stanbul Bakrky bulumas

aşkolsun yaaa ben pazar günü bodruma gidiyorum amaa ( c.tesi yapamadınızmıı buluşmayı?? hepte tanımak istediğiim kişiler varr offff(

Bekar evli herkes gelebilir bayanlar aşk olsun, belinaycımmm sende Pazartesi git ya. Biz sadece Pazar günü müsait olabiliyoruz.

bekar deıl cnm herkes gelebılır yazmıştım gelırsen mutlu oluruz gelmek ıstersen numaramı burcudan alabılırsın

belınayy olm gelmezsen senı yolaırm bıgun sonra gt 1 saat olsun gell
hem benı üzme bugun doğum gunum

burcuuumm ve ugur böcüşüm biletler alındı maleseff off yaaaoffff offfff gıcıksınız siz (((

böcüşümm doğum günün kutlu olsunnn canım arkadaşım..

aslında bende gelmek isterim ama daha yeniyim ve çekiniyorum.daha doğru dürüst siteyi kullanmayı bile öğrenemedim :ecrin_bebek:

uğur böcüğü doğum günün kutlu olsun...sevdiklerinle bir ömür mutlu,huzurlu ve sağlıklı olman dileğimle...

sayın uğur böcü arkadaşım nice yıllara canım ama pazar günü kocam evde yaa ben de katılmak istii dim sizlere off yaa :a015:

çok tşkler kızlar

yağmur gel cnm yenı olmakla ne alakası var ben ılk haftalık uye ıken arkadasların bulusmasına gıttık gezdık eğlendık hatta sonra dost olduk ev zıyaretlerıne basladık süper oluyoo

pekı cnm yalnız kesın geleceksen numara mı verım ben olmazsam bıle burcudan alabılrsın oda yoksa burdan bırınden alabılırsın cnm

evt bakalım kımler gelcek
ayy ben burger kıngte bısey yıyememkı orda benım yıycem bişi yok ınş baska guzel bı yer buluruk bakın gelnler benı aramayı unutmayın ben unutkanım cunku

Böcük burgerde bir şey yemeyelim ben sevmem orayı bizde ıskender yiyelim. sırnaşık şey

Toredoyla benim annelerimiz gelecek, kadınlar hamburger yiyemez. :)

bende tavuk şiş yerım
ama hastalığımın bıde son gunu mıdem hep bulanır bakalım ya ayy bıde ben arkdasımda kalcam cok ısrar ettı orda 11 kalksak kahvaltıyı yenı yapmış oluruz 12den önce yola cıkmam lazım ozmn acıkmamkı neysem bakarız tatlım bende ablama derım belkı oda gelır 5 yasında kızı var enıstem ıst dısında calısıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…