin için uğraşsın
Normal birşey al

Aynisi mi bilmiyorum ama su yesil sumuk gibi olan yaratiktan sanki meshur burgerlerden biri cocuk menusunde hediye veriyordu onceden. Sahibinden den baktiniz mi belki elinde olan vardir.cok pahaliymis yalniz sonra pisman olmazsiniz insallah bunca emege ve paraya

Böyle ıvır zıvır şeyleri pek sevmesemde
Bu çok güzel ya sıkılmadan izledim
Bence o senin için uğraşsın
Normal birşey al
O star wars fanı olduğu için buna aşık oldu diyebilirim.
Ve benim hediye anlayışım manalı olmalı.
Parfüm,kazak vs. bana göre değil.
Bir de bunu nasıl keyifle izlediğini gördüm ya çok hevesliyim almak için.
Oda aynı şekilde manalı ve maneviyatı çok güçlü hediyeler aldı doğum günlerimde.

6lı'sı burada 700 tlye satılıyor.Hatta 1000 tlye dahi gördüm. Yurtdışında ise adeti 22 dolar.
3-4 tane alsam yeterli zaten.
Parfüm,kazak gibi sıradan şeyler alsam da aynı bütçeyi ayıracaktım zaten.
O görünce şok yaşar bunu alabilirsem çok mutlu olur.O yüzden almayı çok istiyorum

Bence hos bır hediye bazi yorumlara anlam veremedim. Yok totosu kalkmasin o ugrassin. Ben amazondan hep alisveris yaparım ama yurtdısında yasadıgım ıcın tabıkı gumruk sorunu olmuyor. Urunu hangı satıcıdan aldıgına baglı bazen dandık cıkabılıyor

Buna bayıldım! Ama Türkiye'de olduğunu sanmıyorum.
22 $ fiyata bulduklarınızın hareketli ve sesli olduğundan emin olun, fazla ucuz görünüyor.

Bende anlayamadım.Herhalde dert konularında otomatik olarak karşı taraf kötü algılanıyor burda :)
Emek tek taraflı verilecek birşey değildir onlar neden öyle dedi anlayamadım.
Çok sevinir bayılır bunu alabilirsem.
100 dolargibi kıstas var mıdır peki ?

Süper hediye :)
Şahsen birisi bana TWD ya da GOT ile ilgili bir hediye aldığında çıldırıyorum. Sevgilinizin vereceği tepkiyi tahmin edebiliyorum. Bayıldım düşüncenize :)

Buna bayıldım! Ama Türkiye'de olduğunu sanmıyorum.
22 $ fiyata bulduklarınızın hareketli ve sesli olduğundan emin olun, fazla ucuz görünüyor.
Amazonda fiyatları bu şekildeydi. Bende bayıldım sıkılmadan saatlerce izleyebilirim :)
Türkiyede çok fahiş fiyatlarda buldum. 6lısı 700 tl,1000 tl.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…