stanbul Emniyetine Teekkr ederim

esmer gxuxzeli

Bismillahirrahmanirrahim"
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2007
5.987
5
uzun bi zamandır ozel bi kanalda gizem kılıcın çinayeti işlenyordu bizde merakla ve üzüntü içinde takip ediyorduk bügün sabah katilin yakalınmasında dolayi ist emniyetine tşk ederiz.
bizim de evlatlarımız yalnız allah yar ve yardımcıları olsun aminnnn

eee kimmiş katil..bunu neden yazmadınız?
çok merak ettim takip ediyordum ben olayı?
ama uzun süredir tv izleyemiyorum??
bilen biri varsa yazsın lütfen?

eee kimmiş katil..bunu neden yazmadınız?
çok merak ettim takip ediyordum ben olayı?
ama uzun süredir tv izleyemiyorum??
bilen biri varsa yazsın lütfen?
canım komsusunun yeğeni o eve çok giren çıkan hatta aysel hanım çay bile vermiş yarın olaylar ozel bi kanalda acıklannacakkkk

arkadaşlar ben de çok merak ediyorum bu kadını yerden yere vurdular giysisi için bak kadın haklı çıktı rabbime güveniyorum dedi insanların kılık kiyafetiyle yargılınmaması gerek adalet yerini buldu ist emniyet mensuplarına burda bi kırşehirli olarak çok çok tşk ederim ne mutlu polisimeee

ayyy bende tam katil getirilirken açtım kanalı, gördüm adamı tüylerim diken diken oldu. o elleriyle nasıl kıydı bir cana. aklım almıyor yarabbim.

gördüm katili!
ama neden öldürdüğünü anlayamadım?
22 yaşındaymış.. ay_yıldız falan yapmış kızın cesetine..
geberecise,sapık doldu her taraf..​

anne birkes daha hakli çikti ya kadin bu binadakil dedi ama kimse innamadi emniyet innandi ve yaklandi acabal çok neden ki 14 yaşindaki bir kiza bu vahşet ellerin kiralasin emi allahin sopasi daha büyük bekle gor haliniiya sinirlerim bozuldu yine

Sapık işte..

Kız, katilin teyzesinin komşusuymuş, gelip gittikçe kızı kafaya takmış..Birşey konuşma bahanesi ile çatı katına çıkarıp öldürmüş..

Kimseye güven kalmadı..Allah korusun..

biide ilişkiye girmek istemiş tam açtım kanalı öle bişilere konuşuluoddu acaba bu kızı onun içinmi kaçırdı sonrada tecavüz edip öldürddü

İSTANBUL -AA- Beyoğlu'nda 26 Temmuzda 14 yaşındaki Gizem Kılıç'ı bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen şüpheli yakalandı.
İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Sütlüce Mahallesi Bayrak Sokak'taki 4 katlı bir binada oturan Gizem Kılıç'ın, 26 Temmuz 2008 tarihinde çöp atmak için evden çıktıktan bir gün sonra aynı binanın çatı aralığında boğazı kesilerek ve çeşitli yerlerinden bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulunmasına ilişkin başlattığı çalışma kapsamında, 11 kişiyi bilgisine başvurmak için şubeye getirdi.
Şüpheliyi teşhis edebileceği ya da konu hakkında bilgisi olabileceği düşünülerek Cinayet Büro Amirliği'ne getirilen bu kişilerin verdiği bilgilerden faydalanılarak, Kılıç ailesinin oturduğu binaya yakın bir eve düzenlenen operasyonda, Gizem Kılıç'ı öldürdüğü belirtilen Ahsen S. (22) olayda kullandığı bıçakla gözaltına alındı.
Şubeye getirilen S'nin, zaman zaman Kılıç ailesinin bulunduğu binanın en üst katında oturan teyzesinin dairesine geldiği ve ilk ifadesinde de olay öncesi apartmanda gördüğü Gizem Kılıç'ı yanına çağırarak öldürdüğünü itiraf ettiği bildirildi.
Ahsen S'nin yakalandığını duyarak şubeye gelen Gizem Kılıç'ın annesi Aysel Kılıç, gazetecilere yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"Katil komşumuz çıktı. Kızımın kaybolmasının ardından sürekli eve gelip bize bulunup bulunmadığını soruyordu. Kızımın kaybolmasının ardından cesedinin bulunduğu çatı aralığına çıkıp kendisini aramak istedim, ama 4. katta oturan teyzesinin yanına gelen şüpheli Ahsen S. ve teyzesi 'Burada bir şey yok' diyerek bana izin vermediler. Hepsinden şikayetçiyim."
Polis yetkilileri, Ahsen S'nin sorgusunun sürdüğünü, diğer kişilerin ise ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılacağını bildirdiler.

evet arkadaşlar bende izledim...
yazık kadıncağızıda yerden yere vurmuşlardı ne iftiralar ne iftiralar yok telefonla konuşuyomuşta falan filan....
ama bişeyi anlamadım bu gün anne kızın mezarına gitti...
mezarda bir mezar taşı vardı iki kişinin ismi yazıyordu gizem yazmıyordu..
işte o mezar taşının olduğu mezara sarılıp ağlıyordu anne soy isimleri kılıçtı ama iki meftanında yaşları baya büyüktü...
aile mezarı galiba dedim ama oluyormu böyle şeyler bir mezar başında tek mezartaşı ve üzerinde iki isim üstelik gizemin isminin yazmamasını anlayamadım...
benmi yalnış izledim acaba dedim?
ne olursa olsun buruk bir sevinç ama inanın bende bulunduğuna çok sevindim...
mezarında rahat yatacak gizemcik...
Allahta o katili bildiği gibi yapsın..
tabii yardım eden teyzelerimi ne işte onlarıda....
İstanbul Emniyet güçlerine yürekten teşekkürler...

cineyet deyince ben çok korkarım çokta tepkiliyim bu konuda bi canı allah verir allah alır sen ne hakkın var yaaaa o cana kıymaya
benimde amcam vurmuşdu bi sapık yetmiş yaşında bi kişi oda komşusuydu onu yaklanması için çok dua etmiştim ama burası küçük kacaçak yer bulamadı ş........f kendisi gitti teslim oldu bu yüzden adeletimiz çok güçlüdür
ama yasalar işte bu insanları alıyor içeriye bi güzel yediryor içiryor besliyor ceza bitincede dişarıya yolluyorlar bu insanlar rahatmı duruyorlar ///örnekleri çok tv de izledim
bi sapık amcasını öldürmüş aftan çıkmış
siz gürültü yapıyorsunuz diye sağ sola okul oğrençilerine ateş actı
ikitene korpeçik can gitti ya bu adam icerden deli numarasıyla yine çıkacak boyle çok ya bu insanlarıda toplumda yeri yok ama onları bi h..y..n gibi yolluyorlar toplumakötükedihüso

İnsanın kanını donduran bir cinayet haberi...14 yaşında bir kız çocuğundan faydalanmaya kalkan,sonrasında da canına kasteden bir genç,nefretle;tiksinerek izledim görüntüleri.Bu kadar mı hasta ruhluyuz artık,günden güne bu haberler çoğalıyor,her gün gazaetede bir kaç vahşet haberiyle karşılaşıyoruz,kime güveneceiğimizi şaşırdık,sokağa çıkmaya korkar olduk,Allah hepimizin yardımcısı olsun...

Aslında medya bunu işleyerek doğru ibrşey mi yaıyor bilemiyorum doğrusu.Çünkü sapıklara örnek teşkil ediyor.Yarınöbür gün böyle cinayetler peşpeşe olursa hiç şaşırmam ben!...........

Bu hafta raporlu olduğum için olayı tv den izledim. Öncelikle ölen kızımıza Allahtan rahmet, ailesine sabır diliyorum. Katil zanlısı şerefsizde belasını bulur inşallah.
Realist'ciğime katılmamak elde değil. Bir cinayet vakasını neden tv de arkası yarın kıvamında yayınlarlar anlamam. Ne yani Emniyetin çözemediğini tv kanallarımı çözecek. Bu konuya bir an önce dur denmeli. Ayrıca o tv programının katil zanlısının bulunmasında bir faydasıda yokki. Emniyet güçleri gerçekten muhteşem çalışıyorlar. Buradan bende Emniyet güçlerine çok teşekkür ediyorum.
Ancak genede bu tip olayların tv lerde reyting amaçlı kullanılması hiç hoş olmuyor.

şu an tvde gördüm sapığı
bi de cinayet işlediği bıçağı yıkayıp yerine koymuş evdekiler yemek yapmış onla........

arkadaşlar hepinize tşk ederim konumuz kapınsınnıııı
yalnız arkadaşıma katılyorom o kanal tek tek arkası yarın gibi işledi
olay bitmiştir adalet yerini bulmuştur
herkese tşk ederimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…